|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln do tego freebet 8pln wow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
No zasrance zablokowali mi konto, to juz jest cyrk. Wszyscy sie skarza na nich!! najlepiej dupnac "konto zablokowane". BARANY!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."
Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu? Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
a BAW się zrobił jakiś rozrzutny. Przysłali mi dzisiaj 2 bonusa na MŚ w ciągu 10dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Najpierw 120, teraz 40 Jeszcze obrotu z pierwszego nie zrobiłem ... a ten drugi bonus ważny do końca MŚ czyli 9 lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mi też, ale wplacilem pieniądze a bonusu nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln do tego freebet 8pln wow Gdzie tego freebeta dostales razem z listem, na tej samej jednej kartce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.
lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.
lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem. Dostalem listem bonus 140zl na MŚ, a dzisiaj na MŚ o wartośći 40zł, wszystko na te same jedno konto !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194 |
szaleją szaleją, też dziś dostałem dwa listy, jeden bonus 40zł, drugi bonus 88zł i free bet 8zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70 |
"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."
Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu? Z góry dzięki. Jam mam tak samo, pewnie dlatego że niedawno kożystałem z bonusa.Ale wpisałem ten Freebetcode i dodało mi 8 zeta do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
tak. podpisali z umowę z AC Milan i jeszcze jakimś klubem w Bundeslidze. no i są sponsorem Barcy cały czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
niech sobie odpisuja dla mnie i tak sa bandą złodzieji
nie polecam tego syfu nikomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
podpisują rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
cały czas toczę z nimi walkę , to wam napiszę jacy profesjonaliści, przysłali odpowiedż emailem , to już coś 1 - że reklamacja została wysłana do działu i trzeba czekać ( 6 dni już czekam )( konto zamknęli w 1 dzień ) 2- że podałem zły numer iban do wypłaty( 10 x razy sprawdzałem wszystkie dane , które mi przysłali , żeby im podać na sto procent dostali prawidłowe , bo mam kopie emaili .konto zamknięte a kasy ani widu ani słychu. zadnych konkretnych zarzutów ani wyjaśnień bardzo ciężko pracują na black listę "d" nie ma co KU PRZESTRODZE GRACZOM ( CZYTAJ W BETANDWIN FRAJERÓW )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
ma ktoś , niech ktoś prześle linka z regulaminem promocji come back - bardzo ważne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
oses 20 - piękny link - 100 procent racji adwokatom betandwina wszystkiego najlepszego życzę betandwin żadnymi pieniędzmi nie gardzi !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Czy ktos z was orientuje sie w jaki sposob w BAW sa rozliczne mecze tenisa. Chodzi mi o to czy w razie kontuzji jednego zawodnika jest zwrot czy porazka ???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 33 |
Pocztajcie sobie zagraniczne fora tam jest tego dużo więcej...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
z barceloną to napewno kit . , bo jest to chyba jedyna drużyna co nie ma reklam na koszulkach i nie zanosi się , żeby miała , ( chyba , że taki cichy sponsor z naszych wygranych , tych niewypłaconych oczywiście ) do do milanu to był opel nie wiem jak na ten sezon
|
|
|
Link skopiowany do schowka