Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#594726 04/06/2006 00:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
www.betonbet.com [betonbet.com] daje 10$ sign-up bonusu bez depozytu, podczas rejestracji trzeba tylko jako 'bonus code' wpisać '10$'

tylko uwaga, jeśli ktoś zakłada u nich więcej niż 1 konto, ślą zawiadomienie do prokuratury! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#594727 04/06/2006 06:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
jaki jest wymagany obrót?

#594728 04/06/2006 06:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Kasa jest już na koncie support też sprawny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z tego co ja tu przeglądam to jest giełda zakładów normalnych zakładów nie widze, zakładów akumulowanych też chyba nie da się robić :/
Chyba że ja nie umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#594729 04/06/2006 06:55
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
a jak sprawdza czy założyłęm u nich 2 czy 3 konta skoro będą na inne dane???????????

#594730 04/06/2006 07:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
a jak sprawdza czy założyłęm u nich 2 czy 3 konta skoro będą na inne dane???????????

Kolego jest coś takiego jak IP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#594731 04/06/2006 07:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Skąd ja mam wiedzieć czy ktoś zawarł ze mną zakład? Bo pieniędzy z konta mi nie odjeło jak wystawiłem swoje kursy.
A mam na Lay zakłady na 8$ a na koncie obecnie 7.54 ?

#594732 04/06/2006 07:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu dopisali bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> No ale jeszcze paru takich jak James-1 i bedzie dupa z tą promocją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#594733 04/06/2006 07:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
takich to od razu powinno się banować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#594734 04/06/2006 07:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
wie ktos jak jest z tym obrotem?

#594735 04/06/2006 08:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Wg mnie to powinnismy pograc najpierw trohe tym bonusem zanim sie wszyscy rzucą z pytaniami do supportu o obrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#594736 04/06/2006 08:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Rozmawialem z gostkiem z chatu on powiedzial 2 times czyli że trzeba bonus obrócić 2 razy! jak się spytałem czy jest jakiś minimalny kurs to on powiedział że musi być 20$ i można wypłacić.

#594737 04/06/2006 08:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
To jest gielda zakladow, takze mozna i wystawiac swoje kursy jak i obstawiac mecze. Ja wlasnie obstawilem spotkanie z kursem @1.88.

Wystarczy wejsc w "Odds/Sportsbook mode" po lewej stronie nalezy wybrac wystawione juz przez kogos spokania i tylko obstawic.

Dzieki za info do promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Apeluje o bana dla uzytkownika james-1 za jego niezbyt inteligentne zachowanie tutaj, jak i w dziale Las Vegas.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#594738 04/06/2006 08:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Przepraszam za post pod postem, ale wlasnie zauwazylem, ze mozna takze obstawiac zaklady akumulowane, niektorym moze sie to przydac.
Tak jak pisalem wyzej wchodzimy w Sportsbook mode a po lewej stronie przy wybieraniu dyscyplin mozna wejsc na Multibet. Tam mozna wybrac kilka zakladow na jeden kupon.

Pozdrawiam.

#594739 04/06/2006 08:55
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
chlopaki swpokojnie nawet się nie zarejestrowałem w betonbet tongue nie mam nawet zamiaru tongue tak serio to ja nie mam szczęścia w obstawianiu, jak obstawie to drużyna akurat przegra tongue ostatnio 300zł na betandwin przewaliłem ://///////////////////

#594740 04/06/2006 09:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Czy tą kase mozna przetransferować na pokera?

#594741 04/06/2006 09:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
gdzie jest do wpisania ten bonus code ??

#594742 04/06/2006 09:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
po wpisaniu wszystkich dancyh klikasz dlej i wtedy ukazuje sie okienko do wpisania bonus code

#594743 04/06/2006 09:21
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
w operze widocznie nie pojawia się

#594744 04/06/2006 09:31
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
czym sie rozni back od lay?

#594745 04/06/2006 09:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
w operze widocznie nie pojawia się

sprubuj na IE lub Firefoxie

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1