Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 92 1 2 37 38 39 40 41 91 92
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Naiwanie na to patrzycie.

Waszym zdaniem lepiej jest wejść bez odpowiedniego zaplecza, bez stadionu i szeroko rozumianych podstaw do profesjonalnej piłki tylko po to aby za rok z hukiem spaść wygrywająć 3 np 3 mecze w sezonie...?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Kurde leje od samego rana non stop.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pacyfek a ty dalej swoje, ze to wszystko piekno sportu? wink

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Iwdakuno
Originally Posted by ___On
Originally Posted by Giertyszek
A Flota chce awansować?

Wreszcie ktoś zadał senowne i kluczowe pytanie...

Moim zdaniem Flota robiła i robi wszytsko aby nie awansować. ( podobnie zresztą jak to robiła rok temu )

Zresztą sprawdz sam: jedno zwycięstwo na ostatnich pięć spotkań.

Jeżeli drużyna u siebie przegrywa ze Stomilem czy z Kolejarzem Stróże tzn że nie chce awansować.

To na chuj takie drużyny graja? Granie bez celu to bezsens.

Oni grają o nic, ale takimi jajami co robią ile sobie dorobią.

Na jesieni 12 meczy wygranych pod rząd i chyba jedna lub dwie porażki Floty.

A na wiosne wygrali chyba 2 lub 3 mecze z Arką, Wartą może jeszcze z kims ale nie wiem

Rok temu zrobili identycznie...

Tak samo sie bawi Termalika, a w odwrotnej stronie bawi sie Stomil dostaje, dostaje, az bierze sie za siebie i ratuje sie przed spadkiem

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
łOn wink

a gdzie ty sie podziewales? piwo

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Moghreb red, co za ciule mad

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by bitnap
łOn wink

a gdzie ty sie podziewales? piwo


to jakaś nowa gwiazda mecz.pl?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nowa niebałdzo smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu laugh ?

a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył laugh ?
ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by bitnap
nowa niebałdzo smile


no rzeczywiście 2005r

to może przybliżysz nam bitek jego sylwetkę grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by bitnap
nowa niebałdzo smile

A co Ty,
nakładkę na zęby nosisz ? smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by taktoonZS
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu laugh ?

a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył laugh ?
ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują

Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by taktoonZS
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu laugh ?

a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył laugh ?
ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują

Te mecze smierdzą na odległość...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
puszczaja baya na c+?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Nie Aro...gwiazdna może być tylko jedna - TY: )

Witaj Bitnap: )

Mecz.pl sprzed 5 czy 7 lat a mecz.pl dziś...to sam wiesz że zupełnie inna historia. Dziś jestem...z sentymentu: )

Wszystko ok u Ciebie?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Aro zapytaj go, moze ci opowie o sobie smile

tylko nie naciskaj za bardzo bo to kibic polonii, wiec aktualnie moze byc nie w sosie ... wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
łOn u mnie gitara, pytanie wazniejsze ...

jak ty sie masz i dlaczego wpadles tu po raz pierwszy od ** lat? grin

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Co mnie tez zastanawia mieli dać na multilidze Cracovie, a dali jedynie video z bramka 10 minut po golu.


Jak i statystyka w tym meczu był okrutna chyba 20 niecelnych strzałów Cracovii, a w II polowie w ogole ich nie dali i 10 minut po meczu komentatorzy mowili ze w Krakowie dalej 0-1 dla Tyszan, a bylo juz dawno po spotkaniu.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by ___On
Nie Aro...gwiazdna może być tylko jedna - TY: )

Witaj Bitnap: )

Mecz.pl sprzed 5 czy 7 lat a mecz.pl dziś...to sam wiesz że zupełnie inna historia. Dziś jestem...z sentymentu: )

Wszystko ok u Ciebie?


jaka tam ze mnie gwiazda

są inni, lepsi nawet i aferzyści grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by taktoonZS
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu laugh ?

a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył laugh ?
ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują

Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy...

no dobra ale oni sobie nie strzelili samobója,to była ostatnia akcja meczu i co teraz jak typowi nie wyszedłby strzał życia tylko typowy jak na polskiego ligowca strzał nad bramką?

Strona 39 z 92 1 2 37 38 39 40 41 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1