|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Laaksonen dostał dziką kartę do Gstaad, więc czas się zbierać z Poznania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Coś mi się wydaje, że Sousa się dzisiaj ewakuuje z Poznania. jakies przeslanki ku temu? Sousa nie startuje czasem w jakimś większym turnieju na dniach teraz ? jesli dobrze widze to bedzie gral w przyszlym tyg. u siebie w Guimares na hardzie, ciekawe ze nie wybrał Tampere skoro tam mial do obrony finał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Dam sobię ręce uciąć, ze w tych wszystkich challengerach i itfach zawodnicy codziennie sprawdzają ofertę buków i grają mocno na siebie/przeciwko sobie. W dupie mają rankingi i kase za turnieje skoro za uwalenie meczu w 1,2 rundzie można zarobić więcej niż za wygranie całego turnieju. Dlatego jak Souza gra zaraz u siebie turniej na hardzie to jest duża szansa, że dzisiaj popłynie w Poznaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana  liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana  liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde tez mi sie zdaje ze wieksze szanse ma Dasco Jezyk wcozraj gral okropny tenis..ale jak to sie mowi mecz meczowi nie rowny i zalezy duzo od dyspozycji dnia....mi to sie zdaje ze jezyk byl za pewny wygranej pomyslal sobie przeciez nie dawno jeblem go 3-1 to teraz bedzie z gorki....a dasco to wyzsza polka i moze dzis byc roznie moze Jezyk bedzie bardziej skoncentrowany ten mecz ogolnei bym odpuscil jedyne co mi sie nasuwa to 3 sety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
JJ sie raczej wznosi, dasco raczej juz upada, Wimbledon mu wszysdl jak malo ktory turniej, licze ze mlody gniewny JJ pocisnie hiszpana  liczyć możesz ale argumentów to za bardzo niema. Wimbledon wyszedl jednemu i drugiemu z ta roznica ze JJ wyczyścila sie drabinka,a FV prawie rudego wyrzucil bo ciupal jak stary wyjadacz. Reasumując jesli tylko Verdasco nie oleje to chyba Domachowscy niemają sie co łudzić na następną runde potrafił też jak mega cipa przegrać gładko z berlokiem, bardziej jurek ma argumenty niz dasco, jesli mialbym sie doszukiwac, ale te wczorajsze męki z haase, 50/50 mecz, nie ruszam jest mase innych do zagrania. ew over wydaje sie dobrym rozwiazaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica. Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica. Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać  No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica. Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać  No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju  nie ma transmisji
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no tak ,ale gdyby tak wypominać każdemu wpadki to doszlibyśmy do Novikova czy Basica. Mecz pół na pół , jednak to jest mąka ,wiec gdzie Fernando ma lepiej zagrać  No dlatego też ja odpuszczam, na spokoju  nie ma transmisji faktycznie, ale kanał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco  nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco  nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco no to co proponujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
dla mnei dzis procz rannych fogniniego i tsurenko to drugi kuponiak Haas + Monaco  nie zdziwię jak Tsurenko przegra, podobnie Monaco no to co proponujesz? wyjazd na wode i odpoczynek  jesli mialbym cos gra to cos bym wybrał z: Greul, Janowicz, Olaru/Solovyeva, Svitolina, Zelenay/Siljestrom, Klahn
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
dbrze mowic o wyjezdzie nad wode przy czwartku jak sie pracuje hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nie zdziwię jak przegra Monaco A ja się zdziwię. Ciekawe kto z nas się będzie dziwił. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Monaco po 2:0 , prędzej mi fiut na czole urośnie niz on przegra dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2013
Posty: 209 |
Kursy na Dasco mocno w dół.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
Szkoda tylko, że fatalny dach tam mają i gówno widać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|