Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#588592 29/05/2006 20:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB.

juz nie trzeba jak pisalem zlecilem wyplate na konto i zegnam betsson szkoda bo poker jest ok (ten pokerroom)

Bonus: Unibet
#588593 29/05/2006 20:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB.

juz nie trzeba jak pisalem zlecilem wyplate na konto i zegnam betsson szkoda bo poker jest ok (ten pokerroom)

jak mowie bez znaczenia, ale zeby nie bylo ze mijam sie z prawda

"Thank you for using Betsson.

We have noticed that you have requested a withdrawal to your
Moneybookers account. We regret to inform you that a Moneybookers
withdrawal is not allowed because the origin of the funds was not
from a Moneybookers deposit.

Please request a new withdrawal to your bank account."

BYE BETSSON

#588594 29/05/2006 22:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Witam, chce zrealizowac wyplate, prosze wiec Banik o odpowiedz jakie dokladnie mam wyslac skany (ktore dokumenty).

I na jaki adres ?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

w00fer

#588595 29/05/2006 22:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
priv

#588596 30/05/2006 06:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jednak zostane przy tym pokerze zobacze jak rozwinie sie sytuacja z polskim kontem i szybkoscia wyplat na nie bo wplaty (przelewy24) sa ok a poker glownie omaha h/l fixed jest tu najlepszy

#588597 30/05/2006 08:04
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto. Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was.
Pozdr.

#588598 30/05/2006 08:21
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Musze pochwalic tego buka, bardzo dobrze mi sie w nim gralo. 9 kuponow jakie postawilem wszystkie weszly i z wplaconej sumy 123zl wyciagnalem 720 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Nawet w kasynie co w wiekszosci innych kasyn nie dali nic wygrac, tu udalo mi sie wyjsc 100zl do przodu. Wyplata na Netellera tez szybko zrealizowana. Duzy plus dla tego buka. Pozdrawiam

#588599 30/05/2006 09:01
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Czy ktoś może się wypowiedzieć jak długo idzie wypłata a konto. Realnie, nie hipotetycznie ...

#588600 30/05/2006 09:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Dzieki za dobre slowa , caly cas pracuje nad tym aby betsson stal sie idealnym serwisem bukmacherskim dla polskiego gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588601 30/05/2006 09:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Specjalna oferta dla polskich graczy w betsson.com!

[color:"black"]Polska - Kolumbia [/color]

Najszersza oferta w internecie [color:"blue"] 22 zakłady [/color]
Najwyzsze kursy w internecie (tylko [color:"red"] 5% marzy [/color] na 1x2 ! )

https://www.betsson.com/pl/sportsbook/

Wkrotce zaklady live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588602 30/05/2006 09:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Farciarz wyczysc skrzynke.

#588603 30/05/2006 11:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto . Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was.
Pozdr.

cos tu nie pasuje w tej wypowiedzi

#588604 30/05/2006 12:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto . Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was.
Pozdr.

cos tu nie pasuje w tej wypowiedzi



jakieś nieudane łubudubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#588605 30/05/2006 13:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
a ja sie zarejestrowalem wpisalem kod "1-2-3 START" i jak na razie nie widze bonusa na swoim koncie

#588606 30/05/2006 14:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Banik
Prosze sprawdź co jest grane z moim kontem (login - gryzonko)
- dwukrotnie zlecałem wypłate kwoty 110 euro na MB, za każdym razem pieniądze wracały na moje konto betsson po jakims czasie (po wydaniu drugiej dyspozycji wysłałem kopie prawka i karty na [email][email protected])[/email]
Teraz nie moge wydać juz nawet dyspozycji wypłaty, po kliknięciu na jakąkolwiek forme wypłaty pojawia mi sie biały ekran( wczesniej mi sie to nie pojawiało, gdy klikam na ikonke MB przy depozycie wszystko jest ok)

Jakieś sugestie?

#588607 30/05/2006 14:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
BANIK po aktualizacji oprogramowania poker juz nie dziala ?

#588608 30/05/2006 20:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Dopiero wrocilem z meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

abyremis -> czas na dodanie bonusu 36h
gryzonko wysalem Twoj login do sprawdzenia.
Poker dziala.

Przypominam regulamin promocji 123+123:

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

#588609 30/05/2006 21:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo

ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie

BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem

#588610 30/05/2006 22:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
juz wszystko zostalo wyjasnione. Dzieki BANIK!

#588611 31/05/2006 05:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
BANIK mam takie pytanie do Ciebie czy z tego maila [email]pomoc@...[/email] i z formularza na stronie to odpowiada ta sama osoba ?? I gdzie ewentualnie lepiej pisac formularz czy mail ?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1