Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#59312 13/05/2004 01:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
Nie wiecie moze jak toto-mix traktuje krecz w tenisie?

Bonus: Unibet
#59313 13/05/2004 18:41
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wygrywa ten zawodnik który nie skreczował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przynajmniej tak było ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#59314 16/05/2004 11:03
Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Czesc jeżeli krecz nastapił przed meczem, zwrot stawki. Jeżeli , krecz nastąpił po rozegraniu ,chociaż 1 gema wygrywa oczywiście Ten zawodnik , który nie skreczował i wtedy zakład jest wazny .I tu Toto-Mix ma przewage nad innymi bukami. Pozdro i duzych wygranych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#59315 16/05/2004 15:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Taką zasadę stosują też następujące buki:

Expekt
Intertops
Sportsbet
Yabet
Interwetten
Playit
Betandwin
Sportodds
Wetten.de
Primebet
Ladbrokes
Betsson
stakebroker

Pozdrawiam, art

#59316 17/05/2004 14:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A jak jest z tenisem w betfair? Wyciąg z regulaminu:

Quote
If a player retires during a match before its completion, the player progressing to the next round will be deemed the winner. However if less than one set has been played all bets will be void unless a result has been unconditionally determined (...)
Szczególnie interesuje mnie jak ostatnie zdanie wygląda w praktyce. Kiedy następuje zwrot? Czy zawsze, jeżeli krecz nastąpi w pierwszym secie? Z tego wynika, że nie. Jak rozumiecie ten przepis?

#59317 30/05/2004 14:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Mam znajomego w toto-mixie i mowi ze wkrotce toto ma wprowadzic taki system ze bedzie mozna odbierac kaske jeszce tego samego dnia pol godziny po zakonczeniu spotkania. Jesli tak sie stanie to uwazam ze bedzie to swietne rozwiazanie normalnie rewolucja u naziemnych, zobaczymy co jescze wymysla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59318 30/05/2004 14:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
super by bylo:)
amerika po prostu
mozna by sie bylo oblowic na singlu i pojsc sie za niego napic jeszcze w ten sam dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#59319 31/05/2004 01:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955

#59320 31/05/2004 11:44
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Jeżeli krecz nastapił przed meczem , następuje zwrot stawki. Jeżeli , krecz nastąpił po rozegraniu ,chociaż jednego gema wygrywa ten zawodnik , który nie skreczował :zobacz:

Picks Picks Picks Toto-Mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59321 01/06/2004 18:30
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]TOTO EXPRES [toto-mix.pl][/qb]
Ciekawe jak to bedzie dzialac w praktyce... Ja w Krakowie chodze najczesciej do Toto-Mixa, bo mam najblizej. Jest to maly punkt (ul. chyba Wybickiego). Chyba tylko dwa razy udalo mi sie wyplacic tam pieniadze, zazwyczaj jest standardowa gadka "nie mamy pieniedzy" i wtedy musze jechac do wiekszego punktu (ul. Krolewksa). Tam wyplacaja bez problemow, ale w takiej sytuacji idea wyplaty w 30 minut po zdarzeniu nie ma sensu, skoro musze wsiadac w autobus, potem tramwaj i tluc sie drugie 30 minut.
Ale mimo wszystko jest to jakis przelom. Tyle, ze wiekszosc wydzarzen odbywa sie wieczorem, a na tenisie sie nie znam...

pozdr!

#59322 01/06/2004 18:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to graj przez internet, kasa ci wplywa dosyc szybko po zakonczeniu zdarzenia i mozesz grac dalej, nie ruszasz sie przy tym wogole z domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#59323 06/06/2004 14:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
Mam pytanie. Czy ktos wie przy jakiej ulicy znajduje sie toto-mix w gorzowie? Z gory dzieki za info

#59324 06/06/2004 17:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał dr jekyll:
[qb]Mam pytanie. Czy ktos wie przy jakiej ulicy znajduje sie toto-mix w gorzowie? Z gory dzieki za info[/qb]
Jesli chodzi Ci o Gorzow Wlkp. to jest na: ul.Górczyńska 23 i ul.Sportowa 10a/2

wystarczy poszukać

#59325 15/06/2004 20:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

Ma ktoś może tabelę kursową toto-mixa z soboty lub niedzieli 12/13.06.2004
chodzi mi o rozkład kursów - pozycję 2616 a w szczególności ile płacili za X (w ich oznaczeniach "0" )
pozdrawiam

#59326 16/06/2004 17:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Heyah!Oto kursy Formuły1 w Toto-mixie z 13.06, o które pytałeś 2616 Trulli-Montoya 1-1,60 X-10,00 2-2,10

#59327 16/06/2004 20:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
dzięki serdeczne
a była opcja 1X i X2
za to w punktach nie płacą ( w kompie w punktach mixa jest gołe "0" jako wynik) a przecież kiedy jest opcja X jest także 1X i X2

#59328 18/06/2004 22:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Moze mi ktos powiedziec jak sie gra systemem np 3/4 i wszystkie zdarzenia wejda to jak kurs z kazdej kombinacji mnozy sie przez kolejna itd. i razy stawka ?
tzn. abc x bcd x cda x dab i x stawka jak sie to ma do siebie .
pozdrawiam

#59329 18/06/2004 22:35
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
i jeszcze jedno mnie interesuje tzn:
"UWAGA: Przy doborze stawki należy pamiętać, że kwota przewidzianej wygranej na jednym kuponie nie może przekroczyć 25000zł."
jakby mi weszly wszystkie kombinacje to bedzie kolo 200.000 heh i jak sie to do tego ma ?
choc watpie zeby wszedl ale warto wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

pozdrawiam

#59330 20/06/2004 17:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Heyah! Jeśli chodzi o system 3z4 to łączne kursy poszczególnych rozpisów DODAJE SIĘ i mnoży przez stawkę i współczynnik 0,9 = WYGRANA.
Natomiast wygrana nie może być większa niż 25 000 PLN na jeden kupon i nie ma takiej możliwości żeby system przyjął kupon na wyższą przewidywaną wygraną.
Powodzenia w typowaniach arzyk.

#59331 21/06/2004 20:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Ostatnimi dniami Toto-mix wprowadził wiele nowych systemów. O wszystkich można przeczytać na ich stronie.
1) Minimalna stawka na zakład systemowy 1 zł. (maksymalna 10 zł) Wygrana nie może przekroczyć łącznie 25.000 zł.
2) Oferują 66 systemów począwszy od 1z2 (swoją drogą według mnie to żaden system) aż do 11 z 12. Łącznie 66!!!!!!!!!!!!!!!! Systemów
3) Można dodawać pewniaki do systemów
4) Największa rewolucja to chyba możliwość łączenia systemów, np. można połączyć system 3z5 z systemem 4z7 otrzymując 350 zakładów. Przy łączeniu systemów maksymalna liczba zakładów wynosi 1000. Można też łączyć 3 systemy. Gdybyśmy zatem chcieli połączyć systemy 2z5, 3z5 i 9z10 mamy maksymalne 1000 zakładów.

Jak dla mnie do spora innowacja a może i rewolucja jeśli chodzi o bukmacherów naziemnych i trzeba przez wakacje będę rozważał sensowność i opłacalność tych systemów. Gdyby nie fakt że Toto-mix ma dość wysokie marże i mały wybór zdarzeń sportowych to mógłby być z powodzeniem najpoważniejszym kandydatem do miana najlepszego buka naziemnego.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie i spostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1