Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#594792 04/06/2006 07:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

American League

1.05 PM ET
Boston (32-21, 16-13 away)
Detroit (37-19, 17-12 home)
BOS: Clement(4-4, 6.91 ERA)
DET: Miner(0-0, 0.00 ERA)

1.15 PM ET
Toronto (31-23, 12-12 away)
Tampa Bay (22-34, 12-13 home)
TOR: Chacin(6-1, 5.11 ERA)
TAM: Waechter(0-4, 6.70 ERA)

1.35 PM ET
NY Yankees (33-21, 17-12 away)
Baltimore (25-31, 16-15 home)
NYY: Small(0-2, 7.78 ERA)
BAL: Lopez(3-7, 6.88 ERA)

2.05 PM ET
Texas (29-26, 14-10 away)
White Sox (34-21, 20-7 home)
TEX: Rheinecker(1-0, 1.46 ERA)
CHW: Buehrle(6-3, 2.89 ERA)

4.05 PM ET
Minnesota (25-30, 9-21 away)
Oakland (26-30, 14-15 home)
MIN: Silva(2-6, 7.81 ERA)
OAK: Harden(3-0, 4.06 ERA)

4.05 PM ET
Kansas City (13-40, 5-25 away)
Seattle (25-32, 16-15 home)
KAN: Redman(0-4, 6.88 ERA)
SEA: Washburn(3-6, 3.89 ERA)

8.05 PM ET
LA Angels (24-31, 12-17 away)
Cleveland (28-27, 17-12 home)
LAA: Lackey(3-3, 3.36 ERA)
CLE: Sabathia(5-1, 1.71 ERA)

National League

1.05 PM ET
Arizona (33-22, 16-13 away)
Atlanta (28-28, 13-11 home)
ARI: Batista(5-2, 4.12 ERA)
ATL: Sosa(1-6, 4.78 ERA)

1.10 PM ET
San Francisco (28-27, 14-14 away)
NY Mets (33-21, 19-10 home)
SFO: Morris(3-6, 5.40 ERA)
NYM: Trachsel(2-4, 5.10 ERA)

1.35 PM ET
San Diego (29-26, 14-10 away)
Pittsburgh (21-35, 17-13 home)
SDG: Young(4-3, 3.80 ERA)
PIT: Santos(3-5, 4.94 ERA)

2.05 PM ET
Washington (24-32, 14-19 away)
Milwaukee (26-30, 17-11 home)
WAS: Armas(5-3, 3.67 ERA)
MIL: de la Rosa(2-1, 8.31 ERA

2.05 PM ET
Cincinnati (31-24, 16-13 away)
Houston (27-29, 18-11 home)
CIN: Ramirez(2-4, 4.11 ERA)
HOU: Oswalt(5-3, 3.11 ERA)

2.15 PM ET
Cubs (22-32, 10-18 away)
St. Louis (34-21, 20-10 home)
CHC: Maddux(6-4, 4.32 ERA)
STL: Marquis(7-4, 4.75 ERA)

3.05 PM ET
Florida (19-34, 10-17 away)
Colorado (27-28, 13-12 home)
FLA: Olsen(3-3, 5.83 ERA)
COL: Jennings(3-5, 4.54 ERA)

4.10 PM ET
Philadelphia (28-27, 12-11 away)
LA Dodgers (32-24, 18-11 home)
PHI: Myers(4-2, 2.80 ERA)
LAD: Sele(3-0, 2.20 ERA)

Bonus: Unibet
#594793 04/06/2006 08:17
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Dzis znow Milwaukee dostanie po dupskach !!!! gram na Washington !!! a pozatym to CWS,TOR,OAK,CLE,HOU,COL,DET, no i STL tez zagram chyba .....

#594794 04/06/2006 09:00
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
eeeh ile razy bede usial grac jeszcze to beznadziejne Milwakuee to niewiem no ale na dzis Milwakuee Colorado St Luis Houston Soxi Oakland cos z tego trzeba wybrac ...

#594795 04/06/2006 09:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Co myslycie o Cubs. Cardinals stracili Pujolsa wiec raczej w ciemnych barwach widzę ich zwycięstwo.

#594796 04/06/2006 09:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Kurde ludzie dlaczego jest taki wysoki kurs na LAD ??!!!!

Przeciez oni pojada PHI, wiec ja tego nie rozumiem. Chyba, ze kto mi to wytlumaczy.

Sam poszukam jeszcze jakies info, bo moze cos przeoczylem.

#594797 04/06/2006 09:13
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
WITAM wie ktos czego na BETANDWIN nie ma zakładu na ST.Louis
??

#594798 04/06/2006 09:19
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
normalnie dziś to niema co grać za bardzo !!!

#594799 04/06/2006 09:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
BAW czasami pozniej daje ofert z niektorymi meczami

#594800 04/06/2006 09:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Co myslycie o Cubs. Cardinals stracili Pujolsa wiec raczej w ciemnych barwach widzę ich zwycięstwo.

ja dalej jade na jednym wózku z St. Loui, po prostu wierze, że z trzy razy u siebie tak dobra ekipa nie powinna przegrać - i to jeszcze z takimi słabiakami

#594801 04/06/2006 09:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Ma ktos moze sklad na dzis LAD ?

#594802 04/06/2006 09:32
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
San Diego Padres u Pittsburgh Pirates (Zakład na zwycięstwo) San Diego -
Cincinnati Reds u Houston Astros (Zakład na zwycięstwo) Houston -
Washington Nationals u Milwaukee Brewers (Totals) Poniżej 10 -
Florida Marlins u Colorado Rockies (Totals) Poniżej 10 -
Los Angeles Angels u Cleveland Indians (Totals) Więcej niż 8,5 -
Toronto Blue Jays u Tampa Bay Devil Rays (Totals) Poniżej 10,5 -
Texas Rangers u Chicago White Sox (Totals) Więcej niż 9,5 -
Ja dziś sobie odpuszcze to puszcze za grosze kurs 77 może akurat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Wczoraj mi soxi oddali wszystko co w nich włożyłem na progresji z ładną nawiązką więc wole dziś sobie przerwe zrobic poczekam na trochę dłuższe serie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#594803 04/06/2006 09:53
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Niestety wczoraj tylko CHW trafione.

Florida-Colorado
4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
13-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
FLA: Olsen (2-3, 6.64)-COL: Jennings (2-5, 5.18)
COL wczoraj 2 przegrana z FLO i dzisiaj gram po raz ostatni na gospodarzy 1.67/7j

Chi. Cubs-St. Louis
5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
8-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -9j
Greg Maddux (6-4, 4.32)- Marquis (7-4, 4.75 ERA)
W obozie Cardinals nastroje nieciekawe, kolejny wartościowy zawodnik kontuzjowany (Pujols). Cubs poczuli krew i wystawili na dzisiejszy mecz Madduxa aby upokozyć STL. Po przyjściu Nevina ich gra zaczyna się układać. Bez względu na wynik trzeciego meczu jest to pierwsza przegrana STL na własnym stadionie - kiedyś musiało to nastąpić ale czemu z CHC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Dzisiaj gospodarze znowu są faworytem ale już nie tak wielkim. Kurs na STL w Pinnacle 1.746, 1.67 w GB, w BAW jeszcze nie ma kursu ale jestem skłonny postawić na nich więcej niż zazwyczaj o ile wystawią coś przyzwoitego do 14:00.
---
Bilans typów MLB 119W-87L-5R +30,54j

#594804 04/06/2006 11:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
Hmm GB wycofało STL z oferty, bo rano było a teraz nie ma. Mam nadzieje, że do wieczorka cos dadzą. A na dzisiaj gram sobie SD(1), STL(3), Hou(3) i Clevland(1).
SD nastepna serie gra z Milwaukee, więc w najblizszych meczach powinni cos ugrac biorac pod uwage forme przeciwników.
STL - co zaczałem musze skończyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />najwyżej wyjde na zero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hou - j.w. troche dziwi mnie niski kurs bo w GB - 1,5 czemu nie wiem.
Clevland - zaczynam na nich grac, jezeli dzis przegraja co mam nadzieje, że sie nie stanie, to jutro maja wolne i czas na podładowanie akumulatorow na serię z Oakland

#594805 04/06/2006 12:49
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
A tak właściwie jak myślicie czy dziś Yankesi poradzą sobie znów z Orioles bo mam chęć na nich zagrać i SD z Pirates ??

#594806 04/06/2006 12:49
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
na dzis Atlanta Colorado Houston Oakland !! oraz STL jak dodadza do oferty

#594807 04/06/2006 12:57
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
A możesz bliżej przybliżyć dlaczego akurat Oakland i Atlanta?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#594808 04/06/2006 13:22
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
To kto oprocz Pujols-a jest kontuzjowany w St. Louis??? wiadomo jak dluga ma kontuzje??? dzieki z gory za odp.

#594809 04/06/2006 13:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
gdzies wycztalem ze Pujols bedzie mial okolo miesiac przerwy

#594810 04/06/2006 13:39
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
to zwala piekna ale dadza rade bez Pujols-a:)

#594811 04/06/2006 13:41
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
Quote
A możesz bliżej przybliżyć dlaczego akurat Oakland i Atlanta?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

jak pisalem znacznie duza roznica miedzy druzyna Oakland a minesota pitcherzy zblizeni do siebie jednak Oakland ma znacznie silniejszy potencjal i powinni dzis nadrobic cos do Texasu

Atlanta po 3 porazkach powinna teraz powiesc Arizone ktora jednak jest dlamnie druzyna troche slabsza ...

obym mial racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1