|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
dostałem listem promocję na bonus 120 zł. wpłaciłem , zagrałem 2 razy , wygrałem ładna kasę(ok1000 zł.) chciałem wypłacić a oni mi konto zamknęli , prosze o pomoc co robić, czy przepadnie mi wygrana ? wysłałem im dane swojego konta , ale na razie cisza przestrzegam przed tym bukiem ( miała być 1 wypłata )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
skurwysyny mi to samo zrobią tyle ze ja wygralem nieco ponad 500 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> złodzieje z baw
oddali ci depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Juz jest temat o tym buku... Wiekszosc ludzi ma tam u nich takie problemy, prawdopodobnie uda Ci sie wyplacic kwote ktora wplaciles, oni chetnie przyjmuja pieniadze, z wyplatami jest juz gorzej.
Napisz do supportu po angielsku, nastrasz ich, moze to cos pomoze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
1. Jest już temat o BAW, więc tam powinieneś napisać tego posta
2. Napisałeś, że zagrałeś tylko dwa razy, natomiast żeby wypłacić, to trzeba zagrać 3x jeżeli jesteś nowym użytkownikiem albo 5x jeżeli jest to comeback bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wlsnie, sprawdz dokladnie jaki obrot zrobiles.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
zagrałem 2 razy, ale kwotę bonusu 120 zł. chciałem zostawić na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Musisz zrobic obrot ktory jest w regulaminie, napisz do supportu, ze nie przeczytales dokladnie regulaminu i aby odblokowali ci konto.
Chyba ze to 700zl to wymagany obrot.
Last edited by Experto; 25/05/2006 19:36.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
oni mi już zamknęli konto nieodwołalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wklej jakas odp. od nich, na jakiej podstawie zamkneli nieodwolalnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wyslales skan dowodu przed wyplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
zrobiłem dyspozycję wypłaty , dostałem od nich z financiala ,żeby wysłać skasy dowodu , wysłałem , i dzień póżniej chciałem się zalogować i konto było już zablokowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Moja sytuacja jest opisane w temacie tego gówna. Wpłacielem 100PLN dostalem bonus 100PLN wygralem wsumie 500PLN po czym w pon wysłałem skan dowodu i support odpisał ze wyplata jest wtrakcie pieniadze mialy dojsc w 1-2 dni na MB.Napisali nastepnie ze potrwa to jeszcze 3-4 dni.Długo sie nie zastanawiajac napisałem do dzialu finansowego upominajac sie o wyplate i dostalem maila ze wyplata zostala wstrzymana i ze cos tam badają poprostu skecz i nikt nic nie odp niewiadomo co i jak.
I taki kretyn JMnemonic jeszcze zachwala to gowno piszac ze ten buk jest wsam raz na poczatkujacych.Omijajcie to gowno z daleko bo smierdzi.Skusilem sie i teraz tego żałuje.Zapewne tez mi konto zablokuja i zwrócą depozyt
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Wklej jakas odp. od nich, na jakiej podstawie zamkneli nieodwolalnie? nie odpowiedza dlaczego trzeba sie z tym pogodzic, po pomeczeniu ich depozyt odddja, przynajmniej tak było rok temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam.Z tego co czytam to starszna lipa,mam u nich prawie 1000 i szykuje sie do wyplaty na ale teraz to jzu sam niewiem:/Wpalacalem netellerem !Czy jest ktos kto wplacal ta sama metoda i mial problemy??bo moze tylko sie czepiaja ludzi wpłacajacych MB!! Pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie, trzymajmy wszystko w jednym temacie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka