|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
www.betonbet.com [ betonbet.com] daje 10$ sign-up bonusu bez depozytu, podczas rejestracji trzeba tylko jako 'bonus code' wpisać '10$' tylko uwaga, jeśli ktoś zakłada u nich więcej niż 1 konto, ślą zawiadomienie do prokuratury! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja wziąłęm register i nie widze 'bonus code'. Gdzie to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3 |
A ja mam inne pytanie, gdzie mozna skasowac konto? Trzeba do nich napisac czy gdzies jest to w panelu bo nie moge znalezc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Raczej musisz się do nich odezwać, na livechacie to powinieneś załatwić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Jak tu obstawiać zakłady [Linked Image] [ imageshack.us] Chce postawić na Hingis to co mam nacisnąć?? Prosze ow ytłumaczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
a co mam wpisac na ten bonus code ?? bo nie mam zadnego kodu:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
sorki nie doczytalem juz mma..:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
a to nie jest czasem powiazana firma z My Bet??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
zeby wyplacic trzeba ugrac 20 $ rozumiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
mam te 10$ ale nie moge na nic postawic daje na pojedynczy zalkad i dalej nic..(
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
Musisz wybrac dane mecze , nastepnie dodac je do favourites ( to ta ikonka wózka sklepowego), gdy to zrobisz z kazdym wydarzeniem ktore chcesz wybrac do multi betsów przechodzisz do Favorites (tam gdzie sa dyscypliny sportowe w kolumnie po lewej) --> Bet multi i wybierasz sobie mecze ktore dodales do favourites i stawka i gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.
2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.
2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ? Ad. 1 - nieaktualne Ad. 2 - nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
1. Czy można tam jakoś przetransferować pieniądze na pokera ? Szukam takiej opcji i nie moge znaleźć.
2. Czy żeby wypłacić kasę, to trzeba coś najpierw wpłacić ? Ad. 1 - nieaktualne Ad. 2 - nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rozmawiałem z gościem na Live chacie i powiedział, że aby wypłacić kase na MB trzeba dokonac najpierw depozytu tą drogą (może być nawet 1$), wypłata traw 24h PS: co do obrotu bonusem wynosi on 10razy ale np gdy za pierwszym razem wygrasz i masz np na koncie 20$ to to co wygrałeś możesz bez wykonania obrotu wypłacić nie tracąc bonusa pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje?? dokładnie już jest po promocji (info z live chata)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ja sie rejestruje wpisuje 10$ i pisze ze illegal bonus code ????chyba koniec promocji ???mial ktos taka sytuacje?? Federer odezwij sie na gg mam prośbe..... 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
Witam. Panowie, czy mogę zrobić transfer tych 10$ na pokera. Może Szewczenko mi pomoże?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zainstaluj sobie pokera, zaloguj się, wejdź w zakładkę account i w polu transfer money lub deposit money (nie pamiętam już dokładnie) wpisz kwotę jaką chcesz przelać i stanie się to automatycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dziwnie tu jest.
postawiłem w nocy bonusa na wygrana clevelend z LA w MLB.
zakończylo sieto sromotną porażka (2:14) a oni rozliczyli mi zakładj jako wygrany.
hm.... czerwcowa promocja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka