|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum? kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
jak już mieli by smarować to raczej smarowali by na B albo A-
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum? Widocznie A i B wiecej kosztuja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum? Widocznie A i B wiecej kosztuja... w takim razie NB dysponuje podobna pulą na "gażę" dla SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015 |
Ja nie odpuszcze temu zasranemu BaW. 200 zl piechotą nie chodzi, poza tym uczciwie wygrane, z własnej kasy, żadnych bonusów. Będę ich prześladował na każdym kroku. Widzuiałem billboardy BaW. Trzebaby coś z tym zrobić... Poza tym nie rozumiem na jakiej zasadzie na stronie mecz.pl jest banner tego pierd... bukmachera. Tylu ludzi oszukali, jeszcze więcej się na nich skarży. To jest nie do pomyślenia, osoboście czuję się prowokowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Na stronie glownej mecz BAW ma 5 gwiazdek, to chyba wiele wyjasnia , prawda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Faktycznie, firma jest chyba jedna z najgorszych na rynku, daleko w tyle chocby za expektem, unibetem itp.
Apel do nowych graczy!
Nie zakladajcie konta w Betandwin!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
No to piekne jajca!!! oni regularnie sla mi zaproszenia do gry (przynajmniej raz w miesiacu) w zwiazku z powyzszym wysmaruje im piekny liscik w ktorym napusze ze nie interesuja mnie firmy ktorych glownym celem jest oszukanie klientow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera. Gdzie się tylko da i jak się da. Czy ktoś już napisał na SBR?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera. Gdzie się tylko da i jak się da. Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera. Gdzie się tylko da i jak się da. Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> popieram i też smaruje gdzie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
rękami i nogami jestem za !!! w- bać betandwin z Polski , albo szmaciarze oddadzą uczciwie WYGRANE PIENIĄDZE ANTY BETANDWIN !!! ( potencjalni klienci firmy betandwin omijajcie tego buka bo tam są tylko wpłaty ) gorzej z wypłatami wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
właśnie otrzymałem korespondencję od nich - depozyt mi zwrócili 120 zł. ale walczę z oszustami o wygraną 943 zł., reklamacja jest w odpowiednim dziale , zasypuję ich emailami , piszą , że jak dział się wypowie na temat reklamacji to się skontaktują. na pewno im nie podaruję tej kasy , walczę do końca jeszcze iskierka nadziei jest. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
A ja mam pytanie
Czy komuś odpowiedzieli DLACZEGO ZABLOKOWALI KONTO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum? kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> tak... a swistak siedzi i zawija... tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum? kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> tak... a swistak siedzi i zawija... tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie.. jak nas traktuje szwabstwo widac w reklamach "mm" ja czekam na wypłate na karte "Visa" juz 2 tygodnie zarejestrowałem sie,wpłaciłem parę groszy,otrzymałem bonus,obróciłem tym i zleciłem wypłate....no i czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś, głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
maciek tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !! BETANDWIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś Mialem podobny przypadek gdy podczas ich awarii obstawilem w jednym meczu na kto rozpocznie. Przez 30min nie moglem sie zalogowac, mialem zablokowane konto, wystraszylem sie cholernie bo mialem tam troche kasy... ale po 1h konto mi odblokowali, a rano support napisal ze to byla tymczasowa blokada. Tak czy siak gralem u nich z 5x zdarzenia ktore u nich zaczynaly sie pozniej i zawsze mi to o dziwo rozliczali. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zadnych problemow, bo gram u nich regularnie codziennie od 2 lat i nie mialem zadnych powaznych spiec do tej pory. Nie moge im poki co niczego zarzucic, ale wiem ze robia jaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powaznie tak szybko GB robi wyplate na MB?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|