|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Naiwanie na to patrzycie.
Waszym zdaniem lepiej jest wejść bez odpowiedniego zaplecza, bez stadionu i szeroko rozumianych podstaw do profesjonalnej piłki tylko po to aby za rok z hukiem spaść wygrywająć 3 np 3 mecze w sezonie...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kurde leje od samego rana non stop.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfek a ty dalej swoje, ze to wszystko piekno sportu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wreszcie ktoś zadał senowne i kluczowe pytanie... Moim zdaniem Flota robiła i robi wszytsko aby nie awansować. ( podobnie zresztą jak to robiła rok temu ) Zresztą sprawdz sam: jedno zwycięstwo na ostatnich pięć spotkań. Jeżeli drużyna u siebie przegrywa ze Stomilem czy z Kolejarzem Stróże tzn że nie chce awansować. To na chuj takie drużyny graja? Granie bez celu to bezsens. Oni grają o nic, ale takimi jajami co robią ile sobie dorobią. Na jesieni 12 meczy wygranych pod rząd i chyba jedna lub dwie porażki Floty. A na wiosne wygrali chyba 2 lub 3 mecze z Arką, Wartą może jeszcze z kims ale nie wiem Rok temu zrobili identycznie... Tak samo sie bawi Termalika, a w odwrotnej stronie bawi sie Stomil dostaje, dostaje, az bierze sie za siebie i ratuje sie przed spadkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
łOn  a gdzie ty sie podziewales? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Moghreb red, co za ciule 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
łOn  a gdzie ty sie podziewales?  to jakaś nowa gwiazda mecz.pl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nowa niebałdzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nowa niebałdzo  no rzeczywiście 2005r to może przybliżysz nam bitek jego sylwetkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nowa niebałdzo  A co Ty, nakładkę na zęby nosisz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują Te mecze smierdzą na odległość...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Nie Aro...gwiazdna może być tylko jedna - TY: )
Witaj Bitnap: )
Mecz.pl sprzed 5 czy 7 lat a mecz.pl dziś...to sam wiesz że zupełnie inna historia. Dziś jestem...z sentymentu: )
Wszystko ok u Ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Aro zapytaj go, moze ci opowie o sobie  tylko nie naciskaj za bardzo bo to kibic polonii, wiec aktualnie moze byc nie w sosie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
łOn u mnie gitara, pytanie wazniejsze ... jak ty sie masz i dlaczego wpadles tu po raz pierwszy od ** lat? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Co mnie tez zastanawia mieli dać na multilidze Cracovie, a dali jedynie video z bramka 10 minut po golu.
Jak i statystyka w tym meczu był okrutna chyba 20 niecelnych strzałów Cracovii, a w II polowie w ogole ich nie dali i 10 minut po meczu komentatorzy mowili ze w Krakowie dalej 0-1 dla Tyszan, a bylo juz dawno po spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Nie Aro...gwiazdna może być tylko jedna - TY: )
Witaj Bitnap: )
Mecz.pl sprzed 5 czy 7 lat a mecz.pl dziś...to sam wiesz że zupełnie inna historia. Dziś jestem...z sentymentu: )
Wszystko ok u Ciebie? jaka tam ze mnie gwiazda są inni, lepsi nawet i aferzyści 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
serio wierzycie w to ze Nieciecza czekała z odpuszczeniem meczu do ostatniej akcji meczu  ? a co jakby zamiast idealnie przy słupku bramkarzyna strzeliła 5 metrów nad bramką ? , prosiliby sędziego żeby nie kończył  ? ludzie litości ... Flota nie chce awansować ale Nieciecza chce i tylko nieprawdopodobny niefart sprawia że nie awansowali i możliwe ze nie awansują Sprawdz ile takich bramek tracili rok temu pod koniec sezonu, w tym tez pare razy... no dobra ale oni sobie nie strzelili samobója,to była ostatnia akcja meczu i co teraz jak typowi nie wyszedłby strzał życia tylko typowy jak na polskiego ligowca strzał nad bramką?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|