Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#588229 29/05/2006 13:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln
do tego freebet 8pln wow

Bonus: Unibet
#588230 29/05/2006 13:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
No zasrance zablokowali mi konto, to juz jest cyrk. Wszyscy sie skarza na nich!!
najlepiej dupnac "konto zablokowane". BARANY!

#588231 29/05/2006 13:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."

Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu?
Z góry dzięki.

#588232 29/05/2006 13:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
a BAW się zrobił jakiś rozrzutny. Przysłali mi dzisiaj 2 bonusa na MŚ w ciągu 10dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Najpierw 120, teraz 40 Jeszcze obrotu z pierwszego nie zrobiłem ... a ten drugi bonus ważny do końca MŚ czyli 9 lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mi też, ale wplacilem pieniądze a bonusu nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#588233 29/05/2006 13:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln
do tego freebet 8pln wow
Gdzie tego freebeta dostales razem z listem, na tej samej jednej kartce ?

#588234 29/05/2006 13:56
Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.

lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem.

#588235 29/05/2006 14:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.

lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem.
Dostalem listem bonus 140zl na MŚ, a dzisiaj na MŚ o wartośći 40zł, wszystko na te same jedno konto !!!

#588236 29/05/2006 14:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
szaleją szaleją, też dziś dostałem dwa listy, jeden bonus 40zł, drugi bonus 88zł i free bet 8zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588237 29/05/2006 14:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
Quote
"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."

Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu?
Z góry dzięki.

Jam mam tak samo, pewnie dlatego że niedawno kożystałem z bonusa.Ale wpisałem ten Freebetcode i dodało mi 8 zeta do konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#588238 29/05/2006 14:10
Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
tak. podpisali z umowę z AC Milan i jeszcze jakimś klubem w Bundeslidze. no i są sponsorem Barcy cały czas

#588239 29/05/2006 14:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
niech sobie odpisuja dla mnie i tak sa bandą złodzieji

nie polecam tego syfu nikomu

#588240 29/05/2006 14:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
podpisują rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#588241 29/05/2006 14:49
Dołączył: May 2006
Posty: 33
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 33

#588242 29/05/2006 16:03
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
cały czas toczę z nimi walkę , to wam napiszę jacy profesjonaliści, przysłali odpowiedż emailem , to już coś
1 - że reklamacja została wysłana do działu i trzeba czekać ( 6 dni już czekam )( konto zamknęli w 1 dzień )
2- że podałem zły numer iban do wypłaty( 10 x razy sprawdzałem wszystkie dane , które mi przysłali , żeby im podać na sto procent dostali prawidłowe , bo mam kopie emaili .konto zamknięte a kasy ani widu ani słychu.
zadnych konkretnych zarzutów ani wyjaśnień
bardzo ciężko pracują na black listę "d" nie ma co
KU PRZESTRODZE GRACZOM ( CZYTAJ W BETANDWIN FRAJERÓW )

#588243 29/05/2006 16:13
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
ma ktoś , niech ktoś prześle linka z regulaminem promocji come back - bardzo ważne

#588244 29/05/2006 16:17
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
oses 20 - piękny link - 100 procent racji
adwokatom betandwina wszystkiego najlepszego życzę
betandwin żadnymi pieniędzmi nie gardzi !!!

#588245 29/05/2006 17:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
Czy ktos z was orientuje sie w jaki sposob w BAW sa rozliczne mecze tenisa. Chodzi mi o to czy w razie kontuzji jednego zawodnika jest zwrot czy porazka ???????????

#588246 29/05/2006 17:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
porazka

#588247 29/05/2006 18:34
Dołączył: May 2006
Posty: 33
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 33
Pocztajcie sobie zagraniczne fora tam jest tego dużo więcej...

#588248 29/05/2006 18:40
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
z barceloną to napewno kit . , bo jest to chyba jedyna drużyna co nie ma reklam na koszulkach i nie zanosi się , żeby miała ,
( chyba , że taki cichy sponsor z naszych wygranych , tych niewypłaconych oczywiście )
do do milanu to był opel nie wiem jak na ten sezon

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, rafal08, Lukasz111, poozon, latajaca_holenderka), 2,984 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1