Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#588612 31/05/2006 05:33
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo

ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie

BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem

Hmm ja wypłacałem doladnie tydzień temu i z 700 doszło 675 ale to również przez to że myślałem iż wypłata idzie z polskiego konta a tu niestety, przelew zagraniczny i inteligo zabrało haracz 11.99 ... Reszta różnicy to pewnie przewalutowanie.

Bonus: Unibet
#588613 31/05/2006 06:31
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Na moneybookers dochodzi bez problemu w calosci w niespelna 24h ;] dobry buk ;]

#588614 31/05/2006 07:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
jesli ktos wyplacal na konto i dostal kase to niech da znac ile to trwalo i czy dostal calosc czy cos ubylo

ja dzis zlecilem dam znac jak dojdzie

BANIK poker nie dzialal bo byly jakies problemy z serwerem

Hmm ja wypłacałem doladnie tydzień temu i z 700 doszło 675 ale to również przez to że myślałem iż wypłata idzie z polskiego konta a tu niestety, przelew zagraniczny i inteligo zabrało haracz 11.99 ... Reszta różnicy to pewnie przewalutowanie.

ja zrobilem na prawie 2000 wiec napisze co i jak, mowisz ze inteligo zagralo prawie 12zl coz jak dostawalem przelew zag. ze sbet to kb nic nie zabieral a z przewalutowaniem to bylo roznie raz bylem 10 na plusie raz 8 na minusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#588615 31/05/2006 09:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
BANIK mam takie pytanie do Ciebie czy z tego maila [E-mail]pomoc@...[/E-mail] i z formularza na stronie to odpowiada ta sama osoba ?? I gdzie ewentualnie lepiej pisac formularz czy mail ?

najlpiej na support@betsson.com (angielski operator)odpowiedz do godziny.
Ewentualnie wyslac maila ze swojej skrzynki na pomoc@betsson.com ( ale tu pracuje poki co tylko jedna osoba i stad opoznienia )

#588616 31/05/2006 10:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Na jaki adres słać skan dowodu przy wpłacie z MB?

#588617 31/05/2006 10:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

#588618 31/05/2006 10:46
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Dokonałem właśnie rejestracji na betsson.com oraz przelewu 24.pl. Z mojego konta kasa ubyła natomiast ja czekam już 45 minut na zaksięgowanie wpłaconej kwoty?! Wyświetliła się jakaś biała strona gdzie "lata" czarna kropka i piszę: czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl
Zaczynam się niepokoić ponieważ piszę, że korzystają z tego przelewu kasę mamy w przeciągu 2-3 minut.

#588619 31/05/2006 11:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Dokonałem właśnie rejestracji na betsson.com oraz przelewu 24.pl. Z mojego konta kasa ubyła natomiast ja czekam już 45 minut na zaksięgowanie wpłaconej kwoty?! Wyświetliła się jakaś biała strona gdzie "lata" czarna kropka i piszę: czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl
Zaczynam się niepokoić ponieważ piszę, że korzystają z tego przelewu kasę mamy w przeciągu 2-3 minut.

poczytaj wczesniejsze posty wszystko jest opisane

#588620 31/05/2006 11:55
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jestem pewny, żę dokonałem przelewu elektronicznego a nie przedpłatę.Oczywiście dokonałem przelewu przed upływem 15 minut. Nr transakcji i hasła natomiast nie zapisałem.

#588621 31/05/2006 12:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
michal skontaktuj sie z obsluga "przelewy24"
slonic oproznicj skrzynke

#588622 31/05/2006 12:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
pytanie odchodzace od tematu,
Banik spisz kiedys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#588623 31/05/2006 12:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
pytanie odchodzace od tematu,
Banik spisz kiedys ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wczoraj na meczu spalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588624 31/05/2006 14:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jeszcze w sprawie przelewow24, duzo osob robi blad wybierajac w oknie "przelewy24" przycisk "przedplaty".Prawidlowo powinno wybrac sie swoj bank z listy (czesc dziala tylko w godzinach pracy banku) i kliknac na "dalej".
Jesli nie ma sie konta w wymienionym banku mozna dokonac wlasnie "przedplaty" i po przelewie czy to na poczcie czy w oddziale swojego banku, pozniej ponownie wchodzac na "przelewey24" w betsson po wpisaniu kodu , pieniadze laduja na koncie gracza.

#588625 31/05/2006 23:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 23
kasa z MB rano wyslana , wieczorem juz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

a tak btw: Wasze dziewczyny nie maja Wam za złe, że nagle wszyscy je nazywacie "kumpelami" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#588626 01/06/2006 13:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy musze jakiekolwiek dokumenty wysyłac przy wypłacie przelewowej?
kiedy bedzie polskie konto?

#588627 01/06/2006 13:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie trzeba, poslkie konto jest, ale nie ma dodatkowego pozwolenia na jego uzytkowanie, na ktore betsson caly czas czeka...

#588628 01/06/2006 17:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Przypominam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Promocja 123zł+123zł trwa do 10 czerwca , polega na podwojeniu depozytu do 123zł.
Przed wypłata kwote bonusowa nelezy
5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon.
W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci.
Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera.

Regulamin promocji

http://www.betsson.pl/promocje/mecz

Przypominam tez o szybkich przelewach (przelewy24) na betsson.com

#588629 01/06/2006 20:18
Dołączył: May 2006
Posty: 5
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 5
Witam Banik, czy cos wiadomo w mojej sprawie??prosze o wiadomosc na priv
pozdr

#588630 01/06/2006 23:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Masz odpowiedz.
Do poniedzialku bede na zlocie, wiec nie zadawac mi tu pytan , czemu moja "kumpela" ma problemy z kontem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#588631 02/06/2006 10:44
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Banik, przewidujecie może w niedługim czasie (tak z tydzień, dwa ;p) jakieś promocje przy wpłatach pieniążków na wasze kasyno ?
Dzięki za odp.
Pozdr

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1