|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
www.betonbet.com [ betonbet.com] daje 10$ sign-up bonusu bez depozytu, podczas rejestracji trzeba tylko jako 'bonus code' wpisać '10$' tylko uwaga, jeśli ktoś zakłada u nich więcej niż 1 konto, ślą zawiadomienie do prokuratury! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
jaki jest wymagany obrót?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Kasa jest już na koncie support też sprawny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co ja tu przeglądam to jest giełda zakładów normalnych zakładów nie widze, zakładów akumulowanych też chyba nie da się robić :/ Chyba że ja nie umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
a jak sprawdza czy założyłęm u nich 2 czy 3 konta skoro będą na inne dane???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
a jak sprawdza czy założyłęm u nich 2 czy 3 konta skoro będą na inne dane??????????? Kolego jest coś takiego jak IP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Skąd ja mam wiedzieć czy ktoś zawarł ze mną zakład? Bo pieniędzy z konta mi nie odjeło jak wystawiłem swoje kursy. A mam na Lay zakłady na 8$ a na koncie obecnie 7.54 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu dopisali bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> No ale jeszcze paru takich jak James-1 i bedzie dupa z tą promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
takich to od razu powinno się banować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
wie ktos jak jest z tym obrotem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Wg mnie to powinnismy pograc najpierw trohe tym bonusem zanim sie wszyscy rzucą z pytaniami do supportu o obrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Rozmawialem z gostkiem z chatu on powiedzial 2 times czyli że trzeba bonus obrócić 2 razy! jak się spytałem czy jest jakiś minimalny kurs to on powiedział że musi być 20$ i można wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
To jest gielda zakladow, takze mozna i wystawiac swoje kursy jak i obstawiac mecze. Ja wlasnie obstawilem spotkanie z kursem @1.88.
Wystarczy wejsc w "Odds/Sportsbook mode" po lewej stronie nalezy wybrac wystawione juz przez kogos spokania i tylko obstawic.
Dzieki za info do promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Apeluje o bana dla uzytkownika james-1 za jego niezbyt inteligentne zachowanie tutaj, jak i w dziale Las Vegas.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Przepraszam za post pod postem, ale wlasnie zauwazylem, ze mozna takze obstawiac zaklady akumulowane, niektorym moze sie to przydac. Tak jak pisalem wyzej wchodzimy w Sportsbook mode a po lewej stronie przy wybieraniu dyscyplin mozna wejsc na Multibet. Tam mozna wybrac kilka zakladow na jeden kupon.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
chlopaki swpokojnie nawet się nie zarejestrowałem w betonbet  nie mam nawet zamiaru  tak serio to ja nie mam szczęścia w obstawianiu, jak obstawie to drużyna akurat przegra  ostatnio 300zł na betandwin przewaliłem ://///////////////////
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Czy tą kase mozna przetransferować na pokera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
gdzie jest do wpisania ten bonus code ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
po wpisaniu wszystkich dancyh klikasz dlej i wtedy ukazuje sie okienko do wpisania bonus code
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
w operze widocznie nie pojawia się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
czym sie rozni back od lay?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
w operze widocznie nie pojawia się sprubuj na IE lub Firefoxie
|
|
|
Link skopiowany do schowka