Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#594746 04/06/2006 09:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Quote
www.betonbet.com [betonbet.com] daje 10$ sign-up bonusu bez depozytu, podczas rejestracji trzeba tylko jako 'bonus code' wpisać '10$'

tylko uwaga, jeśli ktoś zakłada u nich więcej niż 1 konto, ślą zawiadomienie do prokuratury! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja wziąłęm register i nie widze 'bonus code'. Gdzie to jest?

Bonus: Unibet
#594747 04/06/2006 09:40
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
w 2 kroku.

#594748 04/06/2006 09:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
A ja mam inne pytanie, gdzie mozna skasowac konto? Trzeba do nich napisac czy gdzies jest to w panelu bo nie moge znalezc...

#594749 04/06/2006 09:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Raczej musisz się do nich odezwać, na livechacie to powinieneś załatwić.

#594750 04/06/2006 09:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Jak tu obstawiać zakłady
[Linked Image] [imageshack.us]

Chce postawić na Hingis to co mam nacisnąć?? Prosze ow ytłumaczenie

#594751 04/06/2006 10:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
a co mam wpisac na ten bonus code ?? bo nie mam zadnego kodu:/

#594752 04/06/2006 10:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
sorki nie doczytalem juz mma..:)

#594753 04/06/2006 10:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
a to nie jest czasem powiazana firma z My Bet??

#594754 04/06/2006 10:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
zeby wyplacic trzeba ugrac 20 $ rozumiem ?

#594755 04/06/2006 11:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
mam te 10$ ale nie moge na nic postawic daje na pojedynczy zalkad i dalej nic..(

#594756 04/06/2006 16:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
Musisz wybrac dane mecze , nastepnie dodac je do favourites ( to ta ikonka wózka sklepowego), gdy to zrobisz z kazdym wydarzeniem ktore chcesz wybrac do multi betsów przechodzisz do Favorites (tam gdzie sa dyscypliny sportowe w kolumnie po lewej) --> Bet multi i wybierasz sobie mecze ktore dodales do favourites i stawka i gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#594757 04/06/2006 19:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.

2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ?

#594758 04/06/2006 20:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.

2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ?

Ad. 1 - nieaktualne

Ad. 2 - nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#594759 04/06/2006 20:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
Quote
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.

2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ?

Ad. 1 - nieaktualne

Ad. 2 - nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rozmawiałem z gościem na Live chacie i powiedział, że aby wypłacić kase na MB trzeba dokonac najpierw depozytu tą drogą (może być nawet 1$), wypłata traw 24h

PS: co do obrotu bonusem wynosi on 10razy ale np gdy za pierwszym razem wygrasz i masz np na koncie 20$ to to co wygrałeś możesz bez wykonania obrotu wypłacić nie tracąc bonusa
pozdrawiam

#594760 04/06/2006 20:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje??

#594761 04/06/2006 20:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje??
dokładnie już jest po promocji (info z live chata)

#594762 04/06/2006 20:39
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje??
Federer odezwij sie na gg mam prośbe..... 7995932

#594763 05/06/2006 09:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
Witam.
Panowie, czy mogę zrobić transfer tych 10$ na pokera.
Może Szewczenko mi pomoże?

#594764 05/06/2006 09:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zainstaluj sobie pokera, zaloguj się, wejdź w zakładkę account i w polu transfer money lub deposit money (nie pamiętam już dokładnie) wpisz kwotę jaką chcesz przelać i stanie się to automatycznie.

#594765 05/06/2006 12:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
dziwnie tu jest.

postawiłem w nocy bonusa na wygrana clevelend z LA w MLB.

zakończylo sieto sromotną porażka (2:14) a oni rozliczyli mi zakładj jako wygrany.

hm.... czerwcowa promocja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,058 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1