|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
Ja wysylam maile na dres : info-pl@unibet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
na czym polega happy hour w unibecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał mar99: [qb]na czym polega happy hour w unibecie?[/qb] z ang. "szczesliwe godziny" - przez pare godzin wywieszaja niezle zdarzenia, kombinacje, lepsze stawki..2 typy w cenie 1-ego...etc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy???a takze co znaczy : Wynik Promocji Euro 2004: 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy??? to znaczy, że poczytaj sobie ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Loca15: [qb]ok.kaske mi przyslali dzieki za pomoc.teraz zastanawiam sie czy musze jakos specjalnie tym bonusem obracac slyszlem o jakims 3 krotnym obrovie???co to znaczy???a takze co znaczy : Wynik Promocji Euro 2004: 0[/qb] taa...zapraszam do zakladki eurobonus...vide niebieski prostokacik z pileczka na mainie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
W UNIBET jest promocja, ale czy tylko dla nowych klientów ?? Ja mam już tam konto, czy promocja będzie mnie obejmowała ??
Na stronie UNIBETU jest tak napisane: "Każdy nowy Klient Unibetu, który zarejestruje się i dokona depozytu w czasie trwania promocji, otrzyma w prezencie nawet do 100 zł na swoje nowe Konto w Unibecie."
Pozdrawiam TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Ja dostalem takiego maila
Witamy serdecznie!
Niestety nie. Promocja obejmuje tylko nowych klientow.
Pozdrawiamy,
Biuro Obslugi Klienta
A ktos tu pisal, ze dostal bonus bedac juz zarejestrowanym klientem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Dzisiaj wpłaciłem kartą Inteligo do Unibetu. Wcześniej próbowałem i się nie udało.
Może to kogoś zainteresuje.
Pozdrawiam, art
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
@artbledo
A jaka prowizje od wplaty karta wzial Unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Wpłaciłem na próbę 15€ i prowizja wyniosła 0,38€ czyli chyba 2,5%. Kurs mi wyszedł 4,704 ale czekam na ostateczne rozliczenie przez Inteligo.
Podczas transakcji najpierw przeliczają na GBP a później na Euro i wszystko jest napisane tzn. jaki kurs GBP/EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551 |
Witam!Założyłem sobie konto w unibecie dla tej promocji 100pln,mam juz konto w expekcie.Chciałem sie dowiedzieć czy wpłacenie depozytu do unibetu w banku różni sie od wpłacania w expekcie?Czyli co należy wpisac na blankiecie pod ,,nazwą dbiorcy(w exp.wystarczyło wpisac tylko adres expektu),a takze co wpisać pod nazwą ,,tytułem''?(w exp. Usługi bukmacherskie). Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał Sim: [qb]Witam!Założyłem sobie konto w unibecie dla tej promocji 100pln,mam juz konto w expekcie.Chciałem sie dowiedzieć czy wpłacenie depozytu do unibetu w banku różni sie od wpłacania w expekcie?Czyli co należy wpisac na blankiecie pod ,,nazwą dbiorcy(w exp.wystarczyło wpisac tylko adres expektu),a takze co wpisać pod nazwą ,,tytułem''?(w exp. Usługi bukmacherskie). Pozdrawiam[/qb] Wszystko jest dokładnie wyjaśnione w zakładce "DEPOZYT" i dalej "WPŁATA W BANKU" na stronce unibetu, nawet chyba przykład jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
wczoraj Unibet ledwo co chodzil po meczu Euro 2004 a dzis padl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
u mnie tez nie dziala.... jakies proxy moze jest dzialajace? chce sie komus szukac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 628 |
Nie wiecie co z Unibetem.. ? Kiedy bedzie ? .. Bo jak tak dalej bedzie, to nie zdaze na Wimbledon nic posłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wczoraj a meczu Hiszpania- Portugalia unibet robil straszne przekrety akceptujac zaklady na padniecie rogu wtedy kiedy uznal to za wygodne. Jak przypuszczam ktos nie wytrzymal i naslal na nich hakerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał SimonExpekt: [qb]Nie wiecie co z Unibetem.. ? Kiedy bedzie ? .. Bo jak tak dalej bedzie, to nie zdaze na Wimbledon nic posłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zdazysz zdazysz bo juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe ile jeszcze bedzie dzialal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Wobec trwającej promocji mogę wpłacić do unibetu np. 75zł a będę miał a koncie 150zł? Czy jest jakaś kwota minimalnej wpłaty?
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|