Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#59013 07/05/2004 12:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#59014 07/05/2004 12:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
Quote
Oryginalnie wysłał spider77:
[qb]zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam[/qb]
Jeżeli nie było możliwości postawić na remis to powinien być zwrot chyba że obstawianie było bez zwrotów. napisz di nich to ci wyjasnia sprawe. ja jak mam problem pisze do nich i zawsze odpowiedzą i przychyla sie do mojej prośby

#59015 07/05/2004 12:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzieki za rade,ale w zasadach gry opisanych na ihc stronce to wynikiem w kosza jest wynik wraz z dogrywka!!!nie bylo mozliwosci obstawienia remisu!A wiec proste!Powinni wyplacic!Dzienki raz jeszcze

#59016 07/05/2004 12:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał spider77:
[qb]dzieki za rade,ale w zasadach gry opisanych na ihc stronce to wynikiem w kosza jest wynik wraz z dogrywka!!!nie bylo mozliwosci obstawienia remisu!A wiec proste!Powinni wyplacic!Dzienki raz jeszcze[/qb]
Przy zakładzie mógł być warunek "bez zwrotów". Sprawdz to najpierw, a potem z motyką na ksiezyc... do boju.

#59017 07/05/2004 15:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu:
"Koszykówka
Rezultaty razem z dogrywką."
Muszą wypłacić.

#59018 07/05/2004 16:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał spider77:
[qb]zagrałem wczoraj na zwyciestwo Iraklisu w kosza!Wygrali po dogrywce co wg expekta jest rownowazne z normalna wygrana!Ale zaliczyli mecz jako remis i przegrałem kupon!No i co mam teraz zrobic?Pozdrawiam[/qb]
Jak nie było remisu do obstawienia to masz zwrot stawki

#59019 07/05/2004 16:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu:
"Koszykówka
Rezultaty razem z dogrywką."
Muszą wypłacić.[/qb]
a ja miałem inny przypadek
+hd na remis no i zwrot stawki he he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#59020 07/05/2004 17:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
juz OK!napisalem do nich i wyplacili mi kase:)Zgodnie z regulaminem musieli!Wyplate otrzymalem w 5min od wyslania maila,ale czy to znaczy ze jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz???Pozdrawiam

#59021 07/05/2004 18:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Żądaj wypłaty na podstawie ich regulaminu:
"Koszykówka
Rezultaty razem z dogrywką."
Muszą wypłacić.[/qb]
a ja miałem inny przypadek
+hd na remis no i zwrot stawki he he <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
najpierw kupon zaliczyli jako przegrany, no to ja patrze w regulamin i jast napisane że w razie remisu kurs 1.00 już miałem do nich pisać, ale zanim zdążyłem sami poprawili na zwrot.
Lepiej jednak samemu sprawdzać swoje kupony i w razie wątpliwości odrazu słac maile.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1