Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 88 1 2 25 26 27 28 29 87 88
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Gaske
@Wolf, po to jest dach żeby był grany ten mecz na tym korcie.

Za dużo kasy idzie na telewizje i nie po to, żeby czekać jak można grać.

Dlatego zasuwają i będą grali. Ale niektórzy mają podejście, że jak jest tylko minimalna szansa na deszcz to dach powinien być od rana zasunięty.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Gaske
Za dużo kasy idzie na telewizje i nie po to, żeby czekać jak można grać.

W przerwach lecą reklamy,
a głównie z tego żyją telewizje.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Wolf
nie wiem czy zauważyliście ale Wimbledon to jest turniej outdoor więc co w tym dziwnego że starają się grać bez dachu?

to po co wydali kupe szmalu na projekt z dachem ?

Jako zabezpieczenie na wypadek sytuacji awaryjnych (dużych opóźnień)? Jak na wybitnie konserwatyny turniej i tak dziw, że nie czekają dłużej na zasuwanie dachu.

Ja tam się nie dziwie, że starają się grać bez dachu jak to tylko jest możliwe. Outdoor to jednak troche inna gra niż Indoor.
a co ty po polsku nie umiesz napisac tylko jakies indory laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@akagi, ale nikt nie będzie oglądał jak będą przez 3 godziny leciały reklamy.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Bouldermaster
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D

No dokladnie

Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To też 3 godziny nie lecą,
bo zaraz grają. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Rozumiem, że jakby przeszli z trawy na nawierzchnie twardą (broń boże hard, po polsku trzeba pisać) to też nie mielibyście zastrzeżeń? Bo TV i trzeba grać?

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Bouldermaster
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D

No dokladnie

Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...
mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Bouldermaster
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D

No dokladnie

Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...
mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej

Inne TV za głupie na to tylko ES jako tako biorą jakiś nowy polot

Wiktorowski był, Celt i Olejniczak teraz...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@Wolf, ale nie lećmy w skrajności. Zasunięcie dachu nie zmienia na tyle warunków co zmiany nawierzchni. Pewnie to jest w umowach telewizyjnych, bo większość pokazuje central, a i kibice dopłacają do biletu po to, żeby mieć pewność że będą spokojnie oglądać mecz.

Zdarzały się sytuacje w turniejach, gdzie po długich opadach deszczu całe rundy były grane w halach pod dachem i nikt wtedy nie zwraca na to uwagi, bo tam to nie był szlem.

Wg mnie jest dach to zasuwamy i gramy, nie ma to nie ma problemu. Za chwilę cały ośrodek na RG przebudują, żeby był dach i co? Będą czekać pół dnia czasem, żeby w końcu zasunąć?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Bouldermaster
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D

No dokladnie

Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...
mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej

i Cejrowskiego

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Roger #17
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Bouldermaster
brakuje wam komentarzy Fibaka? Gdyby nie kuplerstwo pewnie dziś by się grzał w blasku fleszy przy sukcesach naszych na Wimbledonie:D

No dokladnie

Taki dziad i sie tak pewnie czuł z ustawianiem spotkań...
mogliby frytke zaprosic do komentowania, czy cos byloby ciekawiej

i Cejrowskiego

laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Gaske
@Wolf, ale nie lećmy w skrajności. Zasunięcie dachu nie zmienia na tyle warunków co zmiany nawierzchni. Pewnie to jest w umowach telewizyjnych, bo większość pokazuje central, a i kibice dopłacają do biletu po to, żeby mieć pewność że będą spokojnie oglądać mecz.

Zdarzały się sytuacje w turniejach, gdzie po długich opadach deszczu całe rundy były grane w halach pod dachem i nikt wtedy nie zwraca na to uwagi, bo tam to nie był szlem.

Wg mnie jest dach to zasuwamy i gramy, nie ma to nie ma problemu. Za chwilę cały ośrodek na RG przebudują, żeby był dach i co? Będą czekać pół dnia czasem, żeby w końcu zasunąć?

Ale czy ja mówie żeby nie zasuwać? Nie, ja mówie tylko że nie dziwie się, że organizatorzy wolą grać przy otwartym dachu a tylko w momentach wyższej koniecznośći (pada i nie zapowiada się żeby za chwile przestało) zasuwają dach.

A tutaj słysze ciągłe narzekanie, że już 5 minut pada a oni dalej czekają z dachem.

Albo jak było u Janowicza. Narzekania bo rozsuneli dach a teraz pada więc muszą zasuwać.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
graja, jedziesz iska boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Wszędzie będą grać czy tylko pod dachem?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by 19marcin08
Wszędzie będą grać czy tylko pod dachem?

Raczej narazie tylko na CC

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Originally Posted by Roger #17
graja, jedziesz iska boks



Do Krakowa boks

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
buhahaha co ona zrobila, kuzwa caly mecz tlumacze mijaj babsko a nie loby miekkie omg zagotowalem sie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Li znowu w srodek kortu przebija tylko zleeeee

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
li drewno jak ivanovic

lam aga boks

Strona 27 z 88 1 2 25 26 27 28 29 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1