|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
juru a o czym ja powyzej napisalem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Banik nie zauważyłem że cytowałeś moją wypowiedź. jeszcze raz dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Trozke długi czas oczekiwania ale kasa JEST i to chyba najwazniejsze wiec moge jak najbardziej polecic BETSSON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
banik- podaj nr gg to pogadamy na gg, albo telefon, jestesmy ze slaska, i zeby slazacy mieli takie klopoty to juz wstyd:) grzesica, kiuru + jeszcze dwoch nie ujawnionych sasiadow. regulamin promocji jest prosty: pkt 8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP. Wszyscy macie to samo IP!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
czy przy wypłacie na MB konieczne jest przesyłanie skanów dowodu? korzystałem z promocji 123+123, czyli teoretycznie betsson już jest w posiadaniu moich skanów dowodu (taki był warunek otrzymania bonusa z tego co pamiętam...)
i drugie pytanko: czy wypłaty na MB idą faktycznie max. 1 dzień roboczy (tak jak jest napisane na stronie)? czy może trwa to nieco dłużej...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jesli jest w posiadaniu skanow to OK, jesli wszytsko jest ok przelew na MB trwa max. trwa 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Jesli jest w posiadaniu skanow to OK, jesli wszytsko jest ok przelew na MB trwa max. trwa 24h support szybszy niż w betsafe, gdzie płacono za 15min bez odpowiedzi na maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dzieki wielkie za megaszybką odpowiedz Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
dzis kolo 15 dosatniesz siano;) Dostalem o 15,32 :PPPPP
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162 |
kasa z lukasbanku przez przelewy24 szła 3minuty, pozniej dostalem bonusa po 20min od napisania maila. wypada pochwalic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Banik mam pytanko Mianowicie chciałbym dokonac wypłaty pieniędzy. Optymalnie byłoby gdybym mógł to zrobić na swoje konto w moneybookers. Niestety depozyt był dokonany przez e-karte mbanku, co wyklucza wypłate do moneybookers.
Otóż czy wykonalny (i dozwolony) jest myk tego typu, że wpłace teraz minimalną kwotę (10 euro np.) przez MB , a następnie po że tak powiem "odblokowaniu kanału" przelać kase na moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Wszyscy macie to samo IP! A moze maja siec (np kablowy internet) i widzisz zewnetrzne Ip ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
CZy promocja podwojenia 123 pln jest dalej aktualna? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
CZy promocja podwojenia 123 pln jest dalej aktualna? pozdro 6. Promocja trwa od 19.05.2006 do 10.06.2006 do godziny 23.59, przy czym organizator zastrzega sobie wcześniejsze zakończenie promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
BANIK
zawiodlem sie, macie bardzo dobry poker na ktorym zrobilem prawie 2500zl (liczac z bonusem ktory niedlugo wyrobie) na zakladach same wtopy (to normalne u mnie) mialem jak dla mnie duza kaske wiec pomyslalem wyplace troche na MB niestety dostalem maila, ze nie moge tak wyplacic (wplacalem przelewy24) nic nie pisali o skanie tylko ze nie moge i zeby wybrac inna forme wylaty wiec zlecilem wyplate na konto a wiadomo nie macie konta w Polsce to troche poczekam i jeszcze troche zakosza a wyplacilem jak dla mnie nie mala sumke prawie trzy moje pensje!!! Tak ogolnie to mialem zostac na dluzej najlepiej gra sie w pokera omaha h/l fixed zawsze ktos gra (zawsze jest z kim grac) na innych pokerroomach nie ma ludzi na takiej grze i fiksed NIESTETY rozczarowalem sie brakiem mozliwosci wyplaty na MB WYPLACILEM NA KONTO zostawilem okolo 1000zl JESTEM ROZCZAROWANY przeciez jest email i ten sam email na MB przez ten email idzie komunikacja wiec nie wiem o co wam chodzi POWIEM KROTKO JESTEM ROZCZAROWANY inne buki czy pokerroomy nie robia takich problemow wyplacasz jak Ci wygodniej
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Banik a co z moim pytaniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 5 |
a moze wszyscy korzystaja z kafejki, z tego samego kompa? waze chyba sa ze wplaty sa z innych kont, sa scany wyslane zdjec, nr kont( po tym sie chyba weryfkuje dana osbowe), zgadza sie banik??
Ja nadal nie otrzymalem od ciebie odpowiedzi na priv jaki ci wyslalem, a na @ to sie nie moge doczekac duzo czasu,,,,
czekam na jakas odpowiedz, 14 dni na wyplate chyba za dlugo co nie!? pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
gryzonko temat juz byl poruszany na forum , przegladnij temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
grzesica poza IP, betsson ma inne dane , ktorych publicznie ujawnic nie mozna swiadczace o tym ze zlamales regulamin. Support kontaktowal sie z Toba wiec nie pisz ze nie mozesz doczekac sie odpowiedzi. Dodatkowo podales zle dane dotyczace przelewu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
mam ciekawa sytuacje. kupon mam rozliczony jako wygrany, ale kwota wygranej nie zostala dodana do mojego konta. pisze maile i nikt nie odpowiada. mieliscie juz taka sytuacje???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|