|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
American League
1.05 PM ET Boston (32-21, 16-13 away) Detroit (37-19, 17-12 home) BOS: Clement(4-4, 6.91 ERA) DET: Miner(0-0, 0.00 ERA)
1.15 PM ET Toronto (31-23, 12-12 away) Tampa Bay (22-34, 12-13 home) TOR: Chacin(6-1, 5.11 ERA) TAM: Waechter(0-4, 6.70 ERA)
1.35 PM ET NY Yankees (33-21, 17-12 away) Baltimore (25-31, 16-15 home) NYY: Small(0-2, 7.78 ERA) BAL: Lopez(3-7, 6.88 ERA)
2.05 PM ET Texas (29-26, 14-10 away) White Sox (34-21, 20-7 home) TEX: Rheinecker(1-0, 1.46 ERA) CHW: Buehrle(6-3, 2.89 ERA)
4.05 PM ET Minnesota (25-30, 9-21 away) Oakland (26-30, 14-15 home) MIN: Silva(2-6, 7.81 ERA) OAK: Harden(3-0, 4.06 ERA)
4.05 PM ET Kansas City (13-40, 5-25 away) Seattle (25-32, 16-15 home) KAN: Redman(0-4, 6.88 ERA) SEA: Washburn(3-6, 3.89 ERA)
8.05 PM ET LA Angels (24-31, 12-17 away) Cleveland (28-27, 17-12 home) LAA: Lackey(3-3, 3.36 ERA) CLE: Sabathia(5-1, 1.71 ERA)
National League
1.05 PM ET Arizona (33-22, 16-13 away) Atlanta (28-28, 13-11 home) ARI: Batista(5-2, 4.12 ERA) ATL: Sosa(1-6, 4.78 ERA)
1.10 PM ET San Francisco (28-27, 14-14 away) NY Mets (33-21, 19-10 home) SFO: Morris(3-6, 5.40 ERA) NYM: Trachsel(2-4, 5.10 ERA)
1.35 PM ET San Diego (29-26, 14-10 away) Pittsburgh (21-35, 17-13 home) SDG: Young(4-3, 3.80 ERA) PIT: Santos(3-5, 4.94 ERA)
2.05 PM ET Washington (24-32, 14-19 away) Milwaukee (26-30, 17-11 home) WAS: Armas(5-3, 3.67 ERA) MIL: de la Rosa(2-1, 8.31 ERA
2.05 PM ET Cincinnati (31-24, 16-13 away) Houston (27-29, 18-11 home) CIN: Ramirez(2-4, 4.11 ERA) HOU: Oswalt(5-3, 3.11 ERA)
2.15 PM ET Cubs (22-32, 10-18 away) St. Louis (34-21, 20-10 home) CHC: Maddux(6-4, 4.32 ERA) STL: Marquis(7-4, 4.75 ERA)
3.05 PM ET Florida (19-34, 10-17 away) Colorado (27-28, 13-12 home) FLA: Olsen(3-3, 5.83 ERA) COL: Jennings(3-5, 4.54 ERA)
4.10 PM ET Philadelphia (28-27, 12-11 away) LA Dodgers (32-24, 18-11 home) PHI: Myers(4-2, 2.80 ERA) LAD: Sele(3-0, 2.20 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Dzis znow Milwaukee dostanie po dupskach !!!! gram na Washington !!! a pozatym to CWS,TOR,OAK,CLE,HOU,COL,DET, no i STL tez zagram chyba .....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384 |
eeeh ile razy bede usial grac jeszcze to beznadziejne Milwakuee to niewiem no ale na dzis Milwakuee Colorado St Luis Houston Soxi Oakland cos z tego trzeba wybrac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Co myslycie o Cubs. Cardinals stracili Pujolsa wiec raczej w ciemnych barwach widzę ich zwycięstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Kurde ludzie dlaczego jest taki wysoki kurs na LAD ??!!!!
Przeciez oni pojada PHI, wiec ja tego nie rozumiem. Chyba, ze kto mi to wytlumaczy.
Sam poszukam jeszcze jakies info, bo moze cos przeoczylem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
WITAM wie ktos czego na BETANDWIN nie ma zakładu na ST.Louis ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
normalnie dziś to niema co grać za bardzo !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
BAW czasami pozniej daje ofert z niektorymi meczami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Co myslycie o Cubs. Cardinals stracili Pujolsa wiec raczej w ciemnych barwach widzę ich zwycięstwo. ja dalej jade na jednym wózku z St. Loui, po prostu wierze, że z trzy razy u siebie tak dobra ekipa nie powinna przegrać - i to jeszcze z takimi słabiakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Ma ktos moze sklad na dzis LAD ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
San Diego Padres u Pittsburgh Pirates (Zakład na zwycięstwo) San Diego - Cincinnati Reds u Houston Astros (Zakład na zwycięstwo) Houston - Washington Nationals u Milwaukee Brewers (Totals) Poniżej 10 - Florida Marlins u Colorado Rockies (Totals) Poniżej 10 - Los Angeles Angels u Cleveland Indians (Totals) Więcej niż 8,5 - Toronto Blue Jays u Tampa Bay Devil Rays (Totals) Poniżej 10,5 - Texas Rangers u Chicago White Sox (Totals) Więcej niż 9,5 - Ja dziś sobie odpuszcze to puszcze za grosze kurs 77 może akurat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Wczoraj mi soxi oddali wszystko co w nich włożyłem na progresji z ładną nawiązką więc wole dziś sobie przerwe zrobic poczekam na trochę dłuższe serie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Niestety wczoraj tylko CHW trafione.
Florida-Colorado 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 13-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j FLA: Olsen (2-3, 6.64)-COL: Jennings (2-5, 5.18) COL wczoraj 2 przegrana z FLO i dzisiaj gram po raz ostatni na gospodarzy 1.67/7j
Chi. Cubs-St. Louis 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j 8-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -9j Greg Maddux (6-4, 4.32)- Marquis (7-4, 4.75 ERA) W obozie Cardinals nastroje nieciekawe, kolejny wartościowy zawodnik kontuzjowany (Pujols). Cubs poczuli krew i wystawili na dzisiejszy mecz Madduxa aby upokozyć STL. Po przyjściu Nevina ich gra zaczyna się układać. Bez względu na wynik trzeciego meczu jest to pierwsza przegrana STL na własnym stadionie - kiedyś musiało to nastąpić ale czemu z CHC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Dzisiaj gospodarze znowu są faworytem ale już nie tak wielkim. Kurs na STL w Pinnacle 1.746, 1.67 w GB, w BAW jeszcze nie ma kursu ale jestem skłonny postawić na nich więcej niż zazwyczaj o ile wystawią coś przyzwoitego do 14:00. --- Bilans typów MLB 119W-87L-5R +30,54j
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9 |
Hmm GB wycofało STL z oferty, bo rano było a teraz nie ma. Mam nadzieje, że do wieczorka cos dadzą. A na dzisiaj gram sobie SD(1), STL(3), Hou(3) i Clevland(1). SD nastepna serie gra z Milwaukee, więc w najblizszych meczach powinni cos ugrac biorac pod uwage forme przeciwników. STL - co zaczałem musze skończyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />najwyżej wyjde na zero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hou - j.w. troche dziwi mnie niski kurs bo w GB - 1,5 czemu nie wiem. Clevland - zaczynam na nich grac, jezeli dzis przegraja co mam nadzieje, że sie nie stanie, to jutro maja wolne i czas na podładowanie akumulatorow na serię z Oakland
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
A tak właściwie jak myślicie czy dziś Yankesi poradzą sobie znów z Orioles bo mam chęć na nich zagrać i SD z Pirates ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384 |
na dzis Atlanta Colorado Houston Oakland !! oraz STL jak dodadza do oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
A możesz bliżej przybliżyć dlaczego akurat Oakland i Atlanta?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
To kto oprocz Pujols-a jest kontuzjowany w St. Louis??? wiadomo jak dluga ma kontuzje??? dzieki z gory za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
gdzies wycztalem ze Pujols bedzie mial okolo miesiac przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
to zwala piekna ale dadza rade bez Pujols-a:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384 |
A możesz bliżej przybliżyć dlaczego akurat Oakland i Atlanta?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> jak pisalem znacznie duza roznica miedzy druzyna Oakland a minesota pitcherzy zblizeni do siebie jednak Oakland ma znacznie silniejszy potencjal i powinni dzis nadrobic cos do Texasu Atlanta po 3 porazkach powinna teraz powiesc Arizone ktora jednak jest dlamnie druzyna troche slabsza ... obym mial racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|