Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 92 1 2 12 13 14 15 16 91 92
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Football Football Live Gamba Osaka 0 v 0 Tochigi S.C. Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 4/9 boks

Football Football Live Tokyo Verdy 0 v 0 Ehime FC Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 boks

Football Football Live Avispa Fukuoka 0 v 0 Roasso Kumamoto Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 boks


Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Bezdomny
Football Football Live Gamba Osaka 0 v 0 Tochigi S.C. Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 4/9 bokskasa
Football Football Live Tokyo Verdy 0 v 0 Ehime FC Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 boks

Football Football Live Avispa Fukuoka 0 v 0 Roasso Kumamoto Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
trudno sie mowi juz pogralem ta Warte wczoraj bedzie co ma byc moze akurat Miedz popierdzieli tongue


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechnerinho
Widziałem akagi, że miałeś utarczkę słowną z Moderatorem Roku wink

aplauz że miałeś odwagę napisać mu prawdę "w oczy".


Raczej przypadek, że jak raz na niego trafiło.

Wkurzają mnie ci wszyscy prześmiewcy Agusi.
Jest 4 rakietą świata i mało kto z nas może marzyć,
żeby być chociaż 4-milionowym na świecie w jakiejś dziedzinie.
A co do jej urody...
cóż, to tylko kwestia gustu.

Nie jest w każdym razie jakoś wybitnie brzydka.




Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by Uve87
trudno sie mowi juz pogralem ta Warte wczoraj bedzie co ma byc moze akurat Miedz popierdzieli tongue

Dużo ludzi w Miedzi co teraz tam siedzi miało swoje epizody w Warcie.Baniak ich trener był trenerem Warty i nie raz.Zakrzewski grał w Warcie mieszka tu więc kolejny plus za typem dyrektorem sportowym jak i grającym piłkarzem jest M.Mowlik, który wychował się również w Poznaniu najpierw sks 13 później Lech.Może to mało jeśli Warta chce utrzymania(tego nie wiem) są do tego jakieś przesłanki żeby im Miedz pomogła.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A najlepsze jest to, że pewnie 95% tych co tak jadą po jej urodzie ma żony/dziewczyny 4 razy brzydsze grin

No ale kompleksy najłatwiej leczyć poprzez klawiaturę smile


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by TEO
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi.
Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi.
Przecież pisze że z pierwszej ligi nie ekstraklasy.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by TEO
Przegląd pisał że przy degradacji Czarnych trzy lecą z pierwszej ligi.
Na kolejkę przed końcem rozgrywek jedyną niewiadomą pozostaje - kto obok Polonii pożegna się z Ekstraklasą. W walce pozostały już tylko dwa zespoły. Podbeskidzie ma punkt przewagi nad Bełchatowem, ale niekorzystny bilans meczów bezpośrednich, zatem aby się utrzymać w lidze, musi zachować przynajmniej ten jeden punkt przewagi.
Przecież pisze że z pierwszej ligi nie ekstraklasy.
3 lecą

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechnerinho
A najlepsze jest to, że pewnie 95% tych co tak jadą po jej urodzie ma żony/dziewczyny 4 razy brzydsze grin

No ale kompleksy najłatwiej leczyć poprzez klawiaturę smile

I to prawda stara jak...

internet. smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?

Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.

a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Bezdomny
Football Football Live Gamba Osaka 0 v 0 Tochigi S.C. Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 4/9 bokskasa
Football Football Live Tokyo Verdy 0 v 0 Ehime FC Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 boks

Football Football Live Avispa Fukuoka 0 v 0 Roasso Kumamoto Half Time - Under/Over 0.5 Goals 01/06/2013 08:04 Over (0.5) @ 1/2 bokskasa

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by CANTORO
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?

Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.

a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy?
nie mam.problemy z licencjami na grę weźmy pod uwagę również.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
addict
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 693
tokyo boks

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Problemy myślę,że ekipy walczące o awans do 1 ligi nie będą miały.z 1 ligi mówili tylko o Kolejarzu Stróże coś tam,że Polonia itp.Na tą chwilę spadają 4 zespoły co będzie po sezonie tego nikt nie wie.Warta wobec tego co pisałem o Miedzi ma szansę na zdobycie 3 pkt,ale tylko jak Miedz się położy.Warta wygląda tragicznie na ten moment.

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by CANTORO
Bezdomny masz oficjalne info od PZPN ze 3 lecą?

Bo ja takiego nie mam, a widzę tylko domniemane myśli,że jest szansa, że 15 miejsce daje utrzymanie.

a co jak Polonia zacznie od A klasy lub 4 ligi co wtedy?

chyba w tym rzecz ,ze polonia zacznie w jakies nizszej,wtedy z extra spada jedna do 1,a tym samym 3 z 1 ligi.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Verdy @2.37 boks

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Verdy @2.37 boks


raz boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
z I ligi ile przy sytuacji z Polonia awansuje druzyn teraz ?

Dwie pierwsze druzyny awansuja bezposrednio do extraklasy a 3-cie miejsce nic nie daje ? tak?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Krystian
z I ligi ile przy sytuacji z Polonia awansuje druzyn teraz ?

Dwie pierwsze druzyny awansuja bezposrednio do extraklasy a 3-cie miejsce nic nie daje ? tak?

tak

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Prawie 270 tys. ojro tygodniowo,
będzie dostawał od rosyjskiego króla potasu,
Falcao za kontrakt w Monaco.

Strona 14 z 92 1 2 12 13 14 15 16 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1