Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#58815 18/06/2004 17:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
Ja wysylam maile na dres : info-pl@unibet.com

Bonus: Unibet
#58816 18/06/2004 17:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
na czym polega happy hour w unibecie?

#58817 18/06/2004 17:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał mar99:
[qb]na czym polega happy hour w unibecie?[/qb]
z ang. "szczesliwe godziny" - przez pare godzin wywieszaja niezle zdarzenia, kombinacje, lepsze stawki..2 typy w cenie 1-ego...etc

#58818 19/06/2004 00:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy???a takze co znaczy :
Wynik Promocji Euro 2004: 0

#58819 19/06/2004 00:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy???
to znaczy, że poczytaj sobie ten temat

#58820 19/06/2004 02:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy???a takze co znaczy :
Wynik Promocji Euro 2004: 0[/qb]
taa...zapraszam do zakladki eurobonus...vide niebieski prostokacik z pileczka na mainie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))

#58821 19/06/2004 12:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
W UNIBET jest promocja, ale czy tylko dla nowych klientów ?? Ja mam już tam konto, czy promocja będzie mnie obejmowała ??

Na stronie UNIBETU jest tak napisane: "Każdy nowy Klient Unibetu, który zarejestruje się i dokona depozytu w czasie trwania promocji, otrzyma w prezencie nawet do 100 zł na swoje nowe Konto w Unibecie."

Pozdrawiam TomiKopi

#58822 19/06/2004 12:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Ja dostalem takiego maila

Witamy serdecznie!

Niestety nie. Promocja obejmuje tylko nowych klientow.

Pozdrawiamy,

Biuro Obslugi Klienta


A ktos tu pisal, ze dostal bonus bedac juz zarejestrowanym klientem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58823 19/06/2004 13:45
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
tomikopi1 - priv.

#58824 20/06/2004 20:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Dzisiaj wpłaciłem kartą Inteligo do Unibetu. Wcześniej próbowałem i się nie udało.

Może to kogoś zainteresuje.

Pozdrawiam, art

#58825 20/06/2004 20:55
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
@artbledo

A jaka prowizje od wplaty karta wzial Unibet?

#58826 20/06/2004 21:02
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Wpłaciłem na próbę 15&#8364; i prowizja wyniosła 0,38&#8364; czyli chyba 2,5%. Kurs mi wyszedł 4,704 ale czekam na ostateczne rozliczenie przez Inteligo.

Podczas transakcji najpierw przeliczają na GBP a później na Euro i wszystko jest napisane tzn. jaki kurs GBP/EUR.

#58827 20/06/2004 22:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
Witam!Założyłem sobie konto w unibecie dla tej promocji 100pln,mam juz konto w expekcie.Chciałem sie dowiedzieć czy wpłacenie depozytu do unibetu w banku różni sie od wpłacania w expekcie?Czyli co należy wpisac na blankiecie pod ,,nazwą dbiorcy(w exp.wystarczyło wpisac tylko adres expektu),a takze co wpisać pod nazwą ,,tytułem''?(w exp. Usługi bukmacherskie).
Pozdrawiam

#58828 20/06/2004 22:59
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]Witam!Założyłem sobie konto w unibecie dla tej promocji 100pln,mam juz konto w expekcie.Chciałem sie dowiedzieć czy wpłacenie depozytu do unibetu w banku różni sie od wpłacania w expekcie?Czyli co należy wpisac na blankiecie pod ,,nazwą dbiorcy(w exp.wystarczyło wpisac tylko adres expektu),a takze co wpisać pod nazwą ,,tytułem''?(w exp. Usługi bukmacherskie).
Pozdrawiam[/qb]
Wszystko jest dokładnie wyjaśnione w zakładce "DEPOZYT" i dalej "WPŁATA W BANKU" na stronce unibetu, nawet chyba przykład jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58829 21/06/2004 03:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
wczoraj Unibet ledwo co chodzil po meczu Euro 2004 a dzis padl...

#58830 21/06/2004 11:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
u mnie tez nie dziala.... jakies proxy moze jest dzialajace? chce sie komus szukac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58831 21/06/2004 13:18
Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Nie wiecie co z Unibetem.. ? Kiedy bedzie ? .. Bo jak tak dalej bedzie, to nie zdaze na Wimbledon nic posłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58832 21/06/2004 13:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Wczoraj a meczu Hiszpania- Portugalia unibet robil straszne przekrety akceptujac zaklady na padniecie rogu wtedy kiedy uznal to za wygodne.
Jak przypuszczam ktos nie wytrzymal i naslal na nich hakerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58833 21/06/2004 14:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]Nie wiecie co z Unibetem.. ? Kiedy bedzie ? .. Bo jak tak dalej bedzie, to nie zdaze na Wimbledon nic posłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zdazysz zdazysz bo juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ciekawe ile jeszcze bedzie dzialal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#58834 21/06/2004 14:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Wobec trwającej promocji mogę wpłacić do unibetu np. 75zł a będę miał a koncie 150zł? Czy jest jakaś kwota minimalnej wpłaty?

Pozdrawiam

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1