|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
niestety z tymi złodziejami nie da się nic wskórać, nie wspominając już o niemiłym i aroganckim supporcie jeśli piszesz o polskim supporcie to nie można się nie zgodzić. Trzeba wbijać na angielski, tam są bardziej życzliwi i starają się pomóc, nie sypią regułkami co drugie zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Proponuje abyscie poszli do konkurencji  to im pokazecie dopiero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie  Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ? Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie  Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ? Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób. kazdy sie chwita czego moze aby rozgryzc limity w bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie  Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ? Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób. To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem). Nowa karta sieciowa, nowe IP nic nie da jeśli logujesz się na stare konto. Wszytsko musi być razem + gra na nowe dane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem). Czy strony w ogóle mogę sprawdzić Twój numer MAC?  Pamiętam za czasów Gamebookersa, że oni identyfikowali sprzęt po jakimś unikalnym parametrze, którzy patrzył na poszczególne składniki kompa (karta graficzna, itd.).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem). Czy strony w ogóle mogę sprawdzić Twój numer MAC?  Pamiętam za czasów Gamebookersa, że oni identyfikowali sprzęt po jakimś unikalnym parametrze, którzy patrzył na poszczególne składniki kompa (karta graficzna, itd.).Nie jest to możliwe w żaden sposób, musieli by Ci jakiegoś Virusa na kompa  , przecież przez przeglądarkę nie ma możliwości żeby sprawdzić karty graficznej czi ID dysku  więc to jakieś bujdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chodziło o to, że te wszystkie parametry razem wzięte tworzyły jakiś unikalny numer. Nie pamiętam jak to dokładnie wyglądało, ale sporo osób zgłaszało też że nawet po formacie kompa i zmianie IP ich nowe konto zostało w jakiś sposób powiązane ze starym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Inne buki też by to stosowały( jeśli by coś takiego było) identyfikowali ich przez MAC, bo to akurat jest możliwe do sprawdzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Im nie chodziło o jakiś ID dysku tylko generalnie po rodzaju sprzętu (bez żadnych numerów seryjnych sprzętu) ustalali jakąś maszynę. Natomiast numer MAC widzi tylko prowider internetowy czy strona także ma do niego wgląd? Ponadto prowider powinien widzieć tylko numer routera o ile ktoś posiada taki sprzęt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
a co to za problem zmienic numer MAC?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
A co to za problem zmienić IP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Pomysł ze zmiana sprzetu to niepotrzebny wydatek, jak juz ktos sie tak bardzo upiera co do sprzetu to wystarczy logowac sie na bet365 przy pomocy komorki i wymienić aparaty po kazdym koncie, ale wedlug moich wyliczen bet365 kieruje sie glownie wysokoscia depozytu, stawkami i rodzajem rynków w który sie wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka. Dlatego jestes z Polski to jestes monitorowany i zmiany Ip, komputerow nie pomoga. W Polsce moglem pogram max miesiac, w innym kraju pol roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka. Oszukać? Wszystko u Ciebie w porządku z czytaniem ze zrozumieniem? To gracze starają się nie dać oszukać (nierówne traktowanie PRZEZ buka graczy), a nie na odwrót. I nie mogę zrozumieć jak tyle ludzi dało sobie wmówić, że Polak/Polska/polskie to coś gorszego... i jeszcze sami tą piramidalną bzdurę chodzą i publicznie ogłaszają jako jakąś prawdę objawioną :/ Nie jesteśmy ani lepsi, ani gorsi od innych narodów, są jednostki wybitne, przeciętne, mierne i głupie, jak wszędzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka. Dlatego jestes z Polski to jestes monitorowany i zmiany Ip, komputerow nie pomoga. W Polsce moglem pogram max miesiac, w innym kraju pol roku. Zapraszam do szkoly podstawowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
My mozemy sie uwazac za najlepszych, ale sami widzicie jak nas traktuja z limitami. Przeciez czytajac wpisy na forum limituja nawet cienkich graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Myślę, że wszystkich limitują. Firma brytyjska, ale przecież Angoli też limitują. No chyba, że mają ich wliczonych w koszta jako część reklamy, ale ciężko mi w to uwierzyć. Tak sobie tylko głośno myślę. Firma jest po to by przynosić jak największe zyski. Klientów im przybywa. Obroty mają gigantyczne, zyski pewnie też bardzo duże. Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym? W tej chwili nie mają konkurencji na rynku, także nie wiadomo co wymyślą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym? Moim zadaniem właśnie tak będzie. Firmy zaczną stopniowo rezygnować z bonusów rejestracyjnych. Jednocześnie nastąpi powrót do grania w naziemnych punktach. Gra w internecie staje się zbyt profesjonalna. Kiedyś to była rozrywka, teraz firmy są ogrywane. Wrócą do amatorów grających w punktach naziemnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym? Moim zadaniem właśnie tak będzie. Firmy zaczną stopniowo rezygnować z bonusów rejestracyjnych. Jednocześnie nastąpi powrót do grania w naziemnych punktach. Gra w internecie staje się zbyt profesjonalna. Kiedyś to była rozrywka, teraz firmy są ogrywane. Wrócą do amatorów grających w punktach naziemnych. zabawne jest to co piszesz, jaka profesjonalna ? skoro większośc także z tego forum to zwykli wtapiacze, tych co wygrywają jest niewielu, przecież w teorii bukmacher zawsze ma przewagę nad graczem(ta przewaga to marża), prosta matematyka, co by się nie działo bukmacher zawsze będzie zarabiał.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|