Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#592839 06/10/2006 17:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
panowie a takie pytanie mozna tam miec 2 konta ? szukalem odp w temacie ale juz mam dosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po polgodzinnym szukaniu z gory dziex za odp.

mozna miec tylko jedno

Bonus: Unibet
#592840 06/10/2006 21:00
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
siema,
dzwoniliscie do nettelera?
czy rozmowa z nimi jest faktycznie darmowa?
podali mi jeden numer i nie wiem jak sprawdzic czy on faktycznie jest darmowy?
prosze, pomozcie mi:)

pozdrawiam
Ka-

#592841 06/10/2006 21:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
jeden impuls .... czyli nie darmowy

#592842 06/10/2006 21:10
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
a po czym mozna to sprawdzic?

a ten jeden impuls to chyba nie majatek xD

#592843 06/10/2006 22:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
Witam . Chciałem was prosić o pomoc... Czekam na pieniązki na neteller ale zawieruszyły mi sie moje numeru potrzebne do logowania gdy chcę odzyskać je potrzebna jest do wpisnia odpowiedz do hasła. Dawałem ją odruchowoło byle jaką .. Jak moge odzyskać swoje konto ?? Przez jakis skan dowodu osobiste np ?? Prosze o pomoc osobę znająco troche angielski alby dogadać się z nimi na live chacie.. odspąpie 10 $ z pieniądzy które mają mi przyjść czyli 45 $ .. Czekam na pomoc . Dziękuje

#592844 07/10/2006 08:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
najlepiej do nich zadzwon (najszybciej rozwiazesz problem)
jak wynika z odpowiedzi na moje powyzsze pytania zaplacisz tylko za jeden impuls.
na początku pierwsze co robisz, to prosisz o polish speakera jezeli nie czujesz sie na silach zeby z nimi pogadac po angielsku i przedtawiasz swoj problem... powiedza Ci co musisz dokladnei zrobic zeby zweryfikowac twoja tozsamosc i odzyskac konto
pozdro

#592845 08/10/2006 08:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Mam pytanie co powoduje to ze nie posiadam karty debetowej/kredytowej a chcialbym korzystac z Netellera??

#592846 12/10/2006 11:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
jakież było moje zdziwienie, kiedy dziś (po dłuższym czasie) zalogowałem się na neteller i okazało się, że konto jest zamknięte.

Zagadałem więc na live chat próbując to wyjaśnić, aż w końcu do nich zadzwoniłem.

Ostatecznie po dobrych 15 minutach i dziesiątkach pytań weryfikujących (ale sito) dowiedziałem się, że moje konto jest już odblokowane.

Powód blokady - uaktualnienie danych. Tj. czy telefon który podałem dalej jest aktualny, adres się nie zmienił itp.


Nie ma co, ciekawy sposób wybrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#592847 12/10/2006 13:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Dwa pytania:

Czy logowanie się z różnych IP może spowodować zablokowanie konta?
Jeśli tak, to w jaki sposób tego uniknąć?

Pozdrawiam

#592848 12/10/2006 17:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Dwa pytania:

Czy logowanie się z różnych IP może spowodować zablokowanie konta?
Jeśli tak, to w jaki sposób tego uniknąć?

Pozdrawiam


mam zmienne ip ani jednej blokady na razie

#592849 13/10/2006 06:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Korzystałem z dwóch IP. Któregoś dnia konto mi zablokowali, po wpłacie.Powodem miało być korzystanie z dwóch IP (mimo że korzystałem z tych 2 IPprzez przynajmniej pół roku i nie było żadnych akcji) Szlag mnie trafił. Po tygodniowych szarpaniach konto mi odblokowali. Przepraszali mnie że to błąd systemu .

#592850 13/10/2006 06:38
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Neteller ma support po polsku lub infolinie telefoniczną w naszym języku?.

#592851 13/10/2006 09:46
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 34
Ma, tzn. linie telefoniczną, a dokłądnie tłumacza. Ja najczęsciej robie tak (bo bardzo często nie mam do dyspozycji stacjinarki tylko kom i pod podany nr nie mogę zadzwonić) wchodzę na live chat i trochę łamaną angielszczyzną proszę aby do mnie oni do mnie zadzwonili tzn. osoba która mówi po polsku:) i git.

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1