Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#5954 30/07/2001 18:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Proponuje tu zamieszczac wszyskie ciekawe uwagi na kazdy rodzaj zakladów(kontuzje, szanse,ciekawe kursy) a nie tylko suche typy jak w TT. Jesli ktos cos wie to prosze to tu zamieszczac(oprócz najważniejszych lig pilkarskich,tenisu,zuzlu, bo one maja swoje osobne tematy).

Poniedzialek:
Silkeborg zagra w mocno oslabionym składzie, sprzedali również jednego z najlepszych swoich zawodnikow szansa dla Odense.

Bonus: Unibet
#5955 30/07/2001 19:14
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Totomix szaleje ;kurs na Majorcę już 4,1!!

#5956 30/07/2001 19:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Moze wie koos cos na temat meczu Sloga -Staue Bukareszt?

Cos tu smierdzi - Expekt zawiesil przyjmowanie kursow na ten mecz!

#5957 30/07/2001 19:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Jak na razie to wiem tyle, że można go zagrać jako surebet:
Sloga-Steaua 3,5 (Prof) 3,5 (Centrebet(Unibet3,4)) 2,6 (Interwetten)
ale wygrana niewielka.
Trzeba się temu meczykowi koniecznie przyjrzeć!

#5958 30/07/2001 19:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Z tego co mi wiadomo ten mecz ma sie odbyc nie w Skopje a w Bukareszcie (znowu!!!!).

#5959 30/07/2001 19:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał macwozn:
[qb]Z tego co mi wiadomo ten mecz ma sie odbyc nie w Skopje a w Bukareszcie (znowu!!!!).[/qb]

Dokladnie tez to samo wyczytalem na uefa.com

#5960 30/07/2001 20:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
i tego meczu nie ma w ofercie profa!

#5961 30/07/2001 20:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał dawid27:
[qb]i tego meczu nie ma w ofercie profa![/qb]
Witam http://pilka.interia.pl/puchar/lm/news?inf=117821

Pozdrawiam

#5962 30/07/2001 20:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Steaua musi grać w Skopje
Sobota, 28.07.2001 godz. 12:55
Bukareszt - Piłkarze Steauy Bukareszt rozegrają rewanżowy mecz drugiej rundy Ligi Mistrzów w Skopje. UEFA nie zgodziła się na zmianę miejsca spotkania - poinformował w sobotę rumuński klub.
to jest wiadomosc z www.futbol.pl [futbol.pl]

#5963 30/07/2001 22:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Witam. Pytanie szczególnie do kibica ze Szczecina: Co się dzieje Z Mielcarskim? Podobno nie ma podpisanego kontraktu, czy jest możliwe że będzie grał w tej rundzie?

#5964 30/07/2001 22:54
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał mariusz:
[qb]Witam. Pytanie szczególnie do kibica ze Szczecina: Co się dzieje Z Mielcarskim? Podobno nie ma podpisanego kontraktu, czy jest możliwe że będzie grał w tej rundzie?[/qb]

Z tego co mówi Bekdas, Mielcarski na 90% odchodzi. Ale ten nieudany prezes b. często zmienia zdanie. Mówi również, że wycofa Pogoń z rozgrywek albo, że wycofa ją z Pucharu UEFA. Jednym słowem "zlewa" zespół, zależu mu tylko na terenach pod supermarkety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#5965 31/07/2001 23:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Skopie - Mistrz Macedonii Sloga Jugomagnat przed rewanżowym meczem II rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt ma spore kłopoty. Nie dość, że pierwsze spotkanie wygrali Rumuni 3-0, to teraz wypadają koleni ze składu kolejni zawodnicy. Ostatnim jest pomocnik Zekirija Ramadan, który od kilku dni przebywa na testach w Spartaku Moskwa i najprawdopodobniej nie wspomoże swoich kolegów w drugim meczu.

Już wcześniej z powodu kontuzji wypadło pięciu zawodników: bramkarz Jane Nikoloski, obrońcy Saso Zdravevski i Zoran Sterjovski, pomocnik Denis Trajkovski oraz napastnik Goran Stankovski i z powodu kartek Toni Banduliev.

Szkoleniowiec Ekrem Maglajlima ma spore problemy z ułożeniem drużyny, a największe z linią pomocy. Wydaje się, że największe szanse na występ mają Bruno Presilski, Oldzan Bajram, Ilco Georgievski oraz Ertan Demiri http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=34912

#5966 31/07/2001 23:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kraków - Bez Tomka Frankowskiego zagra Wisła w jutrzejszym meczu ze Skonto. "Franek" podczas meczu z Polonią nabawił się urazu pachwiny. Na szczęście kontuzja nie jest zbyt groźna http://www.futbol.pl/liga/news.asp?NewsID=34925

#5967 31/07/2001 23:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zmiana gospodarza meczu Tłoki - Łęczna
Wtorek, 31.07.2001 godz. 16:15
Warszawa - Z powodu powodzi w Gorzycach środowy rewanżowy mecz drugiej rundy Pucharu Ligi między Tłokami Gorzyce a Górnikiem Łęczna odbędzie się w Łęcznej o godz. 17.00 - poinformował PZPN http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=34914

#5968 02/08/2001 15:52
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Mecz Viborg-Aarthus gra się w Sztokholmie
wiadomość znaleziona w ofercie STS-u

#5969 02/08/2001 17:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Kryszałowicz nie zagrara w mewczu ligowym z powodu kontuzji
wiadomość www.sports.pl [sports.pl]

#5970 02/08/2001 17:23
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Bronek:
[qb]Mecz Viborg-Aarthus gra się w Sztokholmie
wiadomość znaleziona w ofercie STS-u[/qb]

tp prawda.ale i tak warto zagrac Viborg.Aahrus przegrywa i usiebie i na wyjazdach.maja zdekompletowany sklad...

#5971 04/08/2001 14:47
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Mecz Hajduk-Rjeka rozgrywany jest w Zadarze.

#5972 10/08/2001 21:21
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Wysoce prawdopodobny jest strajk piłkarzy seriiC w niedzielę.Na razie nie wiadomo,czy mecze pucharowe będą rozgrywane na 100%,być może będą tylko opóżnione o15min.

#5973 10/08/2001 21:26
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
niektore z druzyn III ligi (serie c) maja
nie wystawic podstawowych skladow .Dane z
forum network

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1