|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Michon najlepszy w Polsce jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zaklad ze jestem starszy od ciebie....a co posmiac sie nie mozna...pogrzeb czy co pośmiać? a kogoś to bawi  skończ już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zabawne to było to ze postawiłes grubo na michona ktory nawet nie powalczył  Dzięki że mi powiedziałes co i za ile stawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276 |
kto oglada Jaska??? mocne opady?? ??? nie mam podgladu, odpowie ktos? przestalo lac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
dobrze koncze bo bana dostane 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wracam i widze Michon... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wracam i widze Michon...  A ostrzegałem, mam nadzieję, ze grubo nie grałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? zabawne to było to ze postawiłes grubo na michona ktory nawet nie powalczył  Dzięki że mi powiedziałes co i za ile stawiam  gosciu ja tego nie napisałem : Ja mam z rana Michon 2-0 i wszystkich trzech z handi dodatnim. skoncz robic sobie jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? Gdyby wrocili to by go tu nie bylo  japa  Tak to sie mozesz odzywac do starego. A podejrzewam, ze w ramach rewanzu dostalbys po ryju za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Z ostatniej chwili....ktos rozpuscil w wodzie mineralnej michona kilka tabletek srodka na przeczyszczenie i dlatego przegral...  Ale ty jesteś kolego zabawny... Rodzice wrócili z zebrania? Gdyby wrocili to by go tu nie bylo  Szkoda iti, że na de grefa nie było minimum 1.7 poszło by w konkursie Nie wiem jak twoj przeciwnik, bo ja mam jeszcze wyjebane na konkurs, ale z poczatku wystarczy trafiac, nie wiem ile bylo, ale to 1.50-1.55 to nienajgorsza opcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wracam i widze Michon...  A ostrzegałem, mam nadzieję, ze grubo nie grałeś W jakims sensie grubiej dalem ale budzet jeszcze jest. Na dzisiaj zostali mi PHM i Haase i to byłoby na tyle. Ależ tych Francuzów pozbierali szybko, a jutro jeszcze trudniejsze spotkania mają żabki czyżby żadna miała nie przejść czy szykują fajny kurs... Ale kwale to raczej sobie odpuszcze cienkie w tym roku dla mnie. de Greef mnie pogrążył
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Rywal mi zapodał 2 mecze 1.8 i 1.99 na dzisiejszy wieczór takze minimum 1.7. 1.53 bylo w bs troche za mało przy trafionych rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
kto oglada Jaska??? mocne opady?? ??? nie mam podgladu, odpowie ktos? przestalo lac ok dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
zaloga Jie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Ungur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rywal mi zapodał 2 mecze 1.8 i 1.99 na dzisiejszy wieczór takze minimum 1.7. 1.53 bylo w bs troche za mało przy trafionych rywala Co podal? I tak nie trafi  Wiec bylbys +253 do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Flota 1.8 + fenerahce 1.99
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
jeszcze Hajek ogra Brandsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak Fener w kosza to musza wygrac, bo...odpadna z PO na dzien dobry  Ale odpadna  A Flota - rzucic moneta lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Kudla  Grubo- podkreslam ze grubo gdyż pierwsszy raz to dzisiaj piszę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|