Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 47 1 2 31 32 33 34 35 46 47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Laaksonen dostał dziką kartę do Gstaad, więc czas się zbierać z Poznania tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by sHybki
Originally Posted by kkslech
Coś mi się wydaje, że Sousa się dzisiaj ewakuuje z Poznania.

jakies przeslanki ku temu?

Sousa nie startuje czasem w jakimś większym turnieju na dniach teraz ?

jesli dobrze widze to bedzie gral w przyszlym tyg. u siebie w Guimares na hardzie, ciekawe ze nie wybrał Tampere skoro tam mial do obrony finał.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Dam sobię ręce uciąć, ze w tych wszystkich challengerach i itfach zawodnicy codziennie sprawdzają ofertę buków i grają mocno na siebie/przeciwko sobie. W dupie mają rankingi i kase za turnieje skoro za uwalenie meczu w 1,2 rundzie można zarobić więcej niż za wygranie całego turnieju. Dlatego jak Souza gra zaraz u siebie turniej na hardzie to jest duża szansa, że dzisiaj popłynie w Poznaniu.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by pindoool
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana wink
liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by pindoool
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana wink
liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde

tez mi sie zdaje ze wieksze szanse ma Dasco Jezyk wcozraj gral okropny tenis..ale jak to sie mowi mecz meczowi nie rowny i zalezy duzo od dyspozycji dnia....mi to sie zdaje ze jezyk byl za pewny wygranej pomyslal sobie przeciez nie dawno jeblem go 3-1 to teraz bedzie z gorki....a dasco to wyzsza polka i moze dzis byc roznie moze Jezyk bedzie bardziej skoncentrowany ten mecz ogolnei bym odpuscil jedyne co mi sie nasuwa to 3 sety smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by pindoool
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana wink
liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde

potrafił też jak mega cipa przegrać gładko z berlokiem, bardziej jurek ma argumenty niz dasco, jesli mialbym sie doszukiwac, ale te wczorajsze męki z haase, 50/50 mecz, nie ruszam jest mase innych do zagrania.

ew over wydaje sie dobrym rozwiazaniem.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica.
Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by vamos rafa
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica.
Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać smile

No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju tv smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by tronk
Originally Posted by vamos rafa
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica.
Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać smile

No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju tv smile

nie ma transmisji

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by avikko
Originally Posted by tronk
Originally Posted by vamos rafa
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica.
Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać smile

No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju tv smile

nie ma transmisji

faktycznie, ale kanał blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Sylwo
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco boks

nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
Originally Posted by sHybki
Originally Posted by Sylwo
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco boks

nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco

no to co proponujesz?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Sylwo
Originally Posted by sHybki
Originally Posted by Sylwo
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco boks

nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco

no to co proponujesz?

wyjazd na wode i odpoczynek smile jesli mialbym cos gra to cos bym wybrał z: Greul, Janowicz, Olaru/Solovyeva, Svitolina, Zelenay/Siljestrom, Klahn

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
dbrze mowic o wyjezdzie nad wode przy czwartku jak sie pracuje hehe

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by sHybki
nie zdziwię jak przegra Monaco

A ja się zdziwię.

Ciekawe kto z nas się będzie dziwił. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Wszyscy się dziwmy:)

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Monaco po 2:0 , prędzej mi fiut na czole urośnie niz on przegra dzis

Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
Kursy na Dasco mocno w dół.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Szkoda tylko, że fatalny dach tam mają i gówno widać.

Strona 33 z 47 1 2 31 32 33 34 35 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1