Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#594578 03/06/2006 06:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
American League

1:20 PM ET
LA Angels (24-30, 12-16 away)
Cleveland (27-27, 16-12 home)
LAA: Escobar(5-5, 3.96 ERA)
CLE: Lee(3-5, 5.46 ERA)

4:05 PM ET
Minnesota (25-29, 9-20 away)
Oakland (25-30, 13-15 home)
MIN: Radke(4-6, 7.01 ERA)
OAK: Haren(4-5, 4.04 ERA)

4:35 PM ET
NY Yankees (32-21, 16-12 away)
Baltimore (25-30, 16-14 home)
NYY: Johnson(7-4, 5.37 ERA)
BAL: Loewen(0-0, 9.64 ERA)

7:05 PM ET
Texas (29-25, 14-9 away)
White Sox (33-21, 19-7 home)
TEX: Padilla(5-3, 4.57 ERA)
CHW: Vazquez(6-3, 3.86 ERA)

7:05 PM ET
Boston (32-20, 16-12 away)
Detroit (36-19, 16-12 home)
BOS: Wakefield(4-6, 4.07 ERA)
DET: Bonderman(5-4, 4.61 ERA)

7:15 PM ET
Toronto (30-23, 11-12 away)
Tampa Bay (22-33, 12-12 home)
TOR: Halladay(6-1, 2.88 ERA)
TAM: Hendrickson(3-5, 3.98 ERA)

10:05 PM ET
Kansas City (13-39, 5-24 away)
Seattle (24-32, 15-15 home)
KAN: Etherton(1-0, 1.80 ERA)
SEA: Pineiro(4-5, 5.13 ERA)


National League

1:00 PM ET Game 1
Arizona (31-22, 14-13 away)
Atlanta (28-26, 13-9 home)
ARI: Enrique Gonzalez (0-0, 1.50 ERA)
ATL: John Smoltz (4-2, 3.58 ERA)


1:20 PM ET Game 1
San Francisco (27-26, 13-13 away)
NY Mets (32-20, 18-9 home)
SFO: Wright(5-4, 4.43 ERA)
NYM: Hernandez(3-4, 6.04 ERA)

Game 2 rozpoczęcie 30 min po skończeniu pierwszego meczu
San Francisco (27-26, 13-13 away)
NY Mets (32-20, 18-9 home)
SFO: Matt Cain (3-5, 5.07 ERA)
NYM: Tom Glavine (8-2, 2.59 ERA)

Start pitchers w tych meczach mogą sie zmienić.


4:05 PM ET
Philadelphia (28-26, 12-10 away)
LA Dodgers (31-24, 17-11 home)
PHI: Brito(0-0, 0.00 ERA)
LAD: Penny(5-1, 2.87 ERA)

4:05 PM ET
Cubs (21-32, 9-18 away)
St. Louis (34-20, 20-9 home)
CHC: Rusch(1-5, 7.05 ERA)
STL: Mulder(5-3, 4.52 ERA)

7:05 PM ET
Washington (23-32, 13-19 away)
Milwaukee (26-29, 17-10 home)
WAS: O'Connor(2-3, 3.00 ERA)
MIL: Davis(3-4, 5.59 ERA)

7:05 PM ET Game 2
Arizona (31-22, 14-13 away)
Atlanta (28-26, 13-9 home)
ARI: Vargas(5-2, 5.44 ERA)
ATL: Thomson(2-4, 3.75 ERA)

7:05 PM ET
Cincinnati (30-24, 15-13 away)
Houston (27-28, 18-10 home)
CIN: Arroyo(6-2, 2.58 ERA)
HOU: Nieve(1-3, 5.36 ERA)

7:05 PM ET
San Diego (29-25, 14-9 away)
Pittsburgh (20-35, 16-13 home)
SDG: Thompson(2-1, 3.50 ERA)
PIT: Duke(3-6, 4.27 ERA)

8:05 PM ET
Florida (18-34, 9-17 away)
Colorado (27-27, 13-11 home)
FLA: Nolasco(3-2, 3.94 ERA)
COL: Kim(3-2, 4.17 ERA)

Bonus: Unibet
#594579 03/06/2006 06:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Wczoraj na 13 rozegranych meczy, gospodarze wygrali tylko w jednym (Seattle). Dziś meczy 17 ( podwójne gry na stadionach Mets-ów i Atlanty) i gospodarze, w tym Chicago WS, St.Louis, Detroit, LA Dodgers i Colorado powinni wypaść lepiej.

#594580 03/06/2006 06:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Starterzy w meczach SFO-NYM (za mlb.com):

Giants - Mets Game 1: Cain (3-5) - Hernandez (3-4)
Giants - Mets Game 2: Wright (5-4) - Glavine (8-2)

#594581 03/06/2006 06:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony.

#594582 03/06/2006 07:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony.

Rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#594583 03/06/2006 07:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony.

Mi też w SB wisi jeszcze jako PENDING ...

#594584 03/06/2006 07:45
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
Jak dajecie wygrają dziś CWS bo juz dziś na nich wszystko stawiam ale sie wacham WIE ktoś czego wczoraj przegrali po 3 porażkach może mają kontuzje albo co??

#594585 03/06/2006 07:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Jak dajecie wygrają dziś CWS bo juz dziś na nich wszystko stawiam ale sie wacham WIE ktoś czego wczoraj przegrali po 3 porażkach może mają kontuzje albo co??

Lenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Thome jest DTD
Serie porazek zwyciestw danej druzyny to juz jest urok MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trzeba byc cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


W Sportingbet tez rozlicza, bo zagrali 6iningow czyli ponad polowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#594586 03/06/2006 08:01
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
Swietnie tyle że ja już wtopiłem na prograsji na nich 420 z ł i mam nadieje że dziś wygrają

#594587 03/06/2006 08:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dlatego mowie, trzeba by cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#594588 03/06/2006 08:04
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
moja cirpliwośćo topnieje szybciej niż kasa bo to już końcówka i nic niemam a kursy maleja muszę zwiększac stawki na SOX żeby wyjść na plus

#594589 03/06/2006 08:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Strasznie długo to trwa i umnie - sami nie znają swojego regulaminu i chcą coś wykombinować czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

[email]Tom@szM@r[/email] nie jesteś sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w tym biznesie trzeba mieć okropnie silne nerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - których ja notabene nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#594590 03/06/2006 08:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Wczoraj piękny początek weekendu nie ma co
Arizona-Atlanta
zwrot
Minnesota-Oakland
2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1j
Texas-Chi. White Sox
4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
Florida-Colorado
4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Chi. Cubs-St. Louis
5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j

Może wieczorem coś jeszcze zagram narazie poszły następne kroki w progresji:
CHW 1.58/5j
COL 1.65/3j
STL 1.43/9j
---
Bilans typów MLB 118W-85L-5R +39,64j

#594591 03/06/2006 08:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
moja cirpliwośćo topnieje szybciej niż kasa bo to już końcówka i nic niemam a kursy maleja muszę zwiększac stawki na SOX żeby wyjść na plus

na tym polega progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@Krzysiekow ja tez nie mam nic rozliczonego(oprcz zwrotu na ATL), weekend spia dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#594592 03/06/2006 09:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
słuchajcie, co się dzieje w MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Określenie, ze ostatnimi czasy jestem w totalnym szoku, jest najdelikatniejszym stwierdzeniem. Niedawno miałem jakiś tydzień, podczas którego straciłem duuużo /jak dla mnie/ pieniędzy. OD paru dni daje sobie luz z graniem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />, ale oczywiście typuje sobie mecze "na papierze". I co się dzieje?? dosłownie ZERO!! Trafiam w porywach po 2/6 typów. Moje suuuuuuuper pewniaki nie wchodzą. Szczerze mówiąc, to gdybym grał przeciw tym druzynom, których zwycięstwa byłem ostatnio pewien, to teraz siedziałbym pod wielkim parasolem chroniącym mnie przed blaskiem Słońca w jakimś egzotycznym kraju! I szczerze mówiać bardzo mnie kusi, aby tego spróbować.. ALe tak cholernie ciężko postawić cokolwiek wbrew własnej woli. Dziś SOxi przecież muszą wygrać... A ja postawie przeciw sobie na Texas -> soxi oczywiście wtedy wygrają, a ja będę się stukał w głowe, jak mogłem coś tak durnego zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Moje zdumienie z tego co się ostatnio dzieje nie bierze się z nikąd. Dosłownie nic nie trafiam!!! czesto moja trafność typów to 0/4 lub 1/5. Toż to więcej bym trafiał wybierajac zwycięzców rzucając monetą a nie siedząc jak głupek pół dnia przed kompem. I nie moge zrozumieć jak mogę tak "dawać ciała" ,skoro wcześniej przez 3-4 tygodnie dosłownie masakrowałem! Trafiałem po 4/5 ,3/3 a jak na 5 meczy trafiałem 3 to cały dzień miałem doła! I jeszcze pamietam jedną noc. Coś mnie walnęło, i zagrałem dużo grubiej niż mogłem sobie na to pozwolić. to było 6 singli - wszystkie z handi. i... Wszystkie 6 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Cały dzień wtedy nie mogłem dojść do siebie... Siedziałem w robocie i autentycznie się trząsłem a serducho waliło mi jak oszalałe. Więc jak to możliwe, zeby teraz nagle była aż taka mizeria! Trafiałem fuuuuull, a teraz dosłownie ZERO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kurcze, nie zmieniłem sposobu analizy. Wszystko robie niby tak samo, więc co się dzieje? Moze być 1-2 dni gorsze. Ot czysta matematyka. Ale 1-2 tygodnie totalnej kichy to już chyba jest coś nie halo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Sorka za te wynurzenia troche ni z gruchy ni z pietruchy. Nie mają raczej wiele wspólnego z analizą dzisiejszch meczy , no ale z moją ostatnią skutecznością lepiej abym nie podawał swoich propozycji publicznie, bo to aż wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Musiałem wyrzucić troszke z siebie tą frustracje, a nie chciałem zakładać nowego tematu pod tytułem "mam żal". po prostu juz nie wytrzymałem i musiałem to wszystko z siebie "wyrzucić".

PS. Oby wkrótce wszystko wróciło do normy.

zobaczymy jak to będzie, ale dziś sobie zagram właśnie coś na tej zasadzie o której wczęsniej pisałem ,czyli... przeciw sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od razu po meczu Naszych z Kolumbią jak zobaczyłem ,ze kurs na Chorwatów w kolejnym meczu z Biało-czerwonymi wynosi 2,3 to aż byłem gotów postawić całą chate na to spotkanie! a w związku z tym zagram inaczyj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mój typ "przeciw rozsądkowi" to POLSKA @2,20 (remis nie ma zakładu) Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no i zobaczymy jak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Walczcie Polacy, cały czas w Was wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

PS.2. Ale pojechałem nie na temat...

#594593 03/06/2006 10:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rockeman bez urazy nie traktuj tego jak atak na siebie, ale ty w szoku jestes mniej wiecej raz w tygodniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To, ze masz dni 0/4 to jest naturalne, wazne zeby koncowy efekt byl na plus, ja tez mam takie noce i nie becze z tego powodu, taki jest sport, tez sie wkurzam po frajerskich przegranych, ale nie lapie dola, tylko ciagne to dalej, bo wiem, ze w koncu wejdzie i bede na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W tym sezonie zakonczylem kazda progresje(na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), ale widze, ze co niektorzy by tu chcieli sie rano budzic i sie cieszyc, ze wszytko weszlo, i tak codzienie, tak sie nie da, trzeba byc cierpliwym a nie szlochac po 3 nie trafioncyh typach(nie mowie tu teraz o tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Jak macie co rano marudzic to po prostu nie grajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam i zycze udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#594594 03/06/2006 10:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
o raju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

lupus- nie chodzi o gorszy dzien, czy nawet o słabsze 2-3 dni z rzędu. Słabszed ni to jest wiadomka! i nie rwe sobie włosów z głowy gdy nocke mam na minusie. Sęk w tym, ze coś jest na rzeczy, skoro jakies 2 tygodnie z rzędu non toper jestem na minusie, często dużym, podczas gdy wcześniej taka kasiora leciała, ze aż miło. I też jestem w tym sezonie MLB ładnie do przodu. Po prostu frustruje mnie ta anomalia, ze tygdoniamia wszystko Pięknie, a póxniej aż tak długa seria wtop. Bo gdyby raz sie wygrywało a raz przegrywało no to to jest normalka. ale w tak długich seriach sukcesów/porażek musi być coś wiecej niż tylko szczęście/pech. I nie moge znaleźć odpowiedzi co jest "problemem". No nieważne, moze niepotrzebnie to wszystko w ogóle napisałem. bo wszystko zmierza w kierunku kolejnej zupełnie bezsensownej dyskusji, na którą niespejcalnie mam ochote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#594595 03/06/2006 10:59
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Nie zgodze sie z tym bo wtopy sa moze od 5 dni a wczesniej caly miesiac MAJ to wszystko wchodzilo i CWS i STL i DET na progresje a druzyny na przelamanie takze wchodzily jak sie zagralo w odpowiednim momencie stosujac odpowiednie kryteria!!!

#594596 03/06/2006 11:00
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
aha nie doczytalem do konca i dalem komenta, tez fakt miales dobra serie taka jak ja:):):) heh

#594597 03/06/2006 11:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Słabszed ni to jest wiadomka! i nie rwe sobie włosów z głowy gdy nocke mam na minusie.

Ni zebym sie czepial, ale w poprzednim poscie napisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jak na 5 meczy trafiałem 3 to cały dzień miałem doła! Cały dzień wtedy nie mogłem dojść do siebie... Siedziałem w robocie i autentycznie się trząsłem a serducho waliło mi jak oszalałe


Jak sam napisales twoje pewki zawodza, moje tez, innych tez, czasu nie cofniesz, jest wtopa to trzeba to zaakceptowac a nie lamentowac, bo to i tak niczego nie zmienisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wybacz, ze sie dzis doczepilem, ale takie posty jak twoj porzedni widuje raz w tyg tez na qc, ze "co to sie dzieje", "toz to parodia", mnie draznia( i nie jest to tylko moje zdanie, ale innnych grajacych tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak tak dalej pojdzie za 2 lata bedziesz znewricowanym czlowiekem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Zamiast biadolic rob wszytko aby to odorbic, cierpliwosc jest cnota tongue

PS Ciesze sie, ze obylo sie bez pukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1