|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Podlipnik *4-2 --> 4-5*  a miał przy *30-30 piłkę metro od siatki, na rakiecie to jebnął w aut i się połamał za chwilę, o losie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kvita jak wywala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13)  to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2. Żaden argument. Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma. Chodzi mi a ni dopisałem za całokształt, jakbyś wiedział to można grać kaszankę w sezonie a na Wimbledon się przygotować bo to jest specyficzny turniej.To jest trawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Jako że z natury lubimy "zaglądać" komuś do kieszeni, trochę liczb finansowych odnośnie jutrzejego meczu Naszych.
Dzej Dzej : - dotychczas na kortach zarobił 1.16 mln USD, - 503 tys. USD zarobił w 2013 roku, - 466 miejsce na liście najlepiej zarabiajacych tenisistów w historii.
Klapek : - dotychczas na kortach zarobił 3.17 mln USD, - 307 tys. USD w tym roku, - 182 na liście najlepiej zarabiających tenisistów w historii.
Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów, czyli ok. 1 miliona zł.  gdzie dostane funta po 2,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Podlipnik *4-2 --> 4-5*  a miał przy *30-30 piłkę metro od siatki, na rakiecie to jebnął w aut i się połamał za chwilę, o losie.. POgralem tego marnego mauro po 1.9 i cos smierdzi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Podlipnik *4-2 --> 4-5*  a miał przy *30-30 piłkę metro od siatki, na rakiecie to jebnął w aut i się połamał za chwilę, o losie.. odłamał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
klaun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Mi się wydaje że to Łukasz jutro wygra z Jurkiem.Mam taką wizje, według mnie swoją wytrwałością i determinacją Łukasz tu zasługuję a ma okazje ku temu.13 lat temu odniósł podobny sukces (13)  to jest jego turniej, Jurek już było widać że głowa jeszcze nie teges z Melzerem, zły na cały świat, jakby to był stary Melzer z dobrych dawnych lat to wiadomo jakby się to skończyło, buki tu faworyzują Jurka za jego wyniki i postępy, ale to jest trawa to jest coś innego niż inne korty, Łukasz jest stworzony do nich, jednak swoją pracą i osobowością spełniło się jego marzenie, jutro myślę że zrobi wszystko by zagrać w 1/2. Żaden argument. Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma. Chodzi mi a ni dopisałem za całokształt, jakbyś wiedział to można grać kaszankę w sezonie a na Wimbledon się przygotować bo to jest specyficzny turniej.To jest trawa. Oczywiście że tak tylko na czym opierasz swoją opinie że Łukasz jest w formie? Na tym że pokonał Andreeva (na trawie!), obrażonego Paire i Mannarino. Z tym ostatnim jeszcze wymęczył się niemiłosiernie. Może jutro wygra, kto wie. W tym meczu dużo psychika będzie miała do powiedzenia. Ponadto Jurek z pokolenia które rzadko grywa z zawodnikami preferującymi s&v więc cholera wie jak sobie z tym radzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aga  Zimon coś wspominał o chińskiej myśli taktycznej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Żaden argument.
Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma. Chodzi mi a ni dopisałem za całokształt, jakbyś wiedział to można grać kaszankę w sezonie a na Wimbledon się przygotować bo to jest specyficzny turniej.To jest trawa. Oczywiście że tak tylko na czym opierasz swoją opinie że Łukasz jest w formie? Na tym że pokonał Andreeva (na trawie!), obrażonego Paire i Mannarino. Z tym ostatnim jeszcze wymęczył się niemiłosiernie.Może jutro wygra, kto wie. W tym meczu dużo psychika będzie miała do powiedzenia. Ponadto Jurek z pokolenia które rzadko grywa z zawodnikami preferującymi s&v więc cholera wie jak sobie z tym radzi. Zapomniałeś, że nie dał szans Darcisowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Deaves/Mulder @26 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
No tak, bez straty seta odesłał do domu pogromce Nadala. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Żaden argument.
Kubot tutaj nie grał z NIKIM poważnym. Bądźmy poważni. Fakt, że jest tutaj to raczej fart niż jego wysoka forma. Chodzi mi a ni dopisałem za całokształt, jakbyś wiedział to można grać kaszankę w sezonie a na Wimbledon się przygotować bo to jest specyficzny turniej.To jest trawa. Oczywiście że tak tylko na czym opierasz swoją opinie że Łukasz jest w formie? Na tym że pokonał Andreeva (na trawie!), obrażonego Paire i Mannarino. Z tym ostatnim jeszcze wymęczył się niemiłosiernie.Może jutro wygra, kto wie. W tym meczu dużo psychika będzie miała do powiedzenia. Ponadto Jurek z pokolenia które rzadko grywa z zawodnikami preferującymi s&v więc cholera wie jak sobie z tym radzi. Zapomniałeś, że nie dał szans Darcisowi  palete tyskiego powinien wyslac ubot darcisowi, nietoz ze wuautowal nadala to jeszcze go to kosztowalo uraz barku, przez co wolna runda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
kvita jak wywala  chce zebysmy zrobili to samo a na koniec zgarnie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Deaves/Mulder @26  *5-4 i już tylko @6 jazda po seta i mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Aga  Zimon coś wspominał o chińskiej myśli taktycznej?  Chinska mysl taktyczna byla znakomita lecz brak challengu zadecydowal przy tym asie o porazce a byloby 2-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
fajnie kubot zrobil zyciowy wynik ktorego nikt nie przewidzial,ale i tak fure szczescie mial,napewno nie mial takich przeciwnikow jak jurek.....najlepiej wydrukowac sobie drabinke wpisac w polfinale kubot i zastanowic sie jak to niepowaznie wyglada....ale z drugiej strony takie numery sie tu dzialy jak chyba nigdy w historii szlema(przynajmniej tego wspolczesnego) to jakas tam minimalna szansa jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
di mauro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Deaves/Mulder miały *5-4 30-15 i 40-40, połamane ajjj @8 i @6 na 2 seta były o krok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Oj panowie.
W dodatku to mecz dwóch rodaków, oj głowa tu będzie miała niebagatelny wpływ.
Nie wiem czemu tak faworyzują Jurka, nagle z niego się wielka gwiazda zrobiła, ale to tylko Jurek, na hard nawierzchni bym się zgodził że izi ale nie tu, Wolf ja nie piszę że Łukasz ma formę ale on lubi trawę i Wimbledon, u mogę się z Tobą założyć że jakby trawa była z 3 miesiące w tourze to Łukasz by na koniec był około 20 w rankingu jak nie lepiej..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|