|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
no to witaj w klubie oszukanych przez betandwin. informuj na bieżąco jak się twój temat będzie rozwijał , może ustrzeżemy potencjalnych klientów tej firmy . kto nie chce niech wierzy , ale żeby póżniej nie było , że nikt nie ostrzegał . pozdrawiam no niestety... gralem u nich sporo przez ostatni rok i zawsze czytalem jacy to zlodzieje itp tylko ze nie bylo w tym zadnego poparcia az do teraz, naprawde jest wiele innych firm tak ze trzymajcie sie z dala od tych zlodzieji BETANDLOSE a jak juz cos wygrasz to ci i tak zabiora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
BaW zle rozliczyl mi zaklad. Ile czasu zazwyczaj trzeba czekac na reklamacje, jesli czoraj wieczorem wyslalem do nich maila ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
ja grałem 2,5 roku - u nich można powiedzieć zaczynałem u nich , ale nigdy bym się nie spodziewał takiego obrotu sprawy, najgorsze jest to , że takich jak my jest coraz więcej i nie są to na pewno INCYDENTY , tylko wyrachowana i przemyślana polityka firmy BETANDWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bonus przedłużony o kilka miesięcy, tak więc 140zł jest nadal do wzięcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
wlasnie zlecilem wyplate na MB 132.40 gr wplacilem przedwczoraj 40 zl. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemow zrobilem obrotu na ponad 320 zl poinformuje na forum kiedy wyplata dojdzie na moje konto MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 36 |
Mam pytanie odnośnie wypłat. Mam u nich prawie wypłatkę i niewiem co zrobią jeśli wpłacałem z innego konta Moneybookers a chciałbym wypłacić na inne konto Moneybookers. Poprostu w międzyczasie zlikwidoawałem jedno konto i założyłem inne. Bedą z tym jakieś problemy, jak sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
@Heniek mialem taka sama sytuacje, wplacalem z bph a wyplacilem do mbanku i nie bylo problemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i [ betandwin.com] dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku. Jestem zszokowany szybkością przelewu. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i [ betandwin.com] dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku. Jestem zszokowany szybkością przelewu. pozdrawiam e tam ja obrocik mialem z x10 tak ze nie w tym problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Siema panowie ma ktos moze niepotrzebny kod na free beta do tego buka?pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich
a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my: -Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników -Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn -Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu
nie wplacajcie tam bo was okradna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Jak ktoś ma freebet 8 zł do baw, to chętnie odkupię. Piszcie na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
czy z supportem BAW można się kontaktowac telefonicznie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich
a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my: -Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników -Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn -Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu
nie wplacajcie tam bo was okradna... Ja mam tą samą wiadomość. Od kilku dni. Mam na koncie 200zl, które są mi bardzo potrzebne a nie moge ich wypłacić bo nie moge się wogóle zalogować. Wysłałem już 3 razy pełne moje dane i nic. Cwele powtarzają to samo: "Szanowny graczu, prosimy jeszcze raz o przesłanie kompletnych danych..." Już mnie trafia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jaka jest szansa na odzyskanie tej kasy od złodziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Taka jak że Polska wygra MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
nie no poważnie się pytam. Nie ma żadnego prawa, którego można by użyć w celu windykacjji od nich kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Oni niestety wykorzystują to że w Polsce gra w necie jest nielegalna, czują się bezkarni, nie pozostaje nic innego jak walczyć o swoje strasząc ich na wszystkie sposoby i robienia siary temu bukmacherowi gdzie się da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
nie rozumiem ich polityki. wystarcze ze np przez moj post dotyczący BaW wyslany na kilka forów bukmacherskich zniechęce 20 osób, to na pewno im sie to mniej opłaca niż robienie mi problemów o 200zł...
|
|
|
Link skopiowany do schowka