|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Football Football Live Gamba Osaka 0 v 0 Tochigi S.C. Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 4/9  Football Football Live Tokyo Verdy 0 v 0 Ehime FC Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2  Football Football Live Avispa Fukuoka 0 v 0 Roasso Kumamoto Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
trudno sie mowi juz pogralem ta Warte wczoraj bedzie co ma byc moze akurat Miedz popierdzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widziałem akagi, że miałeś utarczkę słowną z Moderatorem Roku  że miałeś odwagę napisać mu prawdę "w oczy". Raczej przypadek, że jak raz na niego trafiło. Wkurzają mnie ci wszyscy prześmiewcy Agusi. Jest 4 rakietą świata i mało kto z nas może marzyć, żeby być chociaż 4-milionowym na świecie w jakiejś dziedzinie. A co do jej urody... cóż, to tylko kwestia gustu. Nie jest w każdym razie jakoś wybitnie brzydka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
trudno sie mowi juz pogralem ta Warte wczoraj bedzie co ma byc moze akurat Miedz popierdzieli  Dużo ludzi w Miedzi co teraz tam siedzi miało swoje epizody w Warcie.Baniak ich trener był trenerem Warty i nie raz.Zakrzewski grał w Warcie mieszka tu więc kolejny plus za typem dyrektorem sportowym jak i grającym piłkarzem jest M.Mowlik, który wychował się również w Poznaniu najpierw sks 13 później Lech.Może to mało jeśli Warta chce utrzymania(tego nie wiem) są do tego jakieś przesłanki żeby im Miedz pomogła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A najlepsze jest to, że pewnie 95% tych co tak jadą po jej urodzie ma żony/dziewczyny 4 razy brzydsze  No ale kompleksy najłatwiej leczyć poprzez klawiaturę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi. Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi. Przecież pisze że z pierwszej ligi nie ekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi. Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi. Przecież pisze że z pierwszej ligi nie ekstraklasy. 3 lecą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A najlepsze jest to, że pewnie 95% tych co tak jadą po jej urodzie ma żony/dziewczyny 4 razy brzydsze  No ale kompleksy najłatwiej leczyć poprzez klawiaturę  I to prawda stara jak... internet. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?
Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.
a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?
Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.
a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy? nie mam.problemy z licencjami na grę weźmy pod uwagę również.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693 |
tokyo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Problemy myślę,że ekipy walczące o awans do 1 ligi nie będą miały.z 1 ligi mówili tylko o Kolejarzu Stróże coś tam,że Polonia itp.Na tą chwilę spadają 4 zespoły co będzie po sezonie tego nikt nie wie.Warta wobec tego co pisałem o Miedzi ma szansę na zdobycie 3 pkt,ale tylko jak Miedz się położy.Warta wygląda tragicznie na ten moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?
Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.
a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy? chyba w tym rzecz ,ze polonia zacznie w jakies nizszej,wtedy z extra spada jedna do 1,a tym samym 3 z 1 ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Verdy @2.37 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Verdy @2.37  raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z I ligi ile przy sytuacji z Polonia awansuje druzyn teraz ?
Dwie pierwsze druzyny awansuja bezposrednio do extraklasy a 3-cie miejsce nic nie daje ? tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
z I ligi ile przy sytuacji z Polonia awansuje druzyn teraz ?
Dwie pierwsze druzyny awansuja bezposrednio do extraklasy a 3-cie miejsce nic nie daje ? tak? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Prawie 270 tys. ojro tygodniowo, będzie dostawał od rosyjskiego króla potasu, Falcao za kontrakt w Monaco.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|