|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo
ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie
BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem Hmm ja wypłacałem doladnie tydzień temu i z 700 doszło 675 ale to również przez to że myślałem iż wypłata idzie z polskiego konta a tu niestety, przelew zagraniczny i inteligo zabrało haracz 11.99 ... Reszta różnicy to pewnie przewalutowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Na moneybookers dochodzi bez problemu w calosci w niespelna 24h ;] dobry buk ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo
ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie
BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem Hmm ja wypłacałem doladnie tydzień temu i z 700 doszło 675 ale to również przez to że myślałem iż wypłata idzie z polskiego konta a tu niestety, przelew zagraniczny i inteligo zabrało haracz 11.99 ... Reszta różnicy to pewnie przewalutowanie. ja zrobilem na prawie 2000 wiec napisze co i jak, mowisz ze inteligo zagralo prawie 12zl coz jak dostawalem przelew zag. ze sbet to kb nic nie zabieral a z przewalutowaniem to bylo roznie raz bylem 10 na plusie raz 8 na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
BANIK mam takie pytanie do Ciebie czy z tego maila [E-mail]pomoc@...[/E-mail] i z formularza na stronie to odpowiada ta sama osoba ?? I gdzie ewentualnie lepiej pisac formularz czy mail ? najlpiej na support@betsson.com (angielski operator)odpowiedz do godziny. Ewentualnie wyslac maila ze swojej skrzynki na pomoc@betsson.com ( ale tu pracuje poki co tylko jedna osoba i stad opoznienia )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Na jaki adres słać skan dowodu przy wpłacie z MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Dokonałem właśnie rejestracji na betsson.com oraz przelewu 24.pl. Z mojego konta kasa ubyła natomiast ja czekam już 45 minut na zaksięgowanie wpłaconej kwoty?! Wyświetliła się jakaś biała strona gdzie "lata" czarna kropka i piszę: czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl Zaczynam się niepokoić ponieważ piszę, że korzystają z tego przelewu kasę mamy w przeciągu 2-3 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dokonałem właśnie rejestracji na betsson.com oraz przelewu 24.pl. Z mojego konta kasa ubyła natomiast ja czekam już 45 minut na zaksięgowanie wpłaconej kwoty?! Wyświetliła się jakaś biała strona gdzie "lata" czarna kropka i piszę: czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl Zaczynam się niepokoić ponieważ piszę, że korzystają z tego przelewu kasę mamy w przeciągu 2-3 minut. poczytaj wczesniejsze posty wszystko jest opisane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jestem pewny, żę dokonałem przelewu elektronicznego a nie przedpłatę.Oczywiście dokonałem przelewu przed upływem 15 minut. Nr transakcji i hasła natomiast nie zapisałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
michal skontaktuj sie z obsluga "przelewy24" slonic oproznicj skrzynke
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
pytanie odchodzace od tematu, Banik spisz kiedys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
pytanie odchodzace od tematu, Banik spisz kiedys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wczoraj na meczu spalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jeszcze w sprawie przelewow24, duzo osob robi blad wybierajac w oknie "przelewy24" przycisk "przedplaty".Prawidlowo powinno wybrac sie swoj bank z listy (czesc dziala tylko w godzinach pracy banku) i kliknac na "dalej". Jesli nie ma sie konta w wymienionym banku mozna dokonac wlasnie "przedplaty" i po przelewie czy to na poczcie czy w oddziale swojego banku, pozniej ponownie wchodzac na "przelewey24" w betsson po wpisaniu kodu , pieniadze laduja na koncie gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23 |
kasa z MB rano wyslana , wieczorem juz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a tak btw: Wasze dziewczyny nie maja Wam za złe, że nagle wszyscy je nazywacie "kumpelami" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy musze jakiekolwiek dokumenty wysyłac przy wypłacie przelewowej? kiedy bedzie polskie konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Nie trzeba, poslkie konto jest, ale nie ma dodatkowego pozwolenia na jego uzytkowanie, na ktore betsson caly czas czeka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Przypominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Promocja 123zł+123zł trwa do 10 czerwca , polega na podwojeniu depozytu do 123zł. Przed wypłata kwote bonusowa nelezy 5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon. W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci. Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera. Regulamin promocji http://www.betsson.pl/promocje/meczPrzypominam tez o szybkich przelewach (przelewy24) na betsson.com
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 5 |
Witam Banik, czy cos wiadomo w mojej sprawie??prosze o wiadomosc na priv pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Masz odpowiedz. Do poniedzialku bede na zlocie, wiec nie zadawac mi tu pytan , czemu moja "kumpela" ma problemy z kontem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Banik, przewidujecie może w niedługim czasie (tak z tydzień, dwa ;p) jakieś promocje przy wpłatach pieniążków na wasze kasyno ? Dzięki za odp. Pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|