|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43 |
Oryginalnie wysłał Maestro: [qb]Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.[/qb] Czy ja pierwszy wypłacam kasę z BAW na konto bankowe??? Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb] zaloz konto w Inteligo i wplac karta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11 |
Wczoraj zagralem miedzy innymi na kuponie mecz siatki Polska- Wenezuela. O ile dobrze pamietam to spotkanie skonczylo sie kilka minut po 20. Niestety teraz jest 12.17 a do BW wynik z tego meczu jeszcze nie dotarl i moj kupon jest z tego tytulu nie rozliczony. Nie moge jak narzie nic zagrac na dzisiaj. Nie ma co ukrywac sa zaj.... szybcy, tylko pozazdroscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb] zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb] O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Jaka najmnijsza stawka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Jesli ktos ma w planach zalozenie konta w Betandwin i skorzystanie z tej promocji 30 euro gratis zapraszam na GG: 1452180 lub na priva - chetnie pomoge, gram tam od dluzszego czasu wiec nie bedzie problemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb] W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Legol: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb] W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej[/qb] czasami (z regułu rzadko i nie wiem od czego to zależy) b&w oferuje typowy under/over 2.5 na live. Jednak zdecydowanie częściej jest to, jak napisał Legol ilość bramek np. Under 2, 2, 3, 4 or more.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Czy ktos juz wyplacal pieniadze? Dalej obowiazuje promocja ze przy wplacie dostaje sie 15 albo 30 Euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)[/qb] Jedno wyplate w miesiacu masz a friko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb] Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb] zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb] O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?[/qb] Ja tez mam BZWBK (darmowe konto "student" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Zaloz sobie netellera i po sprawie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41 |
o co chodzi z ta ich strona? tez tak macie? klikam np "pilka nozna" na najblizsze 24 godziny i wyswietla kilka jakis lewych lig pomimo ze jest duzo wiecej meczy...w tenisie nie ma zadnych kursow na roland garros mimo ze kilka godzin temu byly...teraz sa tylko dlugoterminowe na wimbledon i us.open....nie rozumiem zupelnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Maestro: [qb] Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,[/qb] I jak Maestro doszła kasa do Ciebie? Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43 |
Oryginalnie wysłał langak: QUOTE]I jak Maestro doszła kasa do Ciebie? Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/QB] Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę, ale w poniedziałek jeszcze chcieli scan dokunetu tożsamości(pomimo tego, że już im go wysłałem w niedzielę), poza tym to ta procedura pierwszej wypłaty jest "chora", po co im dowód tożsamości?, przecież nie mógłbym wypłacić kasy na konto kogoś innego. No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie. Ja równiez nigdy tyle nie czekałem na wypłacona kasę. Mam wrażenie, że BAW zależy tylko na tym aby klienci jak najszybciej przegrywali swoją kasę i nie żądali żadnej wypłaty(śmieszne limity + długi czas oczekiwania na wypłatę)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał Maestro: No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie. jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? jaki koszt minuty dzwoniac ze stacjonarnego? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Maestro: [qb]Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę[/qb] Do mnie tez dzisiaj, ale to troche przegięcie zeby tyle czekac. Na kase z CB czekam 1-2 dni, a tu ponad tydzień. :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka