|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB. juz nie trzeba jak pisalem zlecilem wyplate na konto i zegnam betsson szkoda bo poker jest ok (ten pokerroom)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
KUERTEN.JG sprawdze dlaczego nie zgodzili sie w Twoim wypadku na przelew na MB. juz nie trzeba jak pisalem zlecilem wyplate na konto i zegnam betsson szkoda bo poker jest ok (ten pokerroom) jak mowie bez znaczenia, ale zeby nie bylo ze mijam sie z prawda "Thank you for using Betsson. We have noticed that you have requested a withdrawal to your Moneybookers account. We regret to inform you that a Moneybookers withdrawal is not allowed because the origin of the funds was not from a Moneybookers deposit. Please request a new withdrawal to your bank account." BYE BETSSON
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Witam, chce zrealizowac wyplate, prosze wiec Banik o odpowiedz jakie dokladnie mam wyslac skany (ktore dokumenty).
I na jaki adres ?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
w00fer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jednak zostane przy tym pokerze zobacze jak rozwinie sie sytuacja z polskim kontem i szybkoscia wyplat na nie bo wplaty (przelewy24) sa ok a poker glownie omaha h/l fixed jest tu najlepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto. Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Musze pochwalic tego buka, bardzo dobrze mi sie w nim gralo. 9 kuponow jakie postawilem wszystkie weszly i z wplaconej sumy 123zl wyciagnalem 720 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Nawet w kasynie co w wiekszosci innych kasyn nie dali nic wygrac, tu udalo mi sie wyjsc 100zl do przodu. Wyplata na Netellera tez szybko zrealizowana. Duzy plus dla tego buka. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Czy ktoś może się wypowiedzieć jak długo idzie wypłata a konto. Realnie, nie hipotetycznie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Dzieki za dobre slowa , caly cas pracuje nad tym aby betsson stal sie idealnym serwisem bukmacherskim dla polskiego gracza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Specjalna oferta dla polskich graczy w betsson.com! [color:"black"]Polska - Kolumbia [/color] Najszersza oferta w internecie [color:"blue"] 22 zakłady [/color] Najwyzsze kursy w internecie (tylko [color:"red"] 5% marzy [/color] na 1x2 ! ) https://www.betsson.com/pl/sportsbook/Wkrotce zaklady live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Farciarz wyczysc skrzynke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto . Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was. Pozdr. cos tu nie pasuje w tej wypowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Banik muszę pogratulować. Wypłacane pieniądze bez problemu trafiły na konto. Zdecydowałem się zaryzykować i wpłaciłem dzisiaj rano małą sumkę na konto . Jestem pod wrażeniem. Najlepsza oferta na dzisiejsze spotkania, w dodatku kursy też wyższe niż u innych buków no i w końcu w przypadku krecza zwracacie stawkę, to się chwali. Mam nadzieje, że zostanę u was dłużej. Już zlikwidowałem konto w unibecie i przenoszę się do was. Pozdr. cos tu nie pasuje w tej wypowiedzi jakieś nieudane łubudubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
a ja sie zarejestrowalem wpisalem kod "1-2-3 START" i jak na razie nie widze bonusa na swoim koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Banik Prosze sprawdź co jest grane z moim kontem (login - gryzonko) - dwukrotnie zlecałem wypłate kwoty 110 euro na MB, za każdym razem pieniądze wracały na moje konto betsson po jakims czasie (po wydaniu drugiej dyspozycji wysłałem kopie prawka i karty na [email] [email protected])[/email] Teraz nie moge wydać juz nawet dyspozycji wypłaty, po kliknięciu na jakąkolwiek forme wypłaty pojawia mi sie biały ekran( wczesniej mi sie to nie pojawiało, gdy klikam na ikonke MB przy depozycie wszystko jest ok) Jakieś sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
BANIK po aktualizacji oprogramowania poker juz nie dziala ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Dopiero wrocilem z meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> abyremis -> czas na dodanie bonusu 36h gryzonko wysalem Twoj login do sprawdzenia. Poker dziala. Przypominam regulamin promocji 123+123: http://www.betsson.pl/promocje/mecz/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo
ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie
BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
juz wszystko zostalo wyjasnione. Dzieki BANIK!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
BANIK mam takie pytanie do Ciebie czy z tego maila [email]pomoc@...[/email] i z formularza na stronie to odpowiada ta sama osoba ?? I gdzie ewentualnie lepiej pisac formularz czy mail ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|