Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#588572 29/05/2006 14:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
juru a o czym ja powyzej napisalem?

Bonus: Unibet
#588573 29/05/2006 14:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Banik nie zauważyłem że cytowałeś moją wypowiedź. jeszcze raz dzięki za pomoc.

#588574 29/05/2006 14:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Trozke długi czas oczekiwania ale kasa JEST i to chyba najwazniejsze wiec moge jak najbardziej polecic BETSSON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588575 29/05/2006 14:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
banik- podaj nr gg to pogadamy na gg, albo telefon, jestesmy ze slaska, i zeby slazacy mieli takie klopoty to juz wstyd:)

grzesica, kiuru + jeszcze dwoch nie ujawnionych sasiadow.
regulamin promocji jest prosty:
pkt 8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP.

Wszyscy macie to samo IP!

#588576 29/05/2006 15:38
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
czy przy wypłacie na MB konieczne jest przesyłanie skanów dowodu? korzystałem z promocji 123+123, czyli teoretycznie betsson już jest w posiadaniu moich skanów dowodu (taki był warunek otrzymania bonusa z tego co pamiętam...)

i drugie pytanko: czy wypłaty na MB idą faktycznie max. 1 dzień roboczy (tak jak jest napisane na stronie)? czy może trwa to nieco dłużej...?

#588577 29/05/2006 15:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jesli jest w posiadaniu skanow to OK, jesli wszytsko jest ok przelew na MB trwa max. trwa 24h

#588578 29/05/2006 15:51
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Quote
Jesli jest w posiadaniu skanow to OK, jesli wszytsko jest ok przelew na MB trwa max. trwa 24h
support szybszy niż w betsafe, gdzie płacono za 15min bez odpowiedzi na maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dzieki wielkie za megaszybką odpowiedz Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#588579 29/05/2006 16:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Quote
dzis kolo 15 dosatniesz siano;)

Dostalem o 15,32 :PPPPP

#588580 29/05/2006 16:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
kasa z lukasbanku przez przelewy24 szła 3minuty, pozniej dostalem bonusa po 20min od napisania maila. wypada pochwalic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#588581 29/05/2006 16:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Banik mam pytanko
Mianowicie chciałbym dokonac wypłaty pieniędzy. Optymalnie byłoby gdybym mógł to zrobić na swoje konto w moneybookers. Niestety depozyt był dokonany przez e-karte mbanku, co wyklucza wypłate do moneybookers.

Otóż czy wykonalny (i dozwolony) jest myk tego typu, że wpłace teraz minimalną kwotę (10 euro np.) przez MB , a następnie po że tak powiem "odblokowaniu kanału" przelać kase na moneybookers?

#588582 29/05/2006 16:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Wszyscy macie to samo IP!
A moze maja siec (np kablowy internet) i widzisz zewnetrzne Ip ?

#588583 29/05/2006 16:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
CZy promocja podwojenia 123 pln jest dalej aktualna?
pozdro

#588584 29/05/2006 16:56
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
CZy promocja podwojenia 123 pln jest dalej aktualna?
pozdro


6. Promocja trwa od 19.05.2006 do 10.06.2006 do godziny 23.59, przy czym organizator zastrzega sobie wcześniejsze zakończenie promocji.

#588585 29/05/2006 17:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
BANIK

zawiodlem sie, macie bardzo dobry poker na ktorym zrobilem prawie 2500zl (liczac z bonusem ktory niedlugo wyrobie) na zakladach same wtopy (to normalne u mnie) mialem jak dla mnie duza kaske wiec pomyslalem wyplace troche na MB niestety dostalem maila, ze nie moge tak wyplacic (wplacalem przelewy24) nic nie pisali o skanie tylko ze nie moge i zeby wybrac inna forme wylaty wiec zlecilem wyplate na konto a wiadomo nie macie konta w Polsce to troche poczekam i jeszcze troche zakosza a wyplacilem jak dla mnie nie mala sumke prawie trzy moje pensje!!! Tak ogolnie to mialem zostac na dluzej najlepiej gra sie w pokera omaha h/l fixed zawsze ktos gra (zawsze jest z kim grac) na innych pokerroomach nie ma ludzi na takiej grze i fiksed NIESTETY rozczarowalem sie brakiem mozliwosci wyplaty na MB WYPLACILEM NA KONTO zostawilem okolo 1000zl JESTEM ROZCZAROWANY przeciez jest email i ten sam email na MB przez ten email idzie komunikacja wiec nie wiem o co wam chodzi POWIEM KROTKO JESTEM ROZCZAROWANY inne buki czy pokerroomy nie robia takich problemow wyplacasz jak Ci wygodniej

POZDRAWIAM

#588586 29/05/2006 17:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB.

#588587 29/05/2006 18:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Banik a co z moim pytaniem?

#588588 29/05/2006 18:25
Dołączył: May 2006
Posty: 5
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 5
a moze wszyscy korzystaja z kafejki, z tego samego kompa? waze chyba sa ze wplaty sa z innych kont, sa scany wyslane zdjec, nr kont( po tym sie chyba weryfkuje dana osbowe), zgadza sie banik??

Ja nadal nie otrzymalem od ciebie odpowiedzi na priv jaki ci wyslalem, a na @ to sie nie moge doczekac duzo czasu,,,,

czekam na jakas odpowiedz, 14 dni na wyplate chyba za dlugo co nie!?
pozd

#588589 29/05/2006 18:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
gryzonko temat juz byl poruszany na forum , przegladnij temat.

#588590 29/05/2006 18:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
grzesica poza IP, betsson ma inne dane , ktorych publicznie ujawnic nie mozna swiadczace o tym ze zlamales regulamin. Support kontaktowal sie z Toba wiec nie pisz ze nie mozesz doczekac sie odpowiedzi.
Dodatkowo podales zle dane dotyczace przelewu.

#588591 29/05/2006 19:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
mam ciekawa sytuacje. kupon mam rozliczony jako wygrany, ale kwota wygranej nie zostala dodana do mojego konta. pisze maile i nikt nie odpowiada. mieliscie juz taka sytuacje???

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1