|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 17 |
Nie wiecie moze jak toto-mix traktuje krecz w tenisie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Wygrywa ten zawodnik który nie skreczował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przynajmniej tak było ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
Czesc jeżeli krecz nastapił przed meczem, zwrot stawki. Jeżeli , krecz nastąpił po rozegraniu ,chociaż 1 gema wygrywa oczywiście Ten zawodnik , który nie skreczował i wtedy zakład jest wazny .I tu Toto-Mix ma przewage nad innymi bukami. Pozdro i duzych wygranych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Taką zasadę stosują też następujące buki:
Expekt Intertops Sportsbet Yabet Interwetten Playit Betandwin Sportodds Wetten.de Primebet Ladbrokes Betsson stakebroker
Pozdrawiam, art
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A jak jest z tenisem w betfair? Wyciąg z regulaminu: If a player retires during a match before its completion, the player progressing to the next round will be deemed the winner. However if less than one set has been played all bets will be void unless a result has been unconditionally determined (...) Szczególnie interesuje mnie jak ostatnie zdanie wygląda w praktyce. Kiedy następuje zwrot? Czy zawsze, jeżeli krecz nastąpi w pierwszym secie? Z tego wynika, że nie. Jak rozumiecie ten przepis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Mam znajomego w toto-mixie i mowi ze wkrotce toto ma wprowadzic taki system ze bedzie mozna odbierac kaske jeszce tego samego dnia pol godziny po zakonczeniu spotkania. Jesli tak sie stanie to uwazam ze bedzie to swietne rozwiazanie normalnie rewolucja u naziemnych, zobaczymy co jescze wymysla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
super by bylo:) amerika po prostu mozna by sie bylo oblowic na singlu i pojsc sie za niego napic jeszcze w ten sam dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Jeżeli krecz nastapił przed meczem , następuje zwrot stawki. Jeżeli , krecz nastąpił po rozegraniu ,chociaż jednego gema wygrywa ten zawodnik , który nie skreczował :zobacz:
Picks Picks Picks Toto-Mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
Ciekawe jak to bedzie dzialac w praktyce... Ja w Krakowie chodze najczesciej do Toto-Mixa, bo mam najblizej. Jest to maly punkt (ul. chyba Wybickiego). Chyba tylko dwa razy udalo mi sie wyplacic tam pieniadze, zazwyczaj jest standardowa gadka "nie mamy pieniedzy" i wtedy musze jechac do wiekszego punktu (ul. Krolewksa). Tam wyplacaja bez problemow, ale w takiej sytuacji idea wyplaty w 30 minut po zdarzeniu nie ma sensu, skoro musze wsiadac w autobus, potem tramwaj i tluc sie drugie 30 minut. Ale mimo wszystko jest to jakis przelom. Tyle, ze wiekszosc wydzarzen odbywa sie wieczorem, a na tenisie sie nie znam... pozdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
to graj przez internet, kasa ci wplywa dosyc szybko po zakonczeniu zdarzenia i mozesz grac dalej, nie ruszasz sie przy tym wogole z domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21 |
Mam pytanie. Czy ktos wie przy jakiej ulicy znajduje sie toto-mix w gorzowie? Z gory dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał dr jekyll: [qb]Mam pytanie. Czy ktos wie przy jakiej ulicy znajduje sie toto-mix w gorzowie? Z gory dzieki za info[/qb] Jesli chodzi Ci o Gorzow Wlkp. to jest na: ul.Górczyńska 23 i ul.Sportowa 10a/2 wystarczy poszukać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
Ma ktoś może tabelę kursową toto-mixa z soboty lub niedzieli 12/13.06.2004 chodzi mi o rozkład kursów - pozycję 2616 a w szczególności ile płacili za X (w ich oznaczeniach "0" ) pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Heyah!Oto kursy Formuły1 w Toto-mixie z 13.06, o które pytałeś 2616 Trulli-Montoya 1-1,60 X-10,00 2-2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
dzięki serdeczne a była opcja 1X i X2 za to w punktach nie płacą ( w kompie w punktach mixa jest gołe "0" jako wynik) a przecież kiedy jest opcja X jest także 1X i X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
Moze mi ktos powiedziec jak sie gra systemem np 3/4 i wszystkie zdarzenia wejda to jak kurs z kazdej kombinacji mnozy sie przez kolejna itd. i razy stawka ? tzn. abc x bcd x cda x dab i x stawka jak sie to ma do siebie . pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
i jeszcze jedno mnie interesuje tzn: "UWAGA: Przy doborze stawki należy pamiętać, że kwota przewidzianej wygranej na jednym kuponie nie może przekroczyć 25000zł." jakby mi weszly wszystkie kombinacje to bedzie kolo 200.000 heh i jak sie to do tego ma ? choc watpie zeby wszedl ale warto wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Heyah! Jeśli chodzi o system 3z4 to łączne kursy poszczególnych rozpisów DODAJE SIĘ i mnoży przez stawkę i współczynnik 0,9 = WYGRANA. Natomiast wygrana nie może być większa niż 25 000 PLN na jeden kupon i nie ma takiej możliwości żeby system przyjął kupon na wyższą przewidywaną wygraną. Powodzenia w typowaniach arzyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Ostatnimi dniami Toto-mix wprowadził wiele nowych systemów. O wszystkich można przeczytać na ich stronie. 1) Minimalna stawka na zakład systemowy 1 zł. (maksymalna 10 zł) Wygrana nie może przekroczyć łącznie 25.000 zł. 2) Oferują 66 systemów począwszy od 1z2 (swoją drogą według mnie to żaden system) aż do 11 z 12. Łącznie 66!!!!!!!!!!!!!!!! Systemów 3) Można dodawać pewniaki do systemów 4) Największa rewolucja to chyba możliwość łączenia systemów, np. można połączyć system 3z5 z systemem 4z7 otrzymując 350 zakładów. Przy łączeniu systemów maksymalna liczba zakładów wynosi 1000. Można też łączyć 3 systemy. Gdybyśmy zatem chcieli połączyć systemy 2z5, 3z5 i 9z10 mamy maksymalne 1000 zakładów.
Jak dla mnie do spora innowacja a może i rewolucja jeśli chodzi o bukmacherów naziemnych i trzeba przez wakacje będę rozważał sensowność i opłacalność tych systemów. Gdyby nie fakt że Toto-mix ma dość wysokie marże i mały wybór zdarzeń sportowych to mógłby być z powodzeniem najpoważniejszym kandydatem do miana najlepszego buka naziemnego.
Pozdrawiam i czekam na wasze opinie i spostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|