Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#588133 25/05/2006 19:19
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
dostałem listem promocję na bonus 120 zł.
wpłaciłem , zagrałem 2 razy , wygrałem ładna kasę(ok1000 zł.) chciałem wypłacić a oni mi konto zamknęli , prosze o pomoc co robić, czy przepadnie mi wygrana ?
wysłałem im dane swojego konta , ale na razie cisza
przestrzegam przed tym bukiem ( miała być 1 wypłata )

Bonus: Unibet
#588134 25/05/2006 19:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
skurwysyny mi to samo zrobią tyle ze ja wygralem nieco ponad 500 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> złodzieje z baw

oddali ci depozyt?

#588135 25/05/2006 19:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Juz jest temat o tym buku...
Wiekszosc ludzi ma tam u nich takie problemy, prawdopodobnie uda Ci sie wyplacic kwote ktora wplaciles, oni chetnie przyjmuja pieniadze, z wyplatami jest juz gorzej.

Napisz do supportu po angielsku, nastrasz ich, moze to cos pomoze...

#588136 25/05/2006 19:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1. Jest już temat o BAW, więc tam powinieneś napisać tego posta

2. Napisałeś, że zagrałeś tylko dwa razy, natomiast żeby wypłacić, to trzeba zagrać 3x jeżeli jesteś nowym użytkownikiem albo 5x jeżeli jest to comeback bonus

#588137 25/05/2006 19:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wlsnie, sprawdz dokladnie jaki obrot zrobiles.

#588138 25/05/2006 19:34
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
zagrałem 2 razy, ale kwotę bonusu 120 zł. chciałem zostawić na koncie

#588139 25/05/2006 19:35
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
obrót zrobiłem 786 zł.

#588140 25/05/2006 19:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Musisz zrobic obrot ktory jest w regulaminie, napisz do supportu, ze nie przeczytales dokladnie regulaminu i aby odblokowali ci konto.

Chyba ze to 700zl to wymagany obrot.

Last edited by Experto; 25/05/2006 19:36.
#588141 25/05/2006 19:37
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
oni mi już zamknęli konto nieodwołalnie

#588142 25/05/2006 19:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wklej jakas odp. od nich, na jakiej podstawie zamkneli nieodwolalnie?

#588143 25/05/2006 19:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wyslales skan dowodu przed wyplata?

#588144 25/05/2006 19:50
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
zrobiłem dyspozycję wypłaty , dostałem od nich z financiala ,żeby wysłać skasy dowodu , wysłałem , i dzień póżniej chciałem się zalogować i konto było już zablokowane

#588145 25/05/2006 19:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Moja sytuacja jest opisane w temacie tego gówna.
Wpłacielem 100PLN dostalem bonus 100PLN wygralem wsumie 500PLN po czym w pon wysłałem skan dowodu i support odpisał ze wyplata jest wtrakcie pieniadze mialy dojsc w 1-2 dni na MB.Napisali nastepnie ze potrwa to jeszcze 3-4 dni.Długo sie nie zastanawiajac napisałem do dzialu finansowego upominajac sie o wyplate i dostalem maila ze wyplata zostala wstrzymana i ze cos tam badają poprostu skecz i nikt nic nie odp niewiadomo co i jak.

I taki kretyn JMnemonic jeszcze zachwala to gowno piszac ze ten buk jest wsam raz na poczatkujacych.Omijajcie to gowno z daleko bo smierdzi.Skusilem sie i teraz tego żałuje.Zapewne tez mi konto zablokuja i zwrócą depozyt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#588146 25/05/2006 20:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Wklej jakas odp. od nich, na jakiej podstawie zamkneli nieodwolalnie?
nie odpowiedza dlaczego
trzeba sie z tym pogodzic, po pomeczeniu ich depozyt odddja, przynajmniej tak było rok temu

#588147 25/05/2006 20:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Z tego co czytam to starszna lipa,mam u nich prawie 1000 i szykuje sie do wyplaty na ale teraz to jzu sam niewiem:/Wpalacalem netellerem !Czy jest ktos kto wplacal ta sama metoda i mial problemy??bo moze tylko sie czepiaja ludzi wpłacajacych MB!!
Pozdrawaim

#588148 25/05/2006 20:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, trzymajmy wszystko w jednym temacie.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, forty, bukma, latajaca_holenderka), 1,275 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1