Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#59442 19/05/2004 15:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Inspirator:
[qb]Ten kod o ktory pytasz to są 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty !
czyli jesli masz nr : 4080 xxxx xxxx xxxx 189 - to ten kod CV to 189 - jest on na odwrocie karty.
pozdr[/qb]
taaa..ale nie w przypadku ekarty, ktora jest przezroczysta i takowy kod przesylaja osobno w kopercie...

Bonus: Unibet
#59443 19/05/2004 18:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hejka dziękuje wszystkim:)
Cała operacja zakońćzyła się sukcesem i trwała okolo 2 minut;) Kasa jest na koncie:)
pozdrawiam

#59444 19/05/2004 22:07
Dołączył: May 2003
Posty: 186
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 186
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb]
kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro.
pozdrawiam przykro mi

#59445 19/05/2004 22:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?

#59446 19/05/2004 23:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase??
I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com [playit.com] ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok...
Pozdrawiam...

#59447 19/05/2004 23:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam po raz pierwszy.

Nie wydaje sie wam, ze betandwin pomylil sie co do meczu Philippoussis z Schalken? Na wszystkich livescore jest podana informacja, ze Filipek wygral 2-1 (4-6, 7-6, 7-5), natomiast oni potraktowali to jako wygrana Schalkena :rolleyes:

Gram tam dopiero od kilku dni i mam pytanie, czy takie cuda zdarzaja sie czesto?

pozdrawiam
opa

#59448 20/05/2004 00:42
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.

#59449 20/05/2004 01:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał polxx:
[qb]przelalem do b&w 30E z moneybookers i od razu w tym samym momencie na koncie pojawilo sie 60E...tez tak mieliscie? nie musze chyba nic do nich pisac juz?[/qb]
a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?

#59450 20/05/2004 02:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 40
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Witam...
Mam pytnaie, do podobnych jak ja "banitow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ktorym baw zalozylo blokade na konto... Dostalem juz maila, ze moje konto zostalo zablokowane przez Dzial Bezpiecznstwa i nie moze byc otwarte ponownie, wyslalem wszystkie dane potrzebne do wyplaty, za co mi podziekowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kazali czekac... na razie kasa jest caly czas na koncie, przypuszczam wiec, ze nie zrobili mi jeszcze wyplaty...trwa to juz czwarty dzien... Czy ktos z Was mial tez taka sytuacje i po jakim czasie otrzymaliscie kase??
I drugie: czy ktos z zablokowanych probowal pozniej grac w www.playit.com [playit.com] ? Mam tam konto i niby wszystko wyglada normalnie (ale jeszcze nie wplacalem do nich kasy), tylko nie wiem, czy jak wplace i bede chcial obstawic zaklad, to mi nie krzykna, ze tez mam blok...
Pozdrawiam...[/qb]
masz priv

pozdrawiam

#59451 20/05/2004 02:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
[/qb][/QUOTE]a konto kiedy otworzyles?zapewne jak jeszcze w warunkach bylo po staremu 30eu a wplate dokonales dopiero teraz?[/QB][/QUOTE]

konto zalozylem wczoraj:)

#59452 20/05/2004 05:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał polxx:

konto zalozylem wczoraj:)
z jakiegos specjalnego linka czy tez zwyklego banera ktorych to pelno na roznych stronach traktujacych o bukmacherce?

przy okazji pytanie do zorientowanych: w jaki sposob wyplacic z baw kase na moneybookers (depozyt dokonany ta sama droga)? czy trzeba z poziomu konta mb wziasc opcje "request money" , czy moze wyplata na mb w ogole nie jest mozliwa?

#59453 20/05/2004 06:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
z zadnego linka, wszedlem na ich stronie "manualnie" i sie zarejestrowalem:)

#59454 20/05/2004 13:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał tom1ak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]...no i Knowle wygral, stracilem 30$, a B&W milczy...[/qb]
kazdy kto chcial zagrac knowla mial ograniczenie ze moze wygrac 10 euro na tym zakladzie ale gdybys zagral szybciej a nie gdy wszegdzie to wycofywali bys zagral i za 100euro.
pozdrawiam przykro mi[/qb]
primo: ja mialem limit na wygraną 5 ojro
secundo: Knowle baaardzo sie meczyl i malo brakowalo zebym trafil Labadze po kursie 3.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59455 20/05/2004 13:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji.
1.Czy B&W bedzie robil problem?
2. Czy przy wyplacie na Netellera tez o to pytają (jeszcze w nim nie zalozylem konta wiec nie moge sprawdzic)
Z gory dzieki za szybka odpowiedz

#59456 20/05/2004 13:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Wyplacajac kaske na konto bankowe musze podac odpowiedz na pytanie osobiste, ale ja zapomnialem co tam wpisywalem przy rejestracji.
1.Czy B&W bedzie robil problem?
[/qb]
Napisz do nich maila ze zapomniales odpowiedzi na pytanie i napisz im swoje :Imie i nazwisko,Adres zamieszkania,Data urodzenia,adress email.
Wtedy przyslą ci odpowiedz

#59457 20/05/2004 15:50
Dołączył: May 2004
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane
a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?

#59458 20/05/2004 17:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kino:
[qb]Jak to jest z tym proszeniem obonus, zarejestrowalem sie jakis czas temu(z miesiac) i teraz chce wplacic 40? to czy mam szanse ze cos dostane
a jesli mialbym kogos prosic to kogo i w ktorym momencie?[/qb]
hmm nie musisz nikogo prosic..po prostu wplac kaske a zaraz stan konta automatycznie sie dopisze....

#59459 21/05/2004 21:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#59460 21/05/2004 22:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!

Wyskakuje komunikat:
Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

CO ROBIC? HELP!

#59461 21/05/2004 23:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Chce dokonać wplaty do B&W ekarta MBANKU. Nie moge!

Wyskakuje komunikat:
Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

CO ROBIC? HELP![/qb]
Hmmm, moze skontaktuj sie z nią...

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1