Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#588289 01/06/2006 07:57
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac?

Bonus: Unibet
#588290 01/06/2006 08:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
no to witaj w klubie oszukanych przez betandwin.
informuj na bieżąco jak się twój temat będzie rozwijał , może ustrzeżemy potencjalnych klientów tej firmy .
kto nie chce niech wierzy , ale żeby póżniej nie było , że nikt nie ostrzegał .
pozdrawiam

no niestety... gralem u nich sporo przez ostatni rok i zawsze czytalem jacy to zlodzieje itp tylko ze nie bylo w tym zadnego poparcia az do teraz, naprawde jest wiele innych firm tak ze trzymajcie sie z dala od tych zlodzieji

BETANDLOSE a jak juz cos wygrasz to ci i tak zabiora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#588291 01/06/2006 09:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
BaW zle rozliczyl mi zaklad. Ile czasu zazwyczaj trzeba czekac na reklamacje, jesli czoraj wieczorem wyslalem do nich maila ?

#588292 01/06/2006 10:03
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
ja grałem 2,5 roku - u nich
można powiedzieć zaczynałem u nich , ale nigdy bym się nie spodziewał takiego obrotu sprawy, najgorsze jest to , że takich jak my jest coraz więcej i nie są to na pewno INCYDENTY , tylko wyrachowana i przemyślana polityka firmy BETANDWIN

#588293 01/06/2006 10:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Bonus przedłużony o kilka miesięcy, tak więc 140zł jest nadal do wzięcia.

#588294 01/06/2006 12:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
wlasnie zlecilem wyplate na MB 132.40 gr wplacilem przedwczoraj 40 zl. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemow zrobilem obrotu na ponad 320 zl poinformuje na forum kiedy wyplata dojdzie na moje konto MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588295 01/06/2006 13:12
Dołączył: May 2005
Posty: 36
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 36
Mam pytanie odnośnie wypłat. Mam u nich prawie wypłatkę i niewiem co zrobią jeśli wpłacałem z innego konta Moneybookers a chciałbym wypłacić na inne konto Moneybookers. Poprostu w międzyczasie zlikwidoawałem jedno konto i założyłem inne. Bedą z tym jakieś problemy, jak sądzicie?

#588296 01/06/2006 13:38
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
@Heniek
mialem taka sama sytuacje, wplacalem z bph a wyplacilem do mbanku i nie bylo problemu...

#588297 01/06/2006 16:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i [betandwin.com] dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty
Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku.
Jestem zszokowany szybkością przelewu.
pozdrawiam

#588298 01/06/2006 19:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i [betandwin.com] dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty
Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku.
Jestem zszokowany szybkością przelewu.
pozdrawiam


e tam ja obrocik mialem z x10 tak ze nie w tym problem

#588299 01/06/2006 20:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Siema panowie ma ktos moze niepotrzebny kod na free beta do tego buka?pozdrawiam

#588300 02/06/2006 11:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich

a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my:
-Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników
-Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn
-Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu

nie wplacajcie tam bo was okradna...

#588301 02/06/2006 13:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
Jak ktoś ma freebet 8 zł do baw, to chętnie odkupię. Piszcie na priv.

#588302 02/06/2006 13:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
za 10 Ci sprzedam hehe

#588303 02/06/2006 14:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
czy z supportem BAW można się kontaktowac telefonicznie?

#588304 02/06/2006 14:11
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Quote
No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich

a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my:
-Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników
-Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn
-Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu

nie wplacajcie tam bo was okradna...

Ja mam tą samą wiadomość. Od kilku dni. Mam na koncie 200zl, które są mi bardzo potrzebne a nie moge ich wypłacić bo nie moge się wogóle zalogować. Wysłałem już 3 razy pełne moje dane i nic. Cwele powtarzają to samo: "Szanowny graczu, prosimy jeszcze raz o przesłanie kompletnych danych..."
Już mnie trafia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jaka jest szansa na odzyskanie tej kasy od złodziei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#588305 02/06/2006 14:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Taka jak że Polska wygra MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#588306 02/06/2006 14:15
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
nie no poważnie się pytam. Nie ma żadnego prawa, którego można by użyć w celu windykacjji od nich kasy?

#588307 02/06/2006 14:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Oni niestety wykorzystują to że w Polsce gra w necie jest nielegalna, czują się bezkarni, nie pozostaje nic innego jak walczyć o swoje strasząc ich na wszystkie sposoby i robienia siary temu bukmacherowi gdzie się da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#588308 02/06/2006 14:23
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
nie rozumiem ich polityki. wystarcze ze np przez moj post dotyczący BaW wyslany na kilka forów bukmacherskich zniechęce 20 osób, to na pewno im sie to mniej opłaca niż robienie mi problemów o 200zł...

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1