Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#588309 02/06/2006 14:48
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
stary , ale masz farta !!!
u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze
nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł.
wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej.
tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!!

Bonus: Unibet
#588310 02/06/2006 14:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
Już mnie tam nie ma!
GB jednak jest bezproblemowy przy wypłacie- żadnych skanów itp.

#588311 02/06/2006 14:59
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Quote
stary , ale masz farta !!!
u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze
nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł.
wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej.
tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!!

Nie wiem czy farta, okaże się. Jak narazie miałem 2 stówki a teraz mam te środki zablokowane. I w tym miejscu chciałbym zaproponować możliwość przeklinania w tym temacie. Co innego przeklinać na zawodników jak przegrywają a co innego jechać po złedziejskich firmach. Wiem, że to nic nie zmieni ale przynajmniej każdy by sobie ulżył chociaż trochę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588312 02/06/2006 15:37
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Quote
UWAGA !!!!

Dzis zglosilo sie do mnie 5 osob oszukanych przez tego buka ktry przy zamnknieciu konta podaje powod tylko jeden wzgledy bezpieczenstwa i tyle , zwracam sie do admina tej strony o zainteresowanie sie ta sytuacja bo ta strona ma sluzyc graczom chyba a nie promowaniu tej firmy , nie bede poruszal swojego tematu i tematu mojej znajomej gdzie zostalismy oszukani niemilosiernie na kilka tysiecy ale jesli bedzie trzeba na forum udotepnimy skany naszej gry i transakcji , powiem jedno grajac tutaj to tak jak w ruletke wyplaca albo nie !!!!!!!

Dokładnie miałem identyczną sytuację, tylko nie 26 maja a 28 albo 29 maja. Od tego czasu nic sie nie zmienia, oprócz wzrastającego mojego wkur..enia. "Hej chłopcy bagnet na broń..."

#588313 02/06/2006 15:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
przylaczam sie, do jakich kolowiek apelacji aby wy......ć zlodzieji skad tylko sie da.

#588314 02/06/2006 16:00
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
widzę , że BETANDWIN to hurtowy oszust a nie jakiś tam detalista . jak się bawić to sie bawić .może przejażdżka do wiednia ?
ja oddaję połowę sumy na którą mnie przewieżli dla tego kto pomoże mi odzyskać kasę .
pozdro - info na priv

#588315 02/06/2006 17:57
Dołączył: May 2004
Posty: 455
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 455
mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie?

#588316 02/06/2006 18:12
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
u nich wypłata to jak rosyjska ruletka.
życzę szczęscia - może spróbuj do nich emaila wysłać z zapytaniem o wypłatę ( tylko żeby nie było póżniej na mnie jak zamkną ci konto )
pozdrawiam - przenieś kasę do innego buka

#588317 02/06/2006 18:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 81
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 81
Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość.

#588318 02/06/2006 19:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość.

i dobrze zrobiles, przynajmniej masz pewnosc ze jak cos ugrasz to Ci wyplaca, nie to co w tym scierwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#588319 02/06/2006 20:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie?

minimalna wypłata 120 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#588320 03/06/2006 07:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac?
Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ?

#588321 03/06/2006 07:43
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
jak nie masz konta zablokowanego , to masz jeszcze nadzieję.
jak masz zablokowane to witaj w klubie oszukanych przez betandwin

#588322 03/06/2006 09:07
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Ja wchodzę sobie dziś na stronkę mecz.pl i wiecie ci mnie wita???

Jebany, wielki banner BetandWinu. Myślałem że coś rozjebie.

p.s
Czaja, ja mam w komunikacie, że moje konto zostało zablokowane, skontaktować się nalezy z dzialem obsługi klienta w celu ponownej aktywacji konta. Czy to oznacza ze tez straciłem kase która była na koncie?

#588323 03/06/2006 09:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ?
Ja rowniez zlecilem wyplate na MB 31.05 o godz. 22 i nadal kasy nie dostalem... ale nie byly to zadne bonusy tylko normalna wyplata kasy :/

#588324 03/06/2006 10:04
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
miałem to samo co ty , i po wysłaniu emaila do supportu
dostałem wspaniałą wiadomość!!!
pana konto zostało zamknięte i zakłady anulowane , żadnych tłumaczeń , i pkt 4 regulaminu - konto może być zamknięte bez podania przyczyny .
i tyle - żegnajcie pieniążki !!!

#588325 03/06/2006 10:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
ja nadal czekam zlecilem popoludniu 1 czerwca licze, ze w poniedzialek kasa bedzie na koncie MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588326 03/06/2006 10:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB?

#588327 03/06/2006 11:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB?
Nie

#588328 03/06/2006 11:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, betowiec, bukma, latajaca_holenderka, alfa, forty, rymoholik, burbon, $-man), 3,322 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1