|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Proponuje tu zamieszczac wszyskie ciekawe uwagi na kazdy rodzaj zakladów(kontuzje, szanse,ciekawe kursy) a nie tylko suche typy jak w TT. Jesli ktos cos wie to prosze to tu zamieszczac(oprócz najważniejszych lig pilkarskich,tenisu,zuzlu, bo one maja swoje osobne tematy).
Poniedzialek: Silkeborg zagra w mocno oslabionym składzie, sprzedali również jednego z najlepszych swoich zawodnikow szansa dla Odense.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Totomix szaleje ;kurs na Majorcę już 4,1!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Moze wie koos cos na temat meczu Sloga -Staue Bukareszt?
Cos tu smierdzi - Expekt zawiesil przyjmowanie kursow na ten mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Jak na razie to wiem tyle, że można go zagrać jako surebet: Sloga-Steaua 3,5 (Prof) 3,5 (Centrebet(Unibet3,4)) 2,6 (Interwetten) ale wygrana niewielka. Trzeba się temu meczykowi koniecznie przyjrzeć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Z tego co mi wiadomo ten mecz ma sie odbyc nie w Skopje a w Bukareszcie (znowu!!!!).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał macwozn: [qb]Z tego co mi wiadomo ten mecz ma sie odbyc nie w Skopje a w Bukareszcie (znowu!!!!).[/qb] Dokladnie tez to samo wyczytalem na uefa.com
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
i tego meczu nie ma w ofercie profa!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Steaua musi grać w Skopje Sobota, 28.07.2001 godz. 12:55 Bukareszt - Piłkarze Steauy Bukareszt rozegrają rewanżowy mecz drugiej rundy Ligi Mistrzów w Skopje. UEFA nie zgodziła się na zmianę miejsca spotkania - poinformował w sobotę rumuński klub. to jest wiadomosc z www.futbol.pl [ futbol.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Witam. Pytanie szczególnie do kibica ze Szczecina: Co się dzieje Z Mielcarskim? Podobno nie ma podpisanego kontraktu, czy jest możliwe że będzie grał w tej rundzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał mariusz: [qb]Witam. Pytanie szczególnie do kibica ze Szczecina: Co się dzieje Z Mielcarskim? Podobno nie ma podpisanego kontraktu, czy jest możliwe że będzie grał w tej rundzie?[/qb] Z tego co mówi Bekdas, Mielcarski na 90% odchodzi. Ale ten nieudany prezes b. często zmienia zdanie. Mówi również, że wycofa Pogoń z rozgrywek albo, że wycofa ją z Pucharu UEFA. Jednym słowem "zlewa" zespół, zależu mu tylko na terenach pod supermarkety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Skopie - Mistrz Macedonii Sloga Jugomagnat przed rewanżowym meczem II rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt ma spore kłopoty. Nie dość, że pierwsze spotkanie wygrali Rumuni 3-0, to teraz wypadają koleni ze składu kolejni zawodnicy. Ostatnim jest pomocnik Zekirija Ramadan, który od kilku dni przebywa na testach w Spartaku Moskwa i najprawdopodobniej nie wspomoże swoich kolegów w drugim meczu. Już wcześniej z powodu kontuzji wypadło pięciu zawodników: bramkarz Jane Nikoloski, obrońcy Saso Zdravevski i Zoran Sterjovski, pomocnik Denis Trajkovski oraz napastnik Goran Stankovski i z powodu kartek Toni Banduliev. Szkoleniowiec Ekrem Maglajlima ma spore problemy z ułożeniem drużyny, a największe z linią pomocy. Wydaje się, że największe szanse na występ mają Bruno Presilski, Oldzan Bajram, Ilco Georgievski oraz Ertan Demiri http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=34912
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kraków - Bez Tomka Frankowskiego zagra Wisła w jutrzejszym meczu ze Skonto. "Franek" podczas meczu z Polonią nabawił się urazu pachwiny. Na szczęście kontuzja nie jest zbyt groźna http://www.futbol.pl/liga/news.asp?NewsID=34925
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zmiana gospodarza meczu Tłoki - Łęczna Wtorek, 31.07.2001 godz. 16:15 Warszawa - Z powodu powodzi w Gorzycach środowy rewanżowy mecz drugiej rundy Pucharu Ligi między Tłokami Gorzyce a Górnikiem Łęczna odbędzie się w Łęcznej o godz. 17.00 - poinformował PZPN http://www.futbol.pl/news.asp?NewsID=34914
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Mecz Viborg-Aarthus gra się w Sztokholmie wiadomość znaleziona w ofercie STS-u
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Kryszałowicz nie zagrara w mewczu ligowym z powodu kontuzji wiadomość www.sports.pl [ sports.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Oryginalnie wysłał DJ Bronek: [qb]Mecz Viborg-Aarthus gra się w Sztokholmie wiadomość znaleziona w ofercie STS-u[/qb] tp prawda.ale i tak warto zagrac Viborg.Aahrus przegrywa i usiebie i na wyjazdach.maja zdekompletowany sklad...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Mecz Hajduk-Rjeka rozgrywany jest w Zadarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Wysoce prawdopodobny jest strajk piłkarzy seriiC w niedzielę.Na razie nie wiadomo,czy mecze pucharowe będą rozgrywane na 100%,być może będą tylko opóżnione o15min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201 |
niektore z druzyn III ligi (serie c) maja nie wystawic podstawowych skladow .Dane z forum network
|
|
|
Link skopiowany do schowka