|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
stary , ale masz farta !!! u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł. wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej. tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
Już mnie tam nie ma! GB jednak jest bezproblemowy przy wypłacie- żadnych skanów itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
stary , ale masz farta !!! u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł. wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej. tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!! Nie wiem czy farta, okaże się. Jak narazie miałem 2 stówki a teraz mam te środki zablokowane. I w tym miejscu chciałbym zaproponować możliwość przeklinania w tym temacie. Co innego przeklinać na zawodników jak przegrywają a co innego jechać po złedziejskich firmach. Wiem, że to nic nie zmieni ale przynajmniej każdy by sobie ulżył chociaż trochę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
UWAGA !!!!
Dzis zglosilo sie do mnie 5 osob oszukanych przez tego buka ktry przy zamnknieciu konta podaje powod tylko jeden wzgledy bezpieczenstwa i tyle , zwracam sie do admina tej strony o zainteresowanie sie ta sytuacja bo ta strona ma sluzyc graczom chyba a nie promowaniu tej firmy , nie bede poruszal swojego tematu i tematu mojej znajomej gdzie zostalismy oszukani niemilosiernie na kilka tysiecy ale jesli bedzie trzeba na forum udotepnimy skany naszej gry i transakcji , powiem jedno grajac tutaj to tak jak w ruletke wyplaca albo nie !!!!!!! Dokładnie miałem identyczną sytuację, tylko nie 26 maja a 28 albo 29 maja. Od tego czasu nic sie nie zmienia, oprócz wzrastającego mojego wkur..enia. "Hej chłopcy bagnet na broń..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
przylaczam sie, do jakich kolowiek apelacji aby wy......ć zlodzieji skad tylko sie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
widzę , że BETANDWIN to hurtowy oszust a nie jakiś tam detalista . jak się bawić to sie bawić .może przejażdżka do wiednia ? ja oddaję połowę sumy na którą mnie przewieżli dla tego kto pomoże mi odzyskać kasę . pozdro - info na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
u nich wypłata to jak rosyjska ruletka. życzę szczęscia - może spróbuj do nich emaila wysłać z zapytaniem o wypłatę ( tylko żeby nie było póżniej na mnie jak zamkną ci konto ) pozdrawiam - przenieś kasę do innego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 81 |
Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość. i dobrze zrobiles, przynajmniej masz pewnosc ze jak cos ugrasz to Ci wyplaca, nie to co w tym scierwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie? minimalna wypłata 120 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac? Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
jak nie masz konta zablokowanego , to masz jeszcze nadzieję. jak masz zablokowane to witaj w klubie oszukanych przez betandwin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Ja wchodzę sobie dziś na stronkę mecz.pl i wiecie ci mnie wita???
Jebany, wielki banner BetandWinu. Myślałem że coś rozjebie.
p.s Czaja, ja mam w komunikacie, że moje konto zostało zablokowane, skontaktować się nalezy z dzialem obsługi klienta w celu ponownej aktywacji konta. Czy to oznacza ze tez straciłem kase która była na koncie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ? Ja rowniez zlecilem wyplate na MB 31.05 o godz. 22 i nadal kasy nie dostalem... ale nie byly to zadne bonusy tylko normalna wyplata kasy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
miałem to samo co ty , i po wysłaniu emaila do supportu dostałem wspaniałą wiadomość!!! pana konto zostało zamknięte i zakłady anulowane , żadnych tłumaczeń , i pkt 4 regulaminu - konto może być zamknięte bez podania przyczyny . i tyle - żegnajcie pieniążki !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
ja nadal czekam zlecilem popoludniu 1 czerwca licze, ze w poniedzialek kasa bedzie na koncie MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB? Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|