|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
@Wolf, po to jest dach żeby był grany ten mecz na tym korcie.
Za dużo kasy idzie na telewizje i nie po to, żeby czekać jak można grać. Dlatego zasuwają i będą grali. Ale niektórzy mają podejście, że jak jest tylko minimalna szansa na deszcz to dach powinien być od rana zasunięty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Za dużo kasy idzie na telewizje i nie po to, żeby czekać jak można grać. W przerwach lecą reklamy, a głównie z tego żyją telewizje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
nie wiem czy zauważyliście ale Wimbledon to jest turniej outdoor więc co w tym dziwnego że starają się grać bez dachu? to po co wydali kupe szmalu na projekt z dachem ? Jako zabezpieczenie na wypadek sytuacji awaryjnych (dużych opóźnień)? Jak na wybitnie konserwatyny turniej i tak dziw, że nie czekają dłużej na zasuwanie dachu. Ja tam się nie dziwie, że starają się grać bez dachu jak to tylko jest możliwe. Outdoor to jednak troche inna gra niż Indoor. a co ty po polsku nie umiesz napisac tylko jakies indory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@akagi, ale nikt nie będzie oglądał jak będą przez 3 godziny leciały reklamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D No dokladnie Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To też 3 godziny nie lecą, bo zaraz grają. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Rozumiem, że jakby przeszli z trawy na nawierzchnie twardą (broń boże hard, po polsku trzeba pisać) to też nie mielibyście zastrzeżeń? Bo TV i trzeba grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D No dokladnie Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań... mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D No dokladnie Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań... mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej Inne TV za głupie na to tylko ES jako tako biorą jakiś nowy polot Wiktorowski był, Celt i Olejniczak teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@Wolf, ale nie lećmy w skrajności. Zasunięcie dachu nie zmienia na tyle warunków co zmiany nawierzchni. Pewnie to jest w umowach telewizyjnych, bo większość pokazuje central, a i kibice dopłacają do biletu po to, żeby mieć pewność że będą spokojnie oglądać mecz.
Zdarzały się sytuacje w turniejach, gdzie po długich opadach deszczu całe rundy były grane w halach pod dachem i nikt wtedy nie zwraca na to uwagi, bo tam to nie był szlem.
Wg mnie jest dach to zasuwamy i gramy, nie ma to nie ma problemu. Za chwilę cały ośrodek na RG przebudują, żeby był dach i co? Będą czekać pół dnia czasem, żeby w końcu zasunąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D No dokladnie Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań... mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej i Cejrowskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D No dokladnie Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań... mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej i Cejrowskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
@Wolf, ale nie lećmy w skrajności. Zasunięcie dachu nie zmienia na tyle warunków co zmiany nawierzchni. Pewnie to jest w umowach telewizyjnych, bo większość pokazuje central, a i kibice dopłacają do biletu po to, żeby mieć pewność że będą spokojnie oglądać mecz.
Zdarzały się sytuacje w turniejach, gdzie po długich opadach deszczu całe rundy były grane w halach pod dachem i nikt wtedy nie zwraca na to uwagi, bo tam to nie był szlem.
Wg mnie jest dach to zasuwamy i gramy, nie ma to nie ma problemu. Za chwilę cały ośrodek na RG przebudują, żeby był dach i co? Będą czekać pół dnia czasem, żeby w końcu zasunąć? Ale czy ja mówie żeby nie zasuwać? Nie, ja mówie tylko że nie dziwie się, że organizatorzy wolą grać przy otwartym dachu a tylko w momentach wyższej koniecznośći (pada i nie zapowiada się żeby za chwile przestało) zasuwają dach. A tutaj słysze ciągłe narzekanie, że już 5 minut pada a oni dalej czekają z dachem. Albo jak było u Janowicza. Narzekania bo rozsuneli dach a teraz pada więc muszą zasuwać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
graja, jedziesz iska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Wszędzie będą grać czy tylko pod dachem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Wszędzie będą grać czy tylko pod dachem? Raczej narazie tylko na CC
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
graja, jedziesz iska  Do Krakowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
buhahaha co ona zrobila, kuzwa caly mecz tlumacze mijaj babsko a nie loby miekkie omg zagotowalem sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Li znowu w srodek kortu przebija tylko zleeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
li drewno jak ivanovic lam aga 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|