|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Inspirator: [qb]Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty ! czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty. pozdr[/qb] taaa..ale nie w przypadku ekarty, ktora jest przezroczysta i takowy kod przesylaja osobno w kopercie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hejka dziękuje wszystkim:) Cała operacja zakońćzyła się sukcesem i trwała okolo 2 minut;) Kasa jest na koncie:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 186 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb] kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro. pozdrawiam przykro mi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase?? I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com [ playit.com] ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok... Pozdrawiam...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam po raz pierwszy.
Nie wydaje sie wam, ze betandwin pomylil sie co do meczu Philippoussis z Schalken? Na wszystkich livescore jest podana informacja, ze Filipek wygral 2-1 (4-6, 7-6, 7-5), natomiast oni potraktowali to jako wygrana Schalkena :rolleyes:
Gram tam dopiero od kilku dni i mam pytanie, czy takie cuda zdarzaja sie czesto?
pozdrawiam opa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43 |
Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał polxx: [qb]przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?[/qb] a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]Witam... Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase?? I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com [ playit.com] ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok... Pozdrawiam...[/qb] masz priv pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
[/qb][/QUOTE]a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?[/QB][/QUOTE]
konto zalozylem wczoraj:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał polxx:
konto zalozylem wczoraj:) z jakiegos specjalnego linka czy tez zwyklego banera ktorych to pelno na roznych stronach traktujacych o bukmacherce? przy okazji pytanie do zorientowanych: w jaki sposob wyplacic z baw kase na moneybookers (depozyt dokonany ta sama droga)? czy trzeba z poziomu konta mb wziasc opcje "request money" , czy moze wyplata na mb w ogole nie jest mozliwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
z zadnego linka, wszedlem na ich stronie "manualnie" i sie zarejestrowalem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał tom1ak: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb] kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro. pozdrawiam przykro mi[/qb] primo: ja mialem limit na wygraną 5 ojro secundo: Knowle baaardzo sie meczyl i malo brakowalo zebym trafil Labadze po kursie 3.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji. 1.Czy B&W bedzie robil problem? 2. Czy przy wyplacie na Netellera tez o to pytają (jeszcze w nim nie zalozylem konta wiec nie moge sprawdzic) Z gory dzieki za szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji. 1.Czy B&W bedzie robil problem? [/qb] Napisz do nich maila ze zapomniales odpowiedzi na pytanie i napisz im swoje :Imie i nazwisko,Adres zamieszkania,Data urodzenia,adress email. Wtedy przyslą ci odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 14 |
Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kino: [qb]Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?[/qb] hmm nie musisz nikogo prosic..po prostu wplac kaske a zaraz stan konta automatycznie sie dopisze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!
Wyskakuje komunikat: Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.
CO ROBIC? HELP!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!
Wyskakuje komunikat: Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.
CO ROBIC? HELP![/qb] Hmmm, moze skontaktuj sie z nią...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|