Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#588329 03/06/2006 11:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?


kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#588330 03/06/2006 12:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
jak już mieli by smarować to raczej smarowali by na B albo A-

#588331 03/06/2006 12:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?

Widocznie A i B wiecej kosztuja...

#588332 03/06/2006 12:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Quote
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?

Widocznie A i B wiecej kosztuja...
w takim razie NB dysponuje podobna pulą na "gażę" dla SBR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#588333 03/06/2006 12:47
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Ja nie odpuszcze temu zasranemu BaW. 200 zl piechotą nie chodzi, poza tym uczciwie wygrane, z własnej kasy, żadnych bonusów. Będę ich prześladował na każdym kroku. Widzuiałem billboardy BaW. Trzebaby coś z tym zrobić...
Poza tym nie rozumiem na jakiej zasadzie na stronie mecz.pl jest banner tego pierd... bukmachera. Tylu ludzi oszukali, jeszcze więcej się na nich skarży. To jest nie do pomyślenia, osoboście czuję się prowokowany.

#588334 03/06/2006 12:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Na stronie glownej mecz BAW ma 5 gwiazdek, to chyba wiele wyjasnia , prawda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Faktycznie, firma jest chyba jedna z najgorszych na rynku, daleko w tyle chocby za expektem, unibetem itp.

Apel do nowych graczy!

Nie zakladajcie konta w Betandwin!!

#588335 03/06/2006 13:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
No to piekne jajca!!! oni regularnie sla mi zaproszenia do gry (przynajmniej raz w miesiacu) w zwiazku z powyzszym wysmaruje im piekny liscik w ktorym napusze ze nie interesuja mnie firmy ktorych glownym celem jest oszukanie klientow.

#588336 03/06/2006 13:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.
Czy ktoś już napisał na SBR?

#588337 03/06/2006 14:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.

Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#588338 03/06/2006 16:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.

Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />


popieram i też smaruje gdzie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#588339 03/06/2006 16:52
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
rękami i nogami jestem za !!!
w- bać betandwin z Polski , albo szmaciarze oddadzą uczciwie WYGRANE PIENIĄDZE
ANTY BETANDWIN !!!
( potencjalni klienci firmy betandwin omijajcie tego buka
bo tam są tylko wpłaty ) gorzej z wypłatami wygranych

#588340 03/06/2006 17:23
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
właśnie otrzymałem korespondencję od nich - depozyt mi zwrócili 120 zł.
ale walczę z oszustami o wygraną 943 zł., reklamacja jest w odpowiednim dziale , zasypuję ich emailami , piszą , że jak dział się wypowie na temat reklamacji to się skontaktują.
na pewno im nie podaruję tej kasy , walczę do końca
jeszcze iskierka nadziei jest.
pozdro

#588341 03/06/2006 22:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
A ja mam pytanie

Czy komuś odpowiedzieli DLACZEGO ZABLOKOWALI KONTO ?

#588342 03/06/2006 23:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?


kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

tak...
a swistak siedzi i zawija...
tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A

#588343 03/06/2006 23:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
Quote
Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?


kase mają dlatego maja taka ocene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

tak...
a swistak siedzi i zawija...
tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A


to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie..

#588344 03/06/2006 23:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie..

jak nas traktuje szwabstwo widac w reklamach "mm"

ja czekam na wypłate na karte "Visa" juz 2 tygodnie

zarejestrowałem sie,wpłaciłem parę groszy,otrzymałem bonus,obróciłem tym i zleciłem wypłate....no i czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#588345 03/06/2006 23:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś, głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588346 04/06/2006 08:06
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
maciek
tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto
gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont
pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !!
BETANDWIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#588347 04/06/2006 08:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś
Mialem podobny przypadek gdy podczas ich awarii obstawilem w jednym meczu na kto rozpocznie. Przez 30min nie moglem sie zalogowac, mialem zablokowane konto, wystraszylem sie cholernie bo mialem tam troche kasy... ale po 1h konto mi odblokowali, a rano support napisal ze to byla tymczasowa blokada. Tak czy siak gralem u nich z 5x zdarzenia ktore u nich zaczynaly sie pozniej i zawsze mi to o dziwo rozliczali. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zadnych problemow, bo gram u nich regularnie codziennie od 2 lat i nie mialem zadnych powaznych spiec do tej pory. Nie moge im poki co niczego zarzucic, ale wiem ze robia jaja.

#588348 04/06/2006 08:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powaznie tak szybko GB robi wyplate na MB?

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, forty, rafal08, 11kera11, Lukasz111, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,788 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1