|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
panowie a takie pytanie mozna tam miec 2 konta ? szukalem odp w temacie ale juz mam dosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po polgodzinnym szukaniu z gory dziex za odp. mozna miec tylko jedno
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
siema, dzwoniliscie do nettelera? czy rozmowa z nimi jest faktycznie darmowa? podali mi jeden numer i nie wiem jak sprawdzic czy on faktycznie jest darmowy? prosze, pomozcie mi:)
pozdrawiam Ka-
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
jeden impuls .... czyli nie darmowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
a po czym mozna to sprawdzic?
a ten jeden impuls to chyba nie majatek xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92 |
Witam . Chciałem was prosić o pomoc... Czekam na pieniązki na neteller ale zawieruszyły mi sie moje numeru potrzebne do logowania gdy chcę odzyskać je potrzebna jest do wpisnia odpowiedz do hasła. Dawałem ją odruchowoło byle jaką .. Jak moge odzyskać swoje konto ?? Przez jakis skan dowodu osobiste np ?? Prosze o pomoc osobę znająco troche angielski alby dogadać się z nimi na live chacie.. odspąpie 10 $ z pieniądzy które mają mi przyjść czyli 45 $ .. Czekam na pomoc . Dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
najlepiej do nich zadzwon (najszybciej rozwiazesz problem) jak wynika z odpowiedzi na moje powyzsze pytania zaplacisz tylko za jeden impuls. na początku pierwsze co robisz, to prosisz o polish speakera jezeli nie czujesz sie na silach zeby z nimi pogadac po angielsku i przedtawiasz swoj problem... powiedza Ci co musisz dokladnei zrobic zeby zweryfikowac twoja tozsamosc i odzyskac konto pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Mam pytanie co powoduje to ze nie posiadam karty debetowej/kredytowej a chcialbym korzystac z Netellera??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
jakież było moje zdziwienie, kiedy dziś (po dłuższym czasie) zalogowałem się na neteller i okazało się, że konto jest zamknięte.
Zagadałem więc na live chat próbując to wyjaśnić, aż w końcu do nich zadzwoniłem.
Ostatecznie po dobrych 15 minutach i dziesiątkach pytań weryfikujących (ale sito) dowiedziałem się, że moje konto jest już odblokowane.
Powód blokady - uaktualnienie danych. Tj. czy telefon który podałem dalej jest aktualny, adres się nie zmienił itp.
Nie ma co, ciekawy sposób wybrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Dwa pytania:
Czy logowanie się z różnych IP może spowodować zablokowanie konta? Jeśli tak, to w jaki sposób tego uniknąć?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dwa pytania:
Czy logowanie się z różnych IP może spowodować zablokowanie konta? Jeśli tak, to w jaki sposób tego uniknąć?
Pozdrawiam mam zmienne ip ani jednej blokady na razie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Korzystałem z dwóch IP. Któregoś dnia konto mi zablokowali, po wpłacie.Powodem miało być korzystanie z dwóch IP (mimo że korzystałem z tych 2 IPprzez przynajmniej pół roku i nie było żadnych akcji) Szlag mnie trafił. Po tygodniowych szarpaniach konto mi odblokowali. Przepraszali mnie że to błąd systemu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Neteller ma support po polsku lub infolinie telefoniczną w naszym języku?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34 |
Ma, tzn. linie telefoniczną, a dokłądnie tłumacza. Ja najczęsciej robie tak (bo bardzo często nie mam do dyspozycji stacjinarki tylko kom i pod podany nr nie mogę zadzwonić) wchodzę na live chat i trochę łamaną angielszczyzną proszę aby do mnie oni do mnie zadzwonili tzn. osoba która mówi po polsku:) i git.
|
|
|
Link skopiowany do schowka