|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
American League
1:20 PM ET LA Angels (24-30, 12-16 away) Cleveland (27-27, 16-12 home) LAA: Escobar(5-5, 3.96 ERA) CLE: Lee(3-5, 5.46 ERA)
4:05 PM ET Minnesota (25-29, 9-20 away) Oakland (25-30, 13-15 home) MIN: Radke(4-6, 7.01 ERA) OAK: Haren(4-5, 4.04 ERA)
4:35 PM ET NY Yankees (32-21, 16-12 away) Baltimore (25-30, 16-14 home) NYY: Johnson(7-4, 5.37 ERA) BAL: Loewen(0-0, 9.64 ERA)
7:05 PM ET Texas (29-25, 14-9 away) White Sox (33-21, 19-7 home) TEX: Padilla(5-3, 4.57 ERA) CHW: Vazquez(6-3, 3.86 ERA)
7:05 PM ET Boston (32-20, 16-12 away) Detroit (36-19, 16-12 home) BOS: Wakefield(4-6, 4.07 ERA) DET: Bonderman(5-4, 4.61 ERA)
7:15 PM ET Toronto (30-23, 11-12 away) Tampa Bay (22-33, 12-12 home) TOR: Halladay(6-1, 2.88 ERA) TAM: Hendrickson(3-5, 3.98 ERA)
10:05 PM ET Kansas City (13-39, 5-24 away) Seattle (24-32, 15-15 home) KAN: Etherton(1-0, 1.80 ERA) SEA: Pineiro(4-5, 5.13 ERA)
National League
1:00 PM ET Game 1 Arizona (31-22, 14-13 away) Atlanta (28-26, 13-9 home) ARI: Enrique Gonzalez (0-0, 1.50 ERA) ATL: John Smoltz (4-2, 3.58 ERA)
1:20 PM ET Game 1 San Francisco (27-26, 13-13 away) NY Mets (32-20, 18-9 home) SFO: Wright(5-4, 4.43 ERA) NYM: Hernandez(3-4, 6.04 ERA)
Game 2 rozpoczęcie 30 min po skończeniu pierwszego meczu San Francisco (27-26, 13-13 away) NY Mets (32-20, 18-9 home) SFO: Matt Cain (3-5, 5.07 ERA) NYM: Tom Glavine (8-2, 2.59 ERA)
Start pitchers w tych meczach mogą sie zmienić.
4:05 PM ET Philadelphia (28-26, 12-10 away) LA Dodgers (31-24, 17-11 home) PHI: Brito(0-0, 0.00 ERA) LAD: Penny(5-1, 2.87 ERA)
4:05 PM ET Cubs (21-32, 9-18 away) St. Louis (34-20, 20-9 home) CHC: Rusch(1-5, 7.05 ERA) STL: Mulder(5-3, 4.52 ERA)
7:05 PM ET Washington (23-32, 13-19 away) Milwaukee (26-29, 17-10 home) WAS: O'Connor(2-3, 3.00 ERA) MIL: Davis(3-4, 5.59 ERA)
7:05 PM ET Game 2 Arizona (31-22, 14-13 away) Atlanta (28-26, 13-9 home) ARI: Vargas(5-2, 5.44 ERA) ATL: Thomson(2-4, 3.75 ERA)
7:05 PM ET Cincinnati (30-24, 15-13 away) Houston (27-28, 18-10 home) CIN: Arroyo(6-2, 2.58 ERA) HOU: Nieve(1-3, 5.36 ERA)
7:05 PM ET San Diego (29-25, 14-9 away) Pittsburgh (20-35, 16-13 home) SDG: Thompson(2-1, 3.50 ERA) PIT: Duke(3-6, 4.27 ERA)
8:05 PM ET Florida (18-34, 9-17 away) Colorado (27-27, 13-11 home) FLA: Nolasco(3-2, 3.94 ERA) COL: Kim(3-2, 4.17 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Wczoraj na 13 rozegranych meczy, gospodarze wygrali tylko w jednym (Seattle). Dziś meczy 17 ( podwójne gry na stadionach Mets-ów i Atlanty) i gospodarze, w tym Chicago WS, St.Louis, Detroit, LA Dodgers i Colorado powinni wypaść lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Starterzy w meczach SFO-NYM (za mlb.com):
Giants - Mets Game 1: Cain (3-5) - Hernandez (3-4) Giants - Mets Game 2: Wright (5-4) - Glavine (8-2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony. Rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Jak traktować mecz Pittsburgh - San Diego ??? Na mlb.com jest "Completed Early", w tabeli też jest uwzględniony. Tymczasem w GB wisi mi jako nie rozliczony. Mi też w SB wisi jeszcze jako PENDING ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
Jak dajecie wygrają dziś CWS bo juz dziś na nich wszystko stawiam ale sie wacham WIE ktoś czego wczoraj przegrali po 3 porażkach może mają kontuzje albo co??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak dajecie wygrają dziś CWS bo juz dziś na nich wszystko stawiam ale sie wacham WIE ktoś czego wczoraj przegrali po 3 porażkach może mają kontuzje albo co?? Lenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Thome jest DTD Serie porazek zwyciestw danej druzyny to juz jest urok MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzeba byc cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Sportingbet tez rozlicza, bo zagrali 6iningow czyli ponad polowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
Swietnie tyle że ja już wtopiłem na prograsji na nich 420 z ł i mam nadieje że dziś wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dlatego mowie, trzeba by cierpliwym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
moja cirpliwośćo topnieje szybciej niż kasa bo to już końcówka i nic niemam a kursy maleja muszę zwiększac stawki na SOX żeby wyjść na plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Strasznie długo to trwa i umnie - sami nie znają swojego regulaminu i chcą coś wykombinować czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[email]Tom@szM@r[/email] nie jesteś sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w tym biznesie trzeba mieć okropnie silne nerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> - których ja notabene nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Wczoraj piękny początek weekendu nie ma co Arizona-Atlanta zwrot Minnesota-Oakland 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1j Texas-Chi. White Sox 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j Florida-Colorado 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Chi. Cubs-St. Louis 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
Może wieczorem coś jeszcze zagram narazie poszły następne kroki w progresji: CHW 1.58/5j COL 1.65/3j STL 1.43/9j --- Bilans typów MLB 118W-85L-5R +39,64j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
moja cirpliwośćo topnieje szybciej niż kasa bo to już końcówka i nic niemam a kursy maleja muszę zwiększac stawki na SOX żeby wyjść na plus na tym polega progresja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> @Krzysiekow ja tez nie mam nic rozliczonego(oprcz zwrotu na ATL), weekend spia dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
słuchajcie, co się dzieje w MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Określenie, ze ostatnimi czasy jestem w totalnym szoku, jest najdelikatniejszym stwierdzeniem. Niedawno miałem jakiś tydzień, podczas którego straciłem duuużo /jak dla mnie/ pieniędzy. OD paru dni daje sobie luz z graniem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />, ale oczywiście typuje sobie mecze "na papierze". I co się dzieje?? dosłownie ZERO!! Trafiam w porywach po 2/6 typów. Moje suuuuuuuper pewniaki nie wchodzą. Szczerze mówiąc, to gdybym grał przeciw tym druzynom, których zwycięstwa byłem ostatnio pewien, to teraz siedziałbym pod wielkim parasolem chroniącym mnie przed blaskiem Słońca w jakimś egzotycznym kraju! I szczerze mówiać bardzo mnie kusi, aby tego spróbować.. ALe tak cholernie ciężko postawić cokolwiek wbrew własnej woli. Dziś SOxi przecież muszą wygrać... A ja postawie przeciw sobie na Texas -> soxi oczywiście wtedy wygrają, a ja będę się stukał w głowe, jak mogłem coś tak durnego zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Moje zdumienie z tego co się ostatnio dzieje nie bierze się z nikąd. Dosłownie nic nie trafiam!!! czesto moja trafność typów to 0/4 lub 1/5. Toż to więcej bym trafiał wybierajac zwycięzców rzucając monetą a nie siedząc jak głupek pół dnia przed kompem. I nie moge zrozumieć jak mogę tak "dawać ciała" ,skoro wcześniej przez 3-4 tygodnie dosłownie masakrowałem! Trafiałem po 4/5 ,3/3 a jak na 5 meczy trafiałem 3 to cały dzień miałem doła! I jeszcze pamietam jedną noc. Coś mnie walnęło, i zagrałem dużo grubiej niż mogłem sobie na to pozwolić. to było 6 singli - wszystkie z handi. i... Wszystkie 6 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Cały dzień wtedy nie mogłem dojść do siebie... Siedziałem w robocie i autentycznie się trząsłem a serducho waliło mi jak oszalałe. Więc jak to możliwe, zeby teraz nagle była aż taka mizeria! Trafiałem fuuuuull, a teraz dosłownie ZERO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kurcze, nie zmieniłem sposobu analizy. Wszystko robie niby tak samo, więc co się dzieje? Moze być 1-2 dni gorsze. Ot czysta matematyka. Ale 1-2 tygodnie totalnej kichy to już chyba jest coś nie halo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Sorka za te wynurzenia troche ni z gruchy ni z pietruchy. Nie mają raczej wiele wspólnego z analizą dzisiejszch meczy , no ale z moją ostatnią skutecznością lepiej abym nie podawał swoich propozycji publicznie, bo to aż wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Musiałem wyrzucić troszke z siebie tą frustracje, a nie chciałem zakładać nowego tematu pod tytułem "mam żal". po prostu juz nie wytrzymałem i musiałem to wszystko z siebie "wyrzucić".
PS. Oby wkrótce wszystko wróciło do normy.
zobaczymy jak to będzie, ale dziś sobie zagram właśnie coś na tej zasadzie o której wczęsniej pisałem ,czyli... przeciw sobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od razu po meczu Naszych z Kolumbią jak zobaczyłem ,ze kurs na Chorwatów w kolejnym meczu z Biało-czerwonymi wynosi 2,3 to aż byłem gotów postawić całą chate na to spotkanie! a w związku z tym zagram inaczyj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mój typ "przeciw rozsądkowi" to POLSKA @2,20 (remis nie ma zakładu) Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no i zobaczymy jak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Walczcie Polacy, cały czas w Was wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
PS.2. Ale pojechałem nie na temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rockeman bez urazy nie traktuj tego jak atak na siebie, ale ty w szoku jestes mniej wiecej raz w tygodniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To, ze masz dni 0/4 to jest naturalne, wazne zeby koncowy efekt byl na plus, ja tez mam takie noce i nie becze z tego powodu, taki jest sport, tez sie wkurzam po frajerskich przegranych, ale nie lapie dola, tylko ciagne to dalej, bo wiem, ze w koncu wejdzie i bede na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W tym sezonie zakonczylem kazda progresje(na szczescie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), ale widze, ze co niektorzy by tu chcieli sie rano budzic i sie cieszyc, ze wszytko weszlo, i tak codzienie, tak sie nie da, trzeba byc cierpliwym a nie szlochac po 3 nie trafioncyh typach(nie mowie tu teraz o tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Jak macie co rano marudzic to po prostu nie grajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i zycze udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
o raju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
lupus- nie chodzi o gorszy dzien, czy nawet o słabsze 2-3 dni z rzędu. Słabszed ni to jest wiadomka! i nie rwe sobie włosów z głowy gdy nocke mam na minusie. Sęk w tym, ze coś jest na rzeczy, skoro jakies 2 tygodnie z rzędu non toper jestem na minusie, często dużym, podczas gdy wcześniej taka kasiora leciała, ze aż miło. I też jestem w tym sezonie MLB ładnie do przodu. Po prostu frustruje mnie ta anomalia, ze tygdoniamia wszystko Pięknie, a póxniej aż tak długa seria wtop. Bo gdyby raz sie wygrywało a raz przegrywało no to to jest normalka. ale w tak długich seriach sukcesów/porażek musi być coś wiecej niż tylko szczęście/pech. I nie moge znaleźć odpowiedzi co jest "problemem". No nieważne, moze niepotrzebnie to wszystko w ogóle napisałem. bo wszystko zmierza w kierunku kolejnej zupełnie bezsensownej dyskusji, na którą niespejcalnie mam ochote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Nie zgodze sie z tym bo wtopy sa moze od 5 dni a wczesniej caly miesiac MAJ to wszystko wchodzilo i CWS i STL i DET na progresje a druzyny na przelamanie takze wchodzily jak sie zagralo w odpowiednim momencie stosujac odpowiednie kryteria!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
aha nie doczytalem do konca i dalem komenta, tez fakt miales dobra serie taka jak ja:):):) heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Słabszed ni to jest wiadomka! i nie rwe sobie włosów z głowy gdy nocke mam na minusie. Ni zebym sie czepial, ale w poprzednim poscie napisales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak na 5 meczy trafiałem 3 to cały dzień miałem doła! Cały dzień wtedy nie mogłem dojść do siebie... Siedziałem w robocie i autentycznie się trząsłem a serducho waliło mi jak oszalałeJak sam napisales twoje pewki zawodza, moje tez, innych tez, czasu nie cofniesz, jest wtopa to trzeba to zaakceptowac a nie lamentowac, bo to i tak niczego nie zmienisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wybacz, ze sie dzis doczepilem, ale takie posty jak twoj porzedni widuje raz w tyg tez na qc, ze "co to sie dzieje", "toz to parodia", mnie draznia( i nie jest to tylko moje zdanie, ale innnych grajacych tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak tak dalej pojdzie za 2 lata bedziesz znewricowanym czlowiekem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zamiast biadolic rob wszytko aby to odorbic, cierpliwosc jest cnota  PS Ciesze sie, ze obylo sie bez pukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|