Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18
darak #5932523 12/07/2013 14:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by darak
niestety z tymi złodziejami nie da się nic wskórać, nie wspominając już o niemiłym i aroganckim supporcie
jeśli piszesz o polskim supporcie to nie można się nie zgodzić.

Trzeba wbijać na angielski, tam są bardziej życzliwi i starają się pomóc, nie sypią regułkami co drugie zdanie smile

Bonus: Unibet
Conrad #5932569 12/07/2013 15:17
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Proponuje abyscie poszli do konkurencji laugh to im pokazecie dopiero laugh

Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by simons1986
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie smile


Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ?
Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by deathguard
Originally Posted by simons1986
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie smile


Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ?
Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób.

kazdy sie chwita czego moze aby rozgryzc limity w bet365 smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by deathguard
Originally Posted by simons1986
Moim zdaniem w bet365 ktos ostatnio musial mocna tupnąć noga i wziął się za limity. Kiedyś latami mogłem grać i operować stawkami 1000-2500 i nie ważne czy konto miało historię minusową czy też dość nie dawno założone i obojetnie czy grało się kosz indonezja czy siatkowkę z maroko, teraz jeśli zagrasz tego typu sport zwlaszcza na live już jesteś pod lupą i wystarczy stawka 500-1000 zł. Coś mi się wydaje że bet365 również uwziął się na Polaków chodzi tu o głownie o wyłudzaniu bonusu startowego. Watpie aby bet365 kierował się sprzetem, kiedys zrobilem ekspetyment i grałem na dwóch kontach na tym samym sprzęcie tylko zmieniałem IP, i pierwsze konto zlimitowali a na drugim jeszcze gralem pare miesiecy a sprzet ten sam wiec wymiane mozna sobie oduscic. Moim zdaniem bet365 kieruje sie sposobem gry i kwota depozytu. Jesli ktos wplace 1000-5000 na dzien dobry to juz kierowany jest na czarna liste, jesli ktos gra single po 1000-2000 to rowniez jest podejrzany. Wiadomo ze dla buka idealna osoba to taka ktora gra tasiemce i jest na minusie smile


Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym sprzetem ?
Identyfikacja w necie to IP, ewentualnie MAC karty sieciowej, którą zresztą można sobie zmienić, więc co za różnica z jakiego kompa ? przecież nie da się zidentyfikować komputer w inny spośób.

To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem). Nowa karta sieciowa, nowe IP nic nie da jeśli logujesz się na stare konto. Wszytsko musi być razem + gra na nowe dane.

Pawcias #5933463 13/07/2013 01:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Pawcias
To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem).

Czy strony w ogóle mogę sprawdzić Twój numer MAC? cool

Pamiętam za czasów Gamebookersa, że oni identyfikowali sprzęt po jakimś unikalnym parametrze, którzy patrzył na poszczególne składniki kompa (karta graficzna, itd.).

Conrad #5933486 13/07/2013 01:13
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Pawcias
To ma sens jeśli grasz na nowym koncie, nowym sprzętem (nowe IP, nowa karta sieciowa z nowym MACkiem).

Czy strony w ogóle mogę sprawdzić Twój numer MAC? cool

Pamiętam za czasów Gamebookersa, że oni identyfikowali sprzęt po jakimś unikalnym parametrze, którzy patrzył na poszczególne składniki kompa (karta graficzna, itd.).

Nie jest to możliwe w żaden sposób, musieli by Ci jakiegoś Virusa na kompa laugh, przecież przez przeglądarkę nie ma możliwości żeby sprawdzić karty graficznej czi ID dysku laugh więc to jakieś bujdy.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Chodziło o to, że te wszystkie parametry razem wzięte tworzyły jakiś unikalny numer. Nie pamiętam jak to dokładnie wyglądało, ale sporo osób zgłaszało też że nawet po formacie kompa i zmianie IP ich nowe konto zostało w jakiś sposób powiązane ze starym.

Conrad #5933528 13/07/2013 01:33
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Inne buki też by to stosowały( jeśli by coś takiego było) identyfikowali ich przez MAC, bo to akurat jest możliwe do sprawdzenia.

Conrad #5933556 13/07/2013 01:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Im nie chodziło o jakiś ID dysku tylko generalnie po rodzaju sprzętu (bez żadnych numerów seryjnych sprzętu) ustalali jakąś maszynę. Natomiast numer MAC widzi tylko prowider internetowy czy strona także ma do niego wgląd? Ponadto prowider powinien widzieć tylko numer routera o ile ktoś posiada taki sprzęt.

Conrad #5933624 13/07/2013 02:43
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
a co to za problem zmienic numer MAC?

huge #5933647 13/07/2013 03:04
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
A co to za problem zmienić IP?

Conrad #5933739 13/07/2013 03:59
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pomysł ze zmiana sprzetu to niepotrzebny wydatek, jak juz ktos sie tak bardzo upiera co do sprzetu to wystarczy logowac sie na bet365 przy pomocy komorki i wymienić aparaty po kazdym koncie, ale wedlug moich wyliczen bet365 kieruje sie glownie wysokoscia depozytu, stawkami i rodzajem rynków w który sie wchodzi smile

Conrad #5933816 13/07/2013 05:03
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka. Dlatego jestes z Polski to jestes monitorowany i zmiany Ip, komputerow nie pomoga. W Polsce moglem pogram max miesiac, w innym kraju pol roku.

walczak #5933863 13/07/2013 14:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by walczak
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka.
Oszukać? Wszystko u Ciebie w porządku z czytaniem ze zrozumieniem? To gracze starają się nie dać oszukać (nierówne traktowanie PRZEZ buka graczy), a nie na odwrót.
I nie mogę zrozumieć jak tyle ludzi dało sobie wmówić, że Polak/Polska/polskie to coś gorszego... i jeszcze sami tą piramidalną bzdurę chodzą i publicznie ogłaszają jako jakąś prawdę objawioną :/ Nie jesteśmy ani lepsi, ani gorsi od innych narodów, są jednostki wybitne, przeciętne, mierne i głupie, jak wszędzie.

walczak #5933873 13/07/2013 15:36
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by walczak
Rozmowa tutaj jest typowa dla Polakow, jak oszukac buka. Dlatego jestes z Polski to jestes monitorowany i zmiany Ip, komputerow nie pomoga. W Polsce moglem pogram max miesiac, w innym kraju pol roku.

Zapraszam do szkoly podstawowej grin

Conrad #5934261 13/07/2013 18:59
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
My mozemy sie uwazac za najlepszych, ale sami widzicie jak nas traktuja z limitami. Przeciez czytajac wpisy na forum limituja nawet cienkich graczy.

Conrad #5934341 13/07/2013 19:29
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Myślę, że wszystkich limitują. Firma brytyjska, ale przecież Angoli też limitują. No chyba, że mają ich wliczonych w koszta jako część reklamy, ale ciężko mi w to uwierzyć. Tak sobie tylko głośno myślę. Firma jest po to by przynosić jak największe zyski. Klientów im przybywa. Obroty mają gigantyczne, zyski pewnie też bardzo duże. Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym? W tej chwili nie mają konkurencji na rynku, także nie wiadomo co wymyślą.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by skoczek13
Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym?

Moim zadaniem właśnie tak będzie. Firmy zaczną stopniowo rezygnować z bonusów rejestracyjnych.

Jednocześnie nastąpi powrót do grania w naziemnych punktach. Gra w internecie staje się zbyt profesjonalna. Kiedyś to była rozrywka, teraz firmy są ogrywane. Wrócą do amatorów grających w punktach naziemnych.

Pawcias #5934623 13/07/2013 23:50
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by skoczek13
Ciekawe, dlaczego przedłużyli teraz promo od pierwszego depozytu tylko o 2 tygodnie. Zawsze z tego co pamiętam przedłużali o 3 miesiące. Może będą kończyć z bonusem rejestracyjnym?

Moim zadaniem właśnie tak będzie. Firmy zaczną stopniowo rezygnować z bonusów rejestracyjnych.

Jednocześnie nastąpi powrót do grania w naziemnych punktach. Gra w internecie staje się zbyt profesjonalna. Kiedyś to była rozrywka, teraz firmy są ogrywane. Wrócą do amatorów grających w punktach naziemnych.

zabawne jest to co piszesz, jaka profesjonalna ? skoro większośc także z tego forum to zwykli wtapiacze, tych co wygrywają jest niewielu, przecież w teorii bukmacher zawsze ma przewagę nad graczem(ta przewaga to marża), prosta matematyka, co by się nie działo bukmacher zawsze będzie zarabiał.

Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1