Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#59462 21/05/2004 23:36
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
Quote
Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb]Ile dni trwa realizacja wypłaty z BAW?, konto w mBanku.[/qb]
Czy ja pierwszy wypłacam kasę z BAW na konto bankowe??? Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,

Bonus: Unibet
#59463 22/05/2004 00:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]

#59464 22/05/2004 16:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718

#59465 22/05/2004 16:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb]
zaloz konto w Inteligo i wplac karta

#59466 22/05/2004 16:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
Wczoraj zagralem miedzy innymi na kuponie mecz siatki Polska- Wenezuela. O ile dobrze pamietam to spotkanie skonczylo sie kilka minut po 20. Niestety teraz jest 12.17 a do BW wynik z tego meczu jeszcze nie dotarl i moj kupon jest z tego tytulu nie rozliczony. Nie moge jak narzie nic zagrac na dzisiaj.
Nie ma co ukrywac sa zaj.... szybcy, tylko pozazdroscic

#59467 22/05/2004 16:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb]
zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb]
O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?

#59468 22/05/2004 17:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Jaka najmnijsza stawka?

#59469 22/05/2004 23:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Jesli ktos ma w planach zalozenie konta w Betandwin i skorzystanie z tej promocji 30 euro gratis zapraszam na GG: 1452180 lub na priva - chetnie pomoge, gram tam od dluzszego czasu wiec nie bedzie problemu...

#59470 23/05/2004 04:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?

#59471 23/05/2004 12:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb]
W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej

#59472 23/05/2004 14:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]CZy w B&W korzystajac z zakladow LIVE mozna grac under lub over?[/qb]
W live nie under/over- za to masz przedzialy bramek ile uwazasz ze padnie w meczu np: 1-2, 3, 4 lub wiecej[/qb]
czasami (z regułu rzadko i nie wiem od czego to zależy) b&w oferuje typowy under/over 2.5 na live. Jednak zdecydowanie częściej jest to, jak napisał Legol ilość bramek np. Under 2, 2, 3, 4 or more.

#59473 23/05/2004 14:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jaka jest prowizja w B&W na wyplacie? Czy ktos juz wyplacal pieniadze? Dalej obowiazuje promocja ze przy wplacie dostaje sie 15 albo 30 Euro?

#59474 24/05/2004 00:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)

#59475 24/05/2004 00:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Widze ze nikt nie wyplacal jeszcze kasy:)[/qb]
Jedno wyplate w miesiacu masz a friko.

#59476 24/05/2004 00:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czy na forum jest jakas osoba ktora pomogla by mi wplacic pieniazki do betandwin? Prosilbym o kontakt na gg: 3834718[/qb]
zaloz konto w Inteligo i wplac karta[/qb]
O to chodzi ze mi konto w inteligo nie potrzebne. Mam juz dwa konta jedno w BZWBK a drugie w Lukas Banku, wiec trzecie mi jest nie potrzebne. Chcialbym wplacic jakims sposobem ktory pozwoli uniknac prowizji, czy wogole taki istnieje?[/qb]
Ja tez mam BZWBK (darmowe konto "student" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Zaloz sobie netellera i po sprawie...

#59477 24/05/2004 06:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 41
o co chodzi z ta ich strona? tez tak macie? klikam np "pilka nozna" na najblizsze 24 godziny i wyswietla kilka jakis lewych lig pomimo ze jest duzo wiecej meczy...w tenisie nie ma zadnych kursow na roland garros mimo ze kilka godzin temu byly...teraz sa tylko dlugoterminowe na wimbledon i us.open....nie rozumiem zupelnie

#59478 24/05/2004 19:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb] Czekam już od poniedziałku i nadal nic, czy to u nich normalne?,[/qb]
I jak Maestro doszła kasa do Ciebie?
Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#59479 24/05/2004 20:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 43
Quote
Oryginalnie wysłał langak:
QUOTE]I jak Maestro doszła kasa do Ciebie?
Zazwyczaj szła około 4-5 dni; ale ja wypłacałem w poprzednią niedzielę wieczorem i do dzis nie mam. Nigdy tyle dni nie czekałem na wypłatę od buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/QB]
Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę, ale w poniedziałek jeszcze chcieli scan dokunetu tożsamości(pomimo tego, że już im go wysłałem w niedzielę), poza tym to ta procedura pierwszej wypłaty jest "chora", po co im dowód tożsamości?, przecież nie mógłbym wypłacić kasy na konto kogoś innego. No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie. Ja równiez nigdy tyle nie czekałem na wypłacona kasę.
Mam wrażenie, że BAW zależy tylko na tym aby klienci jak najszybciej przegrywali swoją kasę i nie żądali żadnej wypłaty(śmieszne limity + długi czas oczekiwania na wypłatę)

#59480 24/05/2004 20:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał Maestro:
No i jeszcze moneybookers, bardzo ciekawe, że wpłacać to i można oowszem, ale wypłacać na MB to już nie.
jestes tego pewien czy wnioskujesz tak po braku tej opcji w "wyplatach" na stronie baw?? czy moze pytales sie supportu (na moje maile nie racza odpowiadac)? w moneybookers jest opcja "request money" wiec moze ta droga mozna sciagnac hajs z baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

wie ktos jak dodzwonic sie do baw na ten numer +350-79277 z komorki?? to jest nr telefonu w polsce czy zagramanica? jaki koszt minuty dzwoniac ze stacjonarnego? musze z****c tych idiotow bo na maile nie odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#59481 25/05/2004 05:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Maestro:
[qb]Dziś w końcu doszła, wypłatę też zrobiłem w ubiegłą niedzielę[/qb]
Do mnie tez dzisiaj, ale to troche przegięcie zeby tyle czekac. Na kase z CB czekam 1-2 dni, a tu ponad tydzień. :eek:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1