|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
Oryginalnie wysłał spider77: [qb]zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam[/qb] Jeżeli nie było możliwości postawić na remis to powinien być zwrot chyba że obstawianie było bez zwrotów. napisz di nich to ci wyjasnia sprawe. ja jak mam problem pisze do nich i zawsze odpowiedzą i przychyla sie do mojej prośby
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki za rade,ale w zasadach gry opisanych na ihc stronce to wynikiem w kosza jest wynik wraz z dogrywka!!!nie bylo mozliwosci obstawienia remisu!A wiec proste!Powinni wyplacic!Dzienki raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Oryginalnie wysłał spider77: [qb]dzieki za rade,ale w zasadach gry opisanych na ihc stronce to wynikiem w kosza jest wynik wraz z dogrywka!!!nie bylo mozliwosci obstawienia remisu!A wiec proste!Powinni wyplacic!Dzienki raz jeszcze[/qb] Przy zakładzie mógł być warunek "bez zwrotów". Sprawdz to najpierw, a potem z motyką na ksiezyc... do boju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu: "Koszykówka Rezultaty razem z dogrywką." Muszą wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał spider77: [qb]zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam[/qb] Jak nie było remisu do obstawienia to masz zwrot stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu: "Koszykówka Rezultaty razem z dogrywką." Muszą wypłacić.[/qb] a ja miałem inny przypadek +hd na remis no i zwrot stawki he he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
juz OK!napisalem do nich i wyplacili mi kase:)Zgodnie z regulaminem musieli!Wyplate otrzymalem w 5min od wyslania maila,ale czy to znaczy ze jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz???Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu: "Koszykówka Rezultaty razem z dogrywką." Muszą wypłacić.[/qb] a ja miałem inny przypadek +hd na remis no i zwrot stawki he he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] najpierw kupon zaliczyli jako przegrany, no to ja patrze w regulamin i jast napisane że w razie remisu kurs 1.00 już miałem do nich pisać, ale zanim zdążyłem sami poprawili na zwrot. Lepiej jednak samemu sprawdzać swoje kupony i w razie wątpliwości odrazu słac maile.
|
|
|
Link skopiowany do schowka